Skocz do zawartości

Zmiany w systemie (s)


Sarius

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Pisze to bo jestem zmęczony sytuacja.

Atakuje mnie od tygodnia gracz który dla każdego z mojego sojuszu jest (s).

Ściąga mi małe fotki, recki tu UT tam. I nikt z sojuszu nie może go sponiewierac bo jest za słaby.

A nawet gdybym ja chciał go zaatakować i postawiłbym te 5kk GS to gostekj tez był by dla mnie za słaby i nie mógłbym go bić.

Dlatego proponuje zmianę. Aby okres chroni gracza trwał 14dni (mozenawet wiecej). Ale żeby po upływie tego czasu gracz był podatny na wszystkie ataki.

Edytowane przez Sarius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrobić dodatkową opcję, że jeżeli gracz zrobi atak między przeliczeniami (czyli w momencie ataku nie jest S, ale w momencie, kiedy chcemy odwetu już jest) to tak czy inaczej będziemy mieć możliwość odwetu oraz minimalnie rozszerzyć zakres ochrony, co już było zaplanowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zdania, ze (s) powinno byc automatycznie zdejmowane po osiagnieciu pewnego poziomu punktów ogólnych... np ktoś kto wbił 500 kkk pkt nie jest już noobem, wiec noobprotect nie powinien go dotyczyć. ewentualnie po zbudowanej X ilości obrony ( 30 kkk pkt np ) lub Y ilości floty ( 5kkk pkt) w ciagu czasu powiedzmy 2 tygodni schodzi mu noobprotection. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.