Skocz do zawartości

Błędy z niszczeniem moona


Szuw4r

Rekomendowane odpowiedzi

   Nie wiem czy  ktoś zauważył podczas niszczenia monów że w raporcie ataków przy niszczeniu księżycy przez  GŚ  zawsze jest komunikat  księżyc został zniszczony natomiast w  drugim  raprcie o niszczeniu księzyca   księzyc nie uległ zniczeniu.  W  jakim celu to ja pisze ano w takim,  że podczas sciągania księżycy graczowi  Bladenight przeprowadziłem na 1 ksieżyc aż 3 próby niszczenia  księżyca żeby w  koncu padł :]  a tu system  jak się okazało naliczył  3 zniszczenia księżycy  ogólnie  zniszczyłem 3  księżyce a  dostałem bana za  zniszczenie niby 5 ciu.  Bardzo proszę o komenty  czy  ktoś  miał z tym  problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w raporcie niszczenia ksieżyca miałem:

 

szansa na zniszczenie moona : 79%

Prawdopodobieństwo zestrzelenia Gs 0%

Księzyc nie został  zniszczony

Flota nie  została z niszczona

 

W raporcie  wojennym na dole  mialem ksiezyc  został zniszczony!   nie   rozumie    a ksiezyc   przecierz  stal    wiec wysłąłem jesze raz  i dopiero za 3 razem w raporcie niszczenie  mialem

 

szansa na zniszczenie moona : 79%

Prawdopodobieństwo zestrzelenia Gs 0%

Księzyc został  zniszczony

Flota nie  została z niszczona

 

dostałem bana ze  zniszczylem  5  ksiezycow a 3 razy podchowilem do 1  wiec tego nie rozumie. Widocznie  blad jest w  naliczaniu zniszczonych  ksiezycow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo te raporty to wogule jak z .... nie powiem skąd, z miejsca powinna być informacja w pierwszy zdaniu

 

"Raport ze zniszczonego księżyca"

 

 

...a nie szukać gdzieś na dole jakiegoś uległ lub nie uległ

 

 

btw no i sprawa zostanie prawdopodobnie korzystanie rozpatrzona :)

Edytowane przez oremi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.