Jump to content

Winiu ( SS) & HunteR (pompa) 2.268.181.727%

No_Name
 Share

Recommended Posts

A wiec zaczne moze od tego ze Dymcio pisze do mnie ze ma wyliczonego co do 10 min Huntera,tak samo pisze do mnie KRISS ze mu moona zdjol i go wyliczyl....hehehhe,

wiec zrobilem sobie z dymkeim lotke czekamy za telepkami az sie zrobia,wiec telepki uzyte i czkeamy co chwile skany,kolega do ostatniego momentu wstrzymywal sie z robieniem moona,dymek pisze na gg ze robi Hunter moona wiec czkeam i lot gs ale floty dalej nie ma,moon padl ale znow kolega sobie moonika robie,wiec teraz dymek z gs i ciachhhhhh mona nie ma.ale flota na planecie wiec dymek i kriss pisza kur...szybko lec na planete wiec lece recki poszly i iflota zlom stal bezpansko ponad minute,na dodatek mi si einterka zawiesila i nic nie moglem zorbbie,nie mialem interki 5 min,ale wchodze w wiadomosci a tam widze HUNTER w reckach i zlom u mnie....

Dzieki KRISS za akcjie i zdjecie moona HUNTEROWI

Dymek dziekuje tez za akcjie i cala atmosfere,bo byla znakomita i ta rozkminka na gg przezycia bezcenne

pozdro dla sojuszu i znajomych

a teraz cos pieknegoooo

Starcie flot z: 28-06-2013 15:29:17.

Agresor Winiu

Lekki myśliwiec - 613.203.712
    Okręt wojenny - 15.001.629.038
    Niszczyciel - 205.196.490
    Pancernik - 5.021.427.282

Obrońca HunteR

Lekki myśliwiec - 2.317.028.077
    Okręt wojenny - 2.700.000.000
    Recykler - 1.300.000.000
    Pancernik - 1.000.000.000
    Ultra transporter - 40.000.000
    Szperacz - 332.999.999
    Wyrzutnia rakiet - 32.194.973.406
    Lekkie działo laserowe - 29.471.285
    Mała powłoka ochronna - 1
    Duża powłoka ochronna - 1

Agresor Winiu

Lekki myśliwiec - 218.534.851
    Okręt wojenny - 14.192.992.866

Obrońca HunteR

Okręt wojenny - 2.556.231.818
    Recykler - 998.940.771
    Pancernik - 982.930.736
    Ultra transporter - 37.942.061
    Szperacz - 301.732.309
    Mała powłoka ochronna - 1

Agresor Winiu

Lekki myśliwiec - 141.432.289
    Okręt wojenny - 13.574.681.823

Obrońca HunteR

Pancernik - 468.274.169
    Ultra transporter - 22.536.987
    Szperacz - 59.431.760

Agresor Winiu

Lekki myśliwiec - 139.368.037
    Okręt wojenny - 13.574.681.823

Obrońca HunteR
Zniszczony!

Agresor wygrał bitwę!

Agresor stracił 87.512.175.600.000 jednostek.
Obrońca stracił 372.747.001.760.000 jednostek.
Na tych współrzędnych znajduje się teraz 151.245.129.540.600 Metal i 75.573.043.174.200 Kryształ.
Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (2.268.181.727%)

Zebrano 151.245.235.189.000 jednostek metalu i 75.573.079.910.100 jednostek kryształu z pozycji

Oto sytuacja z przed paru dni zapewne w domu Winiego:

-Mamo, mamo daj trochę piniondzy na grę!!

-A cóż to za gra?

-Mamo, ty się nie znasz. To zajefajna gra na przeglądarkę. Patrz, na razie nie masz przyjaciuł, ale jak dasz mi piniondze i kupię astaty to będę super!

-A co to są astaty, synku?

-Dzięki nim będę miał mnóstwo przyjaciuł, wystarczy, że dasz mi jak narazie parę stówek. Mówię, ci będę miał mnóstwo przyjaciuł i będę potężny!

-Parę stów? Czy ty na głowę upadłeś, albo ojciec cię niechcący zrzucić ze schodów? To kupa forsy!

-Mamo, mamo. Będę najlepszy! Pacz, powstał nowy serwer, więc tam będę koxem za parę stówek!

