Skocz do zawartości

promocja Astaty 1%


paciorkowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !! Od jakiegoś czasu wspomagam pewna stronę . http://www.siepomaga.pl/.

Proponuje 10 % z Astatów na ten cel .

Strona jest zarąbiasta.Wiesz komu pomagasz i widac jak ratujesz komuś życie.

Niech nasz szef zrobi jakaś stała promocje że np? 10 % z kazdego zakupu pójdzie na szczytny cel.

Zachęcam tez na wspomaganie , poczytajcie ososbiscie jak to wygłąda myśę , że to najlepsza strona dla pomagających innym ....

Edytowane przez paciorkowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cel szczytny, ale to ty powinieneś sam zdecydować ile przelewasz na grę a resztę przelać na fundację jeżeli masz ochotę, bo samymi astatami przecież nikogo się nie wykarmi a nasz budżet nie pozwala na stałą, 10% dotację. Wolimy okresowe licytację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta orkiestra nie orkiestra , ASTEK sie pomaga i się robi by pomagać to najważniejsze.

Dla mnie Orkiestra jest anonimowa , bo dajesz na cel ogólny , na Stornie Siepomaga.pl ... znasz historie każdej z Tych osób na których mozesz przeznaczyć jakąś kaskę , nie musi to być 100 czy 200 wystarczy 10 zeta ....dobre jest też jak widzisz jak ta kasa na zbiórkę rośnie i jak osiąga swój cel .

Moim zdaniem owa strona przeprowadza najbardziej skuteczną zbiórkę i efekty są widoczne każdego dnia .

 

A jeśli chodzi o 10% to może wybrać jeden dzień w miesiącu gdzie można by te 10 przeznaczyć z Astatów , nie musi być tego niewiadomo ile .

Kazde 10 zł to 10 zł bliżej od szczęścia dla niektórych ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że link do tej strony został podany. Imo ogam.online powinien zacząć współpracę z tym serwisem.

Moglibyśmy mieć wtedy lepszy serwer, na lepszym łączu, może jakiegoś programistę, ktoś na pewno chciałby Nas dofinansować...

 

 

Ludzie dajcie se siana. W takie rzeczy to się mogą bawić większe firmy, które stać na to, a nie jednoosobowe działalności gospodarcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie no masakra jakas,ja juz przelalem troszke pieniazkow na pomoc 

Ratujmy oczko Szymka – ostatnie starcie

 

masakra jakas wam szkoda zlotowki,ta zlotowka moze pomoc...

 

no coz widac jakie macie podejscie do innych :(

 

[wymoderowano]

 

 

Nie tłumacz mu tego bo widać że nawet nie zajrzał na tę stronę a może co gorsza nie rozumie o czym pisze lub najzwyczajniej w świecie troluje.

 

//nie spamuj (ostrzeżenie słowne)

//deusx

Edytowane przez deusx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wymoderowano]

 

 

wiesz co zanim cos powiesz to sprawdz czy wszystko z Toba wporzadku,idz do jakiegos specjalisty zbadaj sie i jak nie bedziesz mial cos pod kopula to dopiero napisz,wiesz co jak bede potrzebowal pomocy mam ten konfort ze sa osoby ktore mi pomoga :)

 

a jak nie chcesz nikomu pomagac to nie p[isz w tym temacie i tyle,rozbisz z siebie posmiewisko jakich malo :P

 

Pamietaj kto mieczem wojuje od miecza ginie,obys ty nigdy nie potrzebowal pomocy...i wtedy pogadamy inaczej,ale wspomnisz moje slowo,predzej czy pozniej bedziesz takiej pomocy potrzebowal...

 

dobra koniec tematu prosze adminow wyczyscic nasz spam to to nie tutaj o to chodzi...

Edytowane przez deusx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja zaproponuje jeszcze jedno, pomijajac flamewar powyzej.

 

http://poomoc.pl/

 

mozna by gdzies na forum umiescic przycisk /link widoczny w kazdym miejscu ( tj niewazne czy wjede w jakis temat czy cos widze 'Zacznij pomagać!"czy cos takiego)

 

podany przeze mnie link to strona internetowa z polskimi stronami 'do klikania'. kliknij pomoz itp, polecam ustawic sobie jako startowa w przegladarce : ) na stronie tez jest wyszukiwarka googla wiec nie ma problemu wg mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.