Jump to content

marshall uni6

marshall
 Share

Recommended Posts

Nasz nick:   marshall
Treść blokady:

marshall

Push + próba oszukania administracji

Nick SGO, który nałożył bana: marco
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

Owszem był niby push, kolega sie rozbił o mnie i zapytalem marco co z surka, nie odpisał mi a dzisiaj mam bana

surki nie wydalem bo czekalem na decyzje, gnije w banku

zniknie ban to ja odesle gdzie trzeba..

Zapoznałem się z waszymi pw i okazało się, że atak był ustawiony przed wysłaniem wiadomości do mnie. Wiadomość do mnie brzmiała: 

17. Jun 2013 22:36:11 marshall [x:xx:x] Marco

hey
typek o mnie sie roztrzaskał
co ze złomem ??
moge sobie zostawic ??

Wywnioskowałem z niej, że rozbiła się osoba, która mogła próbować wrobić Cię w atak pożegnalny aby zafundować ban.

Ban jest dlatego, że zostałem oszukany. Ponadto nie została spełniona prośba o odesłanie surowców do mnie do czasu wyjaśnienia sprawy.

Gdybyś mnie bądź innego SGO poinformował, że jest to próba moonowa i masz zamiar odesłać surowce do gracza, który Cię atakował to nie byłoby problemu.

Nikt nikogo nie chciał wrobic, koles konczył gre, zostawił lmy na pastwe losu, no i napisał ze moge je sobie pacnac jak chce a ze był S to wysłał je na mnie.

roztrzaskały sie to napisalem do ciebie...co w tym dziwnego ??

no owszem odpisałes na jedno pw ale na drugie juz nie raczyłes

wiec skoncz tutaj pisac o jakims oszukiwaniu bo sie osmieszasz niestety.

wystarczyło napisac krotkie NIE i by problemu nie było

ale widze ciezko bylo wcisnac 3 litery na klawiaturze...

Nikt nikogo nie chciał wrobic, koles konczył gre, zostawił lmy na pastwe losu

Historia banku

Wypłata

17.06.2013 22:06:40

Atak:

P Starcie flot z: 17-06-2013 22:25:50.

To jest godzina ataku więc proszę nie mów, że zostawił LMy na pastwę losu skoro On je zbudował na krótko przed atakiem właśnie w tym celu.

To są pw:

17. Jun 2013 22:15:49 marshall [x:xx:x] Marville 

dla kumpla dam : )

neich tez cos chapnie

dzieki piekne : )

17. Jun 2013 22:17:57 marshall [x:xx:x] Marville  nie no damy rade  :P

17. Jun 2013 22:19:29 marshall [x:xx:x] Marville

zaatakuj mnie jednym mysliwcem

bo ochrona słabych graczy działa

17. Jun 2013 22:20:22 marshall [x:xx:x] Marville

albo pusc to mi na planete na atakuj  :P

[2:347:7]

moze moon sie zrobi  :D

Z tych wiadomości wywnioskowałem, że atak był ustawiony. Co jak wiemy:

§4 Push

4. Ataki pożegnalne, czyli wysłanie floty na stratę do gracza silniejszego lub atak przez gracza silniejszego i brak reakcji ze strony użytkownika (umowa między użytkownikami) są zabronione i traktowane są jako push.

no owszem było ustawione bo kolega chciał skonczyc gre ;D

ale chyba ci napisalem o tym ataku czyz nie ??

poprostu szukasz winy u mnie a ona lezy niestety po twojej stronie, mogłes odpisac i by problemu nie było

ale Tobie sie poprostu nie chciało...

była to zwykla akcja pozegnalna i tyle, o ktorej cie poinformowalem....

Edited by marshall

Odpisałem, żebyś odesłał mi surowce do czasu wyjaśnienia sprawy. Sprawa została wyjaśniona. Jak wcześniej cytowałem ataki pożegnalne SĄ ZABRONIONE, a Ty poinformowałeś mnie po fakcie dokonanym dodatkowo pisząc jakoby to rozbiła się osoba przypadkowo (cytowałem wiadomość powyżej). Wprowadziłeś SGO w błąd co wziąłem za próbę oszustwa administracji dlatego ban zostaje.

jakos nigdy nie słyszalem zeby ktos zgłaszał atak pozegnalny... pokaz mi takie zdarzenie...

niewiem skad ty wytrzasnełes ta probe oszustwa administracji...

jak bym tego nie zgłosił to wtedy by mozna było mowic o oszustwie

a ja grzesnie to zgłosilem Tobie, ale ty olałes sprawe nie odpisujac, proste to i logidzne....

jakos nigdy nie słyszalem zeby ktos zgłaszał atak pozegnalny... pokaz mi takie zdarzenie...