-Dobra, masz. Może w końcu mój rudy synek będzie miał przyjaciuł

Tak dla jasności te parę błędów są tak dla zabawy i pokazania jak śmiesznym graczem jest Winiu, ty na swoją flotę wydałes co najmniej 100zł. Tak to jest, jak bogate dzieci grają w coś takiego :)

Mam nadzieję, że prędko ktoś cię dorwie i zezłomuje. Może trafisz nawet na podobnego poprańca, który wyda parę stów na flotę i cię zniszczy :)

hehe.. Winiu. gdybys ty chociaż pchnął 1/3 swojej floty robiąć zadania (np).. a tak wpłacona kasa.. astaty.. i jedziemy.. chyba i tak bym stamtąd nie wyleciał a zdemontować nie zdążyłem przed twoim nalotem i juz nie chciało mi się kombinować.. :P

SSępy zakrążyły nad niedobitkiem.. hehe

hahahah oj orange orange..chyba zazdrość przez ciebie przemawia..;P

Po pierwsze to już nie winiu gra na tym koncie ..po drugie nie jest rudy..a po trzecie jego dzieci pewnie są jakoś w Twoim wieku wiec na drugi pozbieraj info na jakiś temat zanim coś takiego klepniesz..;D

,,Dzieki KRISS za akcjie i zdjecie moona HUNTEROWI,

widać podniecony jesteś do granic możliwości ,,akcjie,, ... wydaj więcej pieniędzy kolego, postaw 10x taką flotke.

tak czy siak każda potwora znajdzie amatora, więc i Ty go znajdziesz :)

Edited by Bandito

nie gram w to tyle co ty i nie mam tylu znajmoych.. chciałem sobie pograc dla zabawy.. czasem jakieś rw uzyskać.. ale sie nie da bo się zbiorą takie wilki i się będą pastwić dopuki nie upadniesz i nie poełnisz błędu.. także mało z tego frajdy.. 

ale 

no cóż.. tak było.. jest i będzie.. 

masz z tego frajde więc baw się dobrze..  ;D

ale tu nie chodzi o pastwienie itp,poprostu pare bledow popelniles i to sie zemscilo,ale i tak si ebroniles fajnie mialem ubaw jak tylko mi zwiewales,hehehe

a dymek kur....tam hehehhe

poprawiles mi tym humor,po za tym rozumiem twoje rozczarowanie itp,ale na tym gra polega na zlomowaniu innych,a to ze akurat trafilo na mnie no coz,jak nie ja to dymek by to zrobil na jedno wyszlo

Miazga, ale też się wpiszę.

Wracam ze świadectwem, patrzę 70 wiadomości od sojuszu, że Hunter leci na fali, burza w mózgu  ;-) . Czytam wiadomość ostatnią już, patrzę, a tu informacja że hunter zawrócił i mają czas z dokładnością do 10 minut.  :ok: Bomba! FS wracał 30 minut przed starciem, postawiłem lotkę i na spokojnie teleporter (3 godziny czasu), to samo poleciłem NN'owi. Pół godziny przed rzekomym dolotem obydwie kolejno top1 i top3 floty stacjonowały już w jednym układzie, czekając na baranka wystawionego na rzeź :bija:

Skany średnio co 10 sekund i... stoi! Niestety przeniósł się na moona, którego załatwił NN. Po chwili patrzę - znowu robi rogala, a więc tym razem moje gwiazdki musiały powędrować w kierunku jego księżyca. 8 minut do dolotu - dużo jak na układ, co? Mija 5 minut, rzuciłem flotkę tuż za GŚ dla obstawy, ale pod koniec cofnąłem coby nie nadziać się na obronę Huntera (nie wiedziałem czy atak nie poleci na planetę). Moona nie ma, wyjścia nie ma. 30 sekund do dolotu nowych prób księżycowych... Klnę w niebogłosy do NN'a, żeby ruszył dupsko i wysłał ten atak. Mija pół minuty a tu  :szok: księżyc nie powstał. Prawdopodobnie to było przełomową akcją, bo po skoordynowaniu recków wyruszył oddział wojsk NN'a, wprost ze stoczni  :diabelek:

Klikam w falę, skanuję i się dziwię, że nie podniósł flotki. Zresztą z korzyścią dla nas  :ok:

Dzięki za świetną akcję - pewnie jedna z lepszych moich, mimo iż nie uczestniczę w niej osobiście!

Do następnego!  :piwo:

Astaty zostały wprowadzone po to aby ktoś je kupował i utrzymywał serwer czy tam grę w którą gracie.Jeden wydaje na bank itp.a drugi na flotę.

Twoja kasa twój interes.Więc nie płakać i grać dalej bo macie gdzie grać.

Gratuluje akcji.Widzę że było ciekawa akcja i troszkę stresująca :)

Ładne St i oby tak dalej NN :)