Jump to content

Dyczy vs. Iac & RevenGe - 3.246.453.579 %

Revenge ツ
 Share

Recommended Posts

Witam :) To było tak ... Dyczy postawił cos i zszedł z Urlopu , zaczalem szukac koordów i patrze jest duzo surki na planecie , 

Spytał mi sie na PW co tam itd i ile Gs na moona 8 000 potrzeba by go zniszczyc , Wszystko ok za chwile patrze ma 50 kk GS i mysle czy poleci z moona , patrze falange leci na niszcz kolesiowi z planety , no to wyciagnalem niestety tyle ile mialem w banku i heja na pomoc , niestety straty ... ale to co ! :)

Pozdro dla MiGa który uczy sie strzelac :D

Starcie flot z: 17-06-2013 17:34:36.

Agresor Dyczy

Gwiazda Śmierci - 50.001.205

Obrońca RevenGe
Okręt wojenny - 10.000.000.000

Obrońca RevenGe
Okręt wojenny - 3.000.000.000

Obrońca Iac

Agresor Dyczy

Gwiazda Śmierci - 38.781.746

Obrońca RevenGe
Okręt wojenny - 9.423.814.114

Obrońca RevenGe
Okręt wojenny - 2.840.631.402

Obrońca Iac

Agresor Dyczy

Gwiazda Śmierci - 27.833.288

Obrońca RevenGe
Okręt wojenny - 9.024.523.419

Obrońca RevenGe
Okręt wojenny - 2.733.411.200

Obrońca Iac

Agresor Dyczy

Gwiazda Śmierci - 16.931.710

Obrońca RevenGe
Okręt wojenny - 8.820.121.276

Obrońca RevenGe
Okręt wojenny - 2.679.080.353

Obrońca Iac

Agresor Dyczy

Gwiazda Śmierci - 5.823.881

Obrońca RevenGe
Okręt wojenny - 8.803.173.787

Obrońca RevenGe

Obrońca Iac

Agresor Dyczy

Zniszczony!

Obrońca RevenGe
Okręt wojenny - 8.803.173.787

Obrońca RevenGe

Obrońca Iac

Obrońca wygrał bitwę!

Agresor stracił 500.012.050.000.000 jednostek.
    Obrońca stracił 91.064.751.600.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 190.982.753.220.000 Metal i 133.662.604.740.000 Kryształ.
    Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (3.246.453.579%)

Zebrano 173.837.395.260.000 jednostek metalu i 133.662.604.740.000 jednostek kryształu

Pozdrawiam 

Edited by Revenge ツ

Proponuję zacząć czytać książki, zamiast grać. A Administracji proponuję przemyślenie nakładania kar za rażące naruszenia zasad pisowni  języka polskiego. 

"Witam  :) To było tak ... Dyczy postawił cos i zszedł z Urlopu , zaczolem szukac koordów i patrze jest duzo surki na planecie"

Edited by Jacme

Z tego co wiem to nie straciłem żadnej floty  :)

Może jakieś tam szperacze, ale mam jedno z najlepszych eko na uniwersum, więc nie bardzo mnie to interesuje.

Nie spinam się więc po stracie floty, a jedynie jestem zdania, że te wszystkie dzieci, które spędzają czas przy komputerze powinny czytać więcej (albo w ogóle zacząć czytać).

Edited by Jacme

Nie spinaj sie to po 1 , 

Po 2gie mozesz robic nowe moony , 

Po 3 myslisz ze jestes dorosły a tylko Ci sie wydaje 

Po 4 to ze zrobilem 1 maly błąd to nie znaczy ze mozesz wytykac go palcami , 

Po 5 wyjdź stąd 

Po 6 postaw flote i pokaż na co Cię stac bo odkad pamietam Twoje szperacze lądowały w recyklerach i nie masz zadnej nabytej umiejetnosci w tej grze tylko klepanie marnego eko

Do Moda , prosze zamknac temat zeby uniknac takich osob spamujacych jak gracz który mysli ze jest dorosły .

Pozdrawiam skonczyłem 

.

Co kolwiek byś nie napisał więcej to mimo wszystko powinieneś mu podziękować za to że uratował ci mona, a nie spinać się. Bo może i ortografi się uczyłeś, ale pewnych zasad kultury nie przestrzegasz. Odnosze wrażenie, że powinieneś nadrobić zaległości, być może wtedy ktoś będzie bardziej Ciebie szanował na tym uni i grze ktokolwiek i jeśli wogule.

Pozdrawiam

Gratki Rev i szo :)

Co kolwiek byś nie napisał więcej to mimo wszystko powinieneś mu podziękować za to że uratował ci mona, a nie spinać się. Bo może i ortografi się uczyłeś, ale pewnych zasad kultury nie przestrzegasz. Odnosze wrażenie, że powinieneś nadrobić zaległości, być może wtedy ktoś będzie bardziej Ciebie szanował na tym uni i grze ktokolwiek i jeśli wogule.

:)

To tylko gra, więc nie widzę powodów do podziękowań. Jeżeli pomoże mi w prawdziwym życiu to oczywiście podziękuję. A ponadto należy pisać w ogóle. A co do szacunku to szanuje mnie żona i szef, co mi w zupełności wystarcza.

Nie spinaj sie to po 1 , 

Po 2gie mozesz robic nowe moony , 

Po 3 myslisz ze jestes dorosły a tylko Ci sie wydaje 

Po 4 to ze zrobilem 1 maly błąd to nie znaczy ze mozesz wytykac go palcami , 

Po 5 wyjdź stąd 

Po 6 postaw flote i pokaż na co Cię stac bo odkad pamietam Twoje szperacze lądowały w recyklerach i nie masz zadnej nabytej umiejetnosci w tej grze tylko klepanie marnego eko

Do Moda , prosze zamknac temat zeby uniknac takich osob spamujacych jak gracz który mysli ze jest dorosły .

Pozdrawiam skonczyłem 

1. Nie spinam się;

2. Nie mam takiej potrzeby;

3. Cenna uwaga dziecka;

4. Mam na ten temat odmienne zdanie;

5. Nie bardzo wiem co miałeś na myśli? Jeżeli to taki tekst z gimnazjum, to przykro mi - nie znam.

6. Wolę pokochać się z żoną.

Edited by Jacme