Skocz do zawartości

wyniki ankiety


T-50

Rekomendowane odpowiedzi

Ankieta została stworzona w celu zebrania wielu informacji. Na pewno pomoże nam podjąć działania w dobrym kierunku, aby gra stała się bardziej ciekawa i nieco odbiegła od aktualnego toru (nowe budynki, statki, fabuła?). Myślę że nic nie stoi na przeszkodzie aby podzielić się z Wami ciekawymi rozwiązaniami. Zobaczymy, gdy ankieta dobiegnie końca i zostanie przeanalizowana. W tej chwili proszę o wypełnienie jej raz na dowolnym uniwersum i cierpliwym oczekiwaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegółowe wyniki ze względu na formę ankiety nie będą dostępne, jednak wszystkie szczegóły możliwe do opublikowania wam udostępnimy.

Aktualnie mamy prawie 200 wypełnionych ankiet, także doczytanie każdej wypełnionej trochę zajmie, jednak myślę, że do połowy tego miesiąca wyniki będą już dostępne dla was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncepcja samej ankiety była i jest słuszna, jednak tak jak napisał kOtello wypełnienie jej jest lekko problematyczne i przemyślenie paru spraw wymaga czasu, a trudno jest przeprowadzić z miejsca i wklepać z głowy od razu, mi wypełnienie ankiety zajeło ponad 30 minut... a wystarczyła mała awaria prądu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oremi ma racje, nie wiem jak deusx sobie wyobrażasz odłożenie w czasie, a może nie będzie mozliwości dokończenia dziś itp.

ja sobie poradziłem w inny sposob mianowicie jesli pytanie było opisowe np. jaki bydynek byś dodał to odpisywałem ze od tego jest forum, a widzac za chwile pytanie co zrobić aby na forum było więcej osób odpowiem tutaj:

robić ankiety ktore wyczerpią tematy dla których są specjalne działy na forum :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłuższa wypowiedź tym lepiej dla nas, bo chcemy poznać wasze opinie dokładnie. Jednak nawet krótka odpowiedź jest wartościowa, każdy zgłębi mniej lub bardziej dany temat i mamy odpowiedź.

Użytkownik sam powinien wybrać sobie odpowiedni, przede wszystkim wolny czas na wypełnienie ankiety jeżeli ma na to ochotę. Robienie tego w trakcie, kiedy flota jest na planecie lub w każdym innym przypadku, kiedy nasza obecność na koncie jest konieczna jest własnym wyborem.

Ankieta daje też możliwość anonimowości, czego forum nigdy dać nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx, co ty za bździny tu wypisujesz. Piszesz że ankieta daje anonimowość jak w samej ankiecie jest napisane że przeciwnie, nie jest ona anonimowa. Niby czemu ta anonimowość miałaby służyć skoro nikt nie zdradza tam tajemnic które nie byłyby możliwe do samodzielnej weryfikacji na UNI. No i na koniec najważniejsze jak tworzycie ankietę na potrzeby administracji to nie 30 pytań ! góra 10-12 i w dodatku to powinny być pytania zamknięte o ile wiesz co to oznacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pytania otwarte są użyteczne w przeciwieństwie do pytań zamkniętych...

Fakt, ankiete długo się wypełnia i powinna być informacja aby 30 minut sobie zarezerwować, ale to chyba dobrze, że administracja chce się więcej dowiedzieć o tym, czego oczekujemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alwego jasne że dobrze, tylko takie ankiety z pytaniami otwartymi powinny być realizowane w inny sposób. Albo poprzez forum albo poprzez osobny system ankietowy (jest masa serwerów oferujących takie darmowe konstruowanie ankiet) lub też w formie maili wysyłanych do każdego z graczy czy użytkowników forum, na dodatek poprzez forum też można wysyłać PW do każdego.

Przy takim sposobie jak opisałem każdy miałby dowolnie dużo czasu za zapoznanie się z pytaniami i zastanowienie nad odpowiedzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus chciał poznać opinię jak największej grupy ludzi.

Większość graczy nawet nie ma konta na forum, wątpię zatem aby się bawili w jakieś serwisy ankietowe czy odpisywanie na maile.

 

Ten sposób był najskuteczniejszy, chociaż mogło to być lepiej przygotowane. Np. możliwość poprawienia ankiety by się przydała albo ta informacja, że ankieta jest dosyć spora.

 

No i ten komunikat na białym tle "Glos oddany"... Deus, no chociaż polskie znaki byś dał...

Ten komunikat wygląda jak pierwszy napisany kod na 1 lekcji programowania.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie marudzić jak stary dziady ! :)

 

Komunikat na białym tle jest taki a nie inny, bo ankieta korzysta z innej bazy danych i konieczne jest wyłączenie obecnej i przejście do innej. Przy przejściu do innej nie ma żadnych danych typu skin, kodowanie (nie jesteśmy już w silniku OGam) - bo i po co, zbędna praca i pliki do komunikatu ?

Link po wypełnieniu jest nadal wyświetlany, ponieważ ponownie nie było potrzeby, aby dodawać kolejne, specjalne pole w obecnej bazie danych i kod, który by sprawdzał, czy wypełniłeś czy nie - to sprawdzane jest w innej bazie danych.

 

Najważniejszy jest cel, a nie wygląd ankiety, która będzie raz wykorzystana (bo inne ankiety oczywiście wymagają innego już kodu).

 

Jeżeli ktoś uważa, że chciałby ponownie wypełnić ankietę - może do mnie napisać, usunę jego obecne wypełnienie, dając tym samym możliwość ponownego jej wypełnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.