Skocz do zawartości

Giełda - znikające oferty ?


spieriz

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest następujący.

Wczoraj kupiłem na u7 3 oferty trytu. Czekałem na akceptację. Dzisiaj rano piszę do SGO na SB czy może akceptować oferty, mówi, że żadnych nie ma. Deuteru mi nie ubyło, trytu mi nie przybyło, wiadomości żadnej nie dostałem. Dziwne, bo na u5 wszystko działało poprawnie. Proszę o wyjaśnienie tej sytuacji, bo nie wiem co teraz zrobić - czy czekać aż kiedyś tam za jakiś czas ta oferta zostanie zrealizowana, czy mogę spokojnie kupić nową, żebym później nie musiał podwójnych kosztów ponosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze PW od gracza, u którego myślałem, że wczoraj kupiłem 3 oferty trytu.

 

06.23 15:01:50     NICK [x:xxx:x]    Brak Tematu Odpowiedź
-
    Ktoś inny pewnie kupił bo mi w końcu go ubyło. Trochę źle jest to zoorganizowane

 

 

Czyli tak jakby dwie osoby kupiły jedną ofertę (nie mam pojęcia jak, skoro jak ja kliknąłem "kup" to ta oferta zniknęła, a dokładniej to 3 oferty kupiłem).

Nie mam pojęcia gdzie jest błąd. ;D jedynie deusx może to wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że mogę wystawić dowolną ilość trytu na sprzedaż, nawet jeśli tej ilości mam 1/10 z tego co wystawię.

 

Np. mam 50k trytu, a mogę sobie wystawić 10 ofert po 20k.

Wszystkie te oferty są widoczne na giełdzie i ludzie mogą je kupować. Jednak jak już kupią to wtedy system sprawdza, czy sprzedawca posiada tryt, a ten go nie posiada. Więc oferta nie przechodzi do SGO, bo nie ma trytu na sprzedaż i ta oferta znika bez śladu i bez żadnej wiadomości.

 

Przypuszczam, że to jest właśnie ta luka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.