Nikt tego nie zgłaszał, bo jest to NIEDOZWOLONE.

niewiem skad ty wytrzasnełes ta probe oszustwa administracji...

Wiadomość do mnie brzmiała: 

17. Jun 2013 22:36:11 marshall [x:xx:x] Marco

hey

co ze złomem ??

moge sobie zostawic ??

Wywnioskowałem z niej, że rozbiła się osoba, która mogła próbować wrobić Cię w atak pożegnalny aby zafundować ban.

Stąd "wytrzasnąłem" próbę oszustwa administracji.

Panie @marco niestety znam cala sytuacje i niema Pan racji !niech Pan dodatkowo zbanuje jeszcze tych co mu dex z planety sfarmili ! sam mialem poslac 1lm i dac zapro do zwiazku ale dla mnie tez byl zielony....i dokladnie wiem ze marshal to zglaszal i w zaden sposob niechcial nikogo oszukiwac bo po co mu te marne grosze cszczerze mowiąc ? sprawdz jego pw do mnie tam jest jasno napisane ze to zglosil i surke bedzie musial oddac :) jak bedzie miał Pan ochote wysłuchać dodatkowych argumentów obrony wkleje rozmowe przeprowadzoną na gg

przepraszam Pana za wtrącanie się do tematu ale w mojej ocenie jest to nieporozumienie

Dziękuje za Pańską uwage pozdrawiam, dowidzenia i miłego dnia życzę

bloodp3t

Edited by bloodp3t

Wnioskuje, że było to mniej więcej tak:

Marville pisał do marshalla i kończy grę, zatem chce się o niego robić

marshall pisze, żeby ten wysłał na niego lm'a, aby ochrona zniknęła w celu ataku

Następnie rozmyśla się, lepiej, żeby Marville wysłał flotę na marshall.

Nastąpiła tutaj umowa między graczami, ponadto podzielam zdanie Marco, że doszło też tutaj do próby oszukania, dlaczego ?

Atak pożegnalny jest niedozwolony, i oboje z panów teoretycznie o tym widzą (w każdym razie na pewno pan marshall). Oczywiście napisanie tego zdarzenia w powyższy sposób i wysłanie go do SGO nie ma najmniejszego sensu, bo wiadomo przecież, że to jest niedozwolone i nie ma po co nawet pisać.

Pan marshall napisał wiadomość bardzo ogólnikową, wręcz lekko absurdalną, bo:

hey
co ze złomem ??
moge sobie zostawic ??

A co ma odpisać SGO w tej sytuacji ? Przecież to normalne zdarzenie, że ktoś kogoś atakuje, a druga osoba się podstawia i niszczy.

To jest nieudana próba oszukania SGO, bo przecież jakby napisał, że surowce możesz zatrzymać to w życiu byś nie napisał, że to było wcześniej umówione.

Na sam koniec:

no owszem było ustawione bo kolega chciał skonczyc gre ;D

ale chyba ci napisalem o tym ataku czyz nie ??

Trochę to niestandardowe zachowanie, działa ono na poniższym przykładzie:

Ktoś namawia Cię do kradzieży złota, złoto kradniecie, następnie idziesz na policję/bank/us i mówisz, że gość dał Ci ot tak złoto i chcesz legalizować pieniądze.

Instytucja sprawdza, okazuje się, że jest zgłoszona kradzież złota, a po monitoringu widać, że brałeś udział w napadzie rabunkowym.

W międzyczasie, nie dajesz złota do zabezpieczenia, o co Cię poproszono.

Myślisz, że jak się zgłosiłeś to nie poniesiesz konsekwencji ?

Jak bym niby chciał to ukryc to bym nic nie zgłaszał...

ale przeciez wiem ze czytanie pw to odrazu stoje na przegranej pozycji jak bym miał kogos oszukac to jaki by to sens miało ??

Owszem nie wiedzialem ze regulamin zabrania atakow pozegnalnych...

surke bylem juz przygotowany oddac,...

niech juz sobie bedzie kara za nie dopatrzenie w regulaminie...ale kurde czemu az miesiac ?

Edited by marshall

Push + próba oszukania sgo.

no to sa chyba jakies jaja....

jaki push ? surka miała leciec do marco, ze zamiast odpisac na pw woli banowac nie moja wina, 0 kontaktu z chłopem....

i oszukasnie sgo...msakra...jedynie z czym mogłbym sie zgodzic to nei dopowiedzenie pewnych kwesti ale nei oszustwo

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.