Jump to content

Ban U7 Ninja - KarolRadom

Ninja
 Share

Recommended Posts

Czesc  :) proszę o wytłumaczenie za co mam bana :

wspólne ip + omijanie regulaminu + mega push

1. IP zostało zgłoszzone ( z sąsiadem ) jako iż działa w sieci osiedlowej dla całego bloku - równie dobrze mogło by grąc około 70 osób na tym IP ( ale mniejsza o to bo zostało zgłoszone, sąsiad też juz grał w to na u 1 ) nie ma co rozwijać bo za wspólne IP nie powinno być bana. więc pytanie za co Ban ?

Omijanie regulaminu - Pytanie za co Ban ? -skoro bana dostaje sie za łamanie regulaminu a nie omijanie - to że został ominięty świadczy tylko o jego brakach !? Czytałem regulamin i tam nie ma nic o korzystaniu z nieprecyzyjności regulaminu i omijaniu go dzieki temu.
To że regulamin nie jest precyzyjny i nie obejmuje części rzeczy to nie moja wina. Wrecz powinien mój przykład uświadomić że potrzebne są poprawki - nawet w polsce nie ma kar za omijanie prawa ( dopalacze - chociażby typowy przykład w polsce ominięcia prawa - w puźniejszym czasie prawo zostało zmodyfikowane aby zakończyć ten proceder )  lub za znajdowanie słabego punktu w nim - wtedy modyfikuje się prawo tak żeby nie zostało ominięte - Ban za nic ! ( Bana dostaje się za łamanie regulaminu nie za znajdowanie w nim słabych stron)

Push - bana za push dostałem mimo ze to ja pushu nie zrobiłem !!! Więc ja powinienem dostać za co innego tylko nie wiem za co bo nie ma zapisu w regulaminie ? Ewentualnie push pośredni ale nie ma uwzglednionego takiego czegoś.
Ja osobiści pushu nie wykonałem.!!!!!!

Jedyne za co mógłbym dostać bana to za atak na flote zgłoszonych kont pod jednym IP - a nie jak Karol Radom widzi mi sie 24 dni mi wstawił. Naciągnięte wszystko pod to żeby mi wstawić bana ( jak guma od starych majtek )

Admini chyba mają egzekfować prawo ( ewentualnie zmieniać regulamin - OFICJANLNIE )  a nie je tworzyć w zależności od potrzeby..

Proszę o odpisanie bo to dziwne  nie jest problemem zauważenie że regulaminu nie łamałem bo ma wady.. i tyle.. i te 24 dni to chyba z "czarnej dziury " wyssane - więc proszę o sprawdzenie - i naniesienie poprawek na regulamin bo jak widać luki są skoro go ominełem.

I prosiłbym o zmiane tych 24 dni bo tyle to napewno mi się nie należy - zgodnie z regulaminem - złamaniem zasad gry z jednego IP zapisanych w regulaminie - 3-7 dni - TYLKO TĄ ZASADE ZŁAMAŁEM a dokładnie tą drugą cześć która przycytowałem !!

Jak można karać za zły regulamin - Równie dobrze można wszystkie rzeczy pod każdy punkt regulaminu naciągnąć ! ? ale czy o to chodzi ? Czy o to żeby był dokładny precyzyjny i żeby nie było wątpliwośći ?

( Zapomniałbym - wiem ze to wielkie G najprawdopodobniej przyniesie :) bo hehe czynnie brałem udział dawniej w tematach tego typu i sam pisałem już z 2 odwołania na U1 za bash jak pamiętam i wiem jak to wygląda z perspektywy operatorów - gracz jest zły a regulamin jest dobry i jest jak alfa i omega idealny niepodwarzalny i reguluje wszystko ) Tylko ten przykład wytyka w nim błedy i niedoróbki - także taka sytuacja :)

Powód Ban-a naciągnięty strasznie byle by pod coś podciągnąć :P

Edited by Ninja

Witam,

Już tłumacze za co została nałożona blokada na konta Ninja oraz Nobi.

Wspomniane powyżej konta zostały zgłoszone jako gra z 1 ip, co zostało zaakceptowane przez operatorów uniwersum 7. Jak wiadomo transport surowców pomiędzy takimi kontami jest całkowicie zabroniony.

Niestety Panowie postanowili ominąć regulamin w następujący sposób:

Nobi przetransportował deuter na planete nieaktywneko gracza (i) po czym gracz Ninja zfarmił wszystkie surowce wykonując kilka ataków (ponad 30kkkk deuteru). Jest to ewidentne obejście regulaminu i próba zmylenia operatorów. Cała akcja miała miejsce w nocy ponieważ gracze liczyli zapewne na nieobecność SGO.

Ban nie zostanie zdjęty ponieważ Ninja i Nobi wiedzieli co robią i zrobili to z pełną premedytacją. Jeżeli Panowie nie zgadzają się z moją decyzją możecie odwołać się bezpośrednio do Administratora gry (DeusX).

Na jakiej podstawie została nałożona blokada (wszystko zgodnie z regulaminem i tabelą kar):

2. Za push uważa się również:
    1) Umyślne składowanie surowców na planetach/księżycach, aby zezwolić na ich odbiór przez (wielokrotny) atak;
    2) Generowanie ataków słabszą flotą w celu wytworzenia debrisu i później jego zebrania;
    3) Wykorzystywanie dodatkowych sposobów i możliwości by jedno konto otrzymywało surowce bez otrzymania wzajemnej korzyści (handel) lub stosuje przeliczniki dumpingowe.

Dlaczego 24 dni (10 + 14)

Wzajemne misje agresywne między zgłoszonymi kontami z jednym IP (nie dotyczy prób moonowych) – 10 dni

Push powyżej 30.000.000.000.000 – 14 dni (przelicznik m:k:d 4:2:1)
Push nieoddanie surowców pozyskanych nieregulaminowo w terminie wyznaczonym przez SGO (nie dłużej niż 48H, jeżeli SGO nie wyznaczy terminu, czas 48h jest uważany za maksymalny) - ban na 14 dni (+ kolejny wyznaczony termin oddania surowców), ostatnim krokiem będzie stała blokada konta.

Czesc  :) proszę o wytłumaczenie za co mam bana :

[...]

Admini chyba mają egzekfować prawo ( ewentualnie zmieniać regulamin - OFICJANLNIE )  a nie je tworzyć w zależności od potrzeby..

Polecam słownik języka polskiego :)

A po drugie, jeśli chcesz coś wskórać - napisz post zgodnie z odpowiednim szablonem :)

/// Warn za spam.

Dagger157

eh viher własnie miałem pisac że " krzykaczom " dziekujemy... Własnie z powodu takiego Vihra itp nie powinno się pisac tematu na forum bo nic nie wnosi.. Da sie jakies ograniczenie zrobić żeby tylko SGO i Admin mógł sie wypowiadać ?

dobrze dziekuje tyle w temacie - do zamknięcia

/// Post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Dagger157

V miał bez :) - dla tego pytam :) hehe to zdejmij bana to oddam nawet i teraz :D i skróć mi o dyche :)

a da sie usunąć zgłoszenie jednego IP z innym graczem ?  ( to tak pytam z innych względów )

Edited by Ninja