Skocz do zawartości

misja zatrzymaj i bank


Che_ster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a Moze by taka opcja dodatkowa która jednoczesnie by utrudniała gre ale tez i ulatwiala mianowicie przy podstawieniu sie innemu graczowi jest opcja zatrzymaj na 10 30 60 sek itp Moze by warto zrobić taka opcję np przy bronieniu samego siebie a dokladnie moonow czyli ktoś nam leci na moona wybieramy statki do obrony i np wysyłamy je na moona który jest atakowany z misja zatrzymaj na 10 sek wtedy utrudniło by to trafienie floty wysłanym czysciochem tuż Za gsami :)

 

 

A pomysł drugi dotyczy banku mamy w banku możliwość wpłaty surowca ze wszystkich planet Moze Wiec tez by można zrobić wplac surowce ze wszystkich moonow bo Jak ktoś coś robi na moonach to potem klikac kazdego po kolei celem wpłacenia surowca jest trochę monotonne i bez sensu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wpłaty z księżyca - opcję można dodać, nie ma problemów. Natomiast jeżeli chodzi o misję zatrzymaj to jestem sceptycznie nastawiony, domyślnie ma ona inne przeznaczenie, a obrońca powinien sam kierować swoimi flotami, 10, 20 czy 30 sekund to sporo aby samemu kliknąć zaznacz wszystko i wypełnić formularz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się kOtello

pomysły ciekawe - mi się oba podobają

1) wypełnianie 4 okienek pod rząd jest dość wnerwiające i ma się więcej praw dot własnego konta niż  jakiś obcy facet/ babka który ma chęci

ogólnie mnie np zawsze zastanawiało czemu nie można sobie samemu wpisać wartości jaka potrzebna jest na zatrzymaj np w samych sekundach - od razu wszyscy by się podszkolili w obracania wartością minut w sekundach

2) wpłać z monów jest ok a najlepsze rozwiązanie wpłać ze wszystkich(monów i planet) :)

 

autorski projekt....

...3) a zastanawialiście się kiedyś czemu nie można szpiegować samego siebie?

 

pozdrawiam oremi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam lepszy pomysl dotyczacy banku moze by tak zrobic opcje pozyczki
bank by obliczal na podstawie wplacanych i wyplacanych kwot zdolnosc kredytowa

oprocz tego wplacone surowce mogly by byc oprocentowane jak lokata i pozyczki tak samo czyli po nieterminowej splacie zadluzenie rosnie ...

a co do opcji lokaty to ustalic progi surowcow w ktorych bylo by dane oprocentowanie z wielkoscia kwoty zmniejszalo by sie oczywiscie wmiare rozsadnie

Edytowane przez garest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.