Skocz do zawartości

Losowa zbiórka złomu ?


faziee

Rekomendowane odpowiedzi

Następna super zmiana na cholerny minus... Ciągłe zmiany, zmiany, zmiany, zmiany a większość jest niepotrzebna a nawet kompletnie nie trafiona...

 

Odblokowanie slotów spowodowało ze 10000 osób może wbić w jednej sekundzie na zbieraj ? Która z nich zbierze ? Patologia.

Jakim prawem lecąc z Winiem w ACS na cel, niszczymy go, podstawiamy recki najlepiej jak się da (20minut przed) i nie mamy ani jednej jednostki złomu ?

 

Ciągłe kombinowanie, zmiany. Nie dość że wyeliminowaliście pewnego rodzaju urozmaicenie gry to jeszcze jest to kwestia szczęścia ?

RW: http://uni7.ogam.online/rw.php?raport=4bc8df8ca8446011a52eb5b2d946fd34e9c5cc21

 

RW: 21:58:27

PZ:  21:58:28

06-20 21:58:28 +0200 Kontrola przestrzeni Recykling
- Zebrano 0 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu z pozycji [6:311:8].

Teraz tłumacz Deusx że PZ zbiera osoba która wcześniej wysłała recki, albo coś innego.

 

I co do spamu:

Matimax w tym temacie płaczę ja więc nie pisz swoich zażaleń, tylko utwórz sobie własny temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie byla taka sytuacja ze niszczenie mialo byc o 21:58:23, stacjonuj lecialo na 21:58:24 i jakims cudem stacjonuj dolecialo przed niszczeniem, pomimo, ze raport o dotarciu floty na stacjonuj mam na 21:58:24, a rw z 21:58:23.... 

 

nie pisz tutaj ? Chyba jedziemy na jednym wózku, nie? Gdyby nie te sloty to zamiast rw ze zniszczoną flotą przeciwnika miałbyś zniszczoną swoją flotę i złomu MOŻE coś byś zabrał, o ile 2 inne osoby by Cie nie uprzedziły ;f 

Edytowane przez matimax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.