Skocz do zawartości

BANK = błąd


bloodp3t

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłeś bo nie zostało to jednoznacznie określone. Dla przykładu, historia lotów jest archiwizowana od 00:00 do 23:59 natomiast zadania dotyczące ekspedycji określają jasno "Wykonaj 100 ekspedycji w ciągu ostatnich 24 godzin." gdzie nie ma znaczenia od kiedy do kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.09.2013 20:38:24 - wpłaciłeś opcją wpłac surowce

18.09.2013 21:10:52 - używa opcja wpłac ze wszystkich planet

2 minuty później:

18.09.2013 21:12:36 - wypłata (wszystko)

 

Następnego dnia:

19.09.2013 7:19:32 - użyta opcja wplac ze wszystkich planet i stan banku wynosi tylko tyle, ile wyniosla wplata, ponieważ surowców z poprzedniej wypłaty już nie było na planetach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci mowie ze nic nie wypłacałem i jestem tego pewny, przyszedł szwagier na flaszke zrobiłem fs wpłaciłem sure sprawdzilem stan banku i wylaczylem kompa !

 

 

edit: posprawdzaj to dokladnie o niewiem co robic, po raz kolejny nie dam sie wydymać

Edytowane przez bloodp3t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestan pisac mi tu głupoty, nie kłocił bym sie gdybym był pod wpływem alkocholu lub innych srodkow odurzających wiem co robiłem i kiedy tym bardziej ze przed wylogowaniem pokazywalem stan banku szwagierkowi bo tez kiedys cos w to grał, dlatego temat nie podlega zadnej dyskusji zwrot musi byc i tyle....jesli nie to koncze z tym syfem bo po raz kolejny zostane przekrecony prez admina...diekuje i prosze abyscie swoje mądre rady schowali gdzies i dali sie wypowiedziec baronowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku zastanów się poważnie w jakim tonie piszesz tego posta. Prosiłeś o sprawdzenie to Deusx sprawdził i ci odpisał. Jaki miałby cel Deusx aby pozbawiać cię surowców z banku i prowokować potyczki słowne i niedorzeczne oskarżenia? Teraz straszysz że kończysz grę, myślisz że Deusx'owi zależy aby graczy ubywało bo ja nie sądzę.

 

Z doświadczenia wiem że takie rzeczy jak wpłaty i wypłaty z banku bez zwracania uwagi są częste. Praktycznie cały czas stosuję metodę wpłać z wszystkich planet potem wypłać, w handlarzu zamieniam wszystko na deuter i wpłacam. Niejednokrotnie zdarzyło mi się że przez nieuwagę wypłaciłem cały bank a sekundę później okazywało się że czas zerowej prowizji upłynął i po wpłaceniu deuteru jestem 10% w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tobie sie zdarzyło a mi przez lata jakos nigdy, pisałem zeby "wujek dobra rada" nic juz nie pisał, i nie strasze głuptasie lecz widze ze czytac ze zrozumieniem nie potrafisz, napisałem ze jak po raz kolejny zostane przekręcony to koncze i nie interesuje mnie co ty wpłacałeś wypłacałeś czy zamieniałeś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sprawdziłem dokładnie pana bank oraz listę logowań. Nikt obcy się nie logował a wypłata jasno widnieje. Zatem nie jest to błąd, bo zlecenie wypłaty było wykonane i jest ono zapisane w historii banku. Gdyby zlecenia wypłaty nie było jak i samych surowców - wtedy byłby to błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.