Jump to content

multikonto

repartee
 Share

Recommended Posts

Nasz nick: repartee
Treść blokady: multi
Nick SGO, który nałożył bana: MiG
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

Dostałem dzisiaj bana za mutli, nie wiem co Wy rozumiecie pod pojęciem multi. Założyłem dla beki parę kont wczoraj, pobudowalem trochę i w ogole ich nie uzywam, sa praktycznie nie rozwiniete. Ale najlepiej nalozyc bana na 3 lata i po problemie.

Mozecie sobie skasowac te konta bo nie bylo zadnego pushu, multi czy tym podobnych rzeczy i prosze o odblokowanie bo moj czas pojdzie na darmo.

Założyłem dla beki parę kont wczoraj

Dla beki to sobie możesz nocnik na głowę założyć, jak nie znasz regulaminu to Twoja strata.

MiG, masz u mnie duży + , nareszcie zaczynacie karać oszustów. Popieram.

Edited by kOtello

NIE GRAŁEM MULTI, ludzie... wybudowalem pare budynkow i konta stoją odłogiem a wy uwazacie ,ze gram multi? lol?

Czyli nie mozna zalozyc drugiego konta bo automatycznie (ten kto ma stale IP) zostaje uznany za mutli, chociaz nawet nie gra na tym koncie. 

NIE GRAŁEM MULTI, ludzie... wybudowalem pare budynkow i konta stoją odłogiem a wy uwazacie ,ze gram multi? lol?

Czyli nie mozna zalozyc drugiego konta bo automatycznie (ten kto ma stale IP) zostaje uznany za mutli, chociaz nawet nie gra na tym koncie. 

O ile pamiętam jeszcze pare dni temu ktoś stwierdził, że źle wystartował i chciał zrobić nowe konto. Poinstruowano go aby na tym "złym" usunął wszystkie planety żeby nie zabierały miejsca w układach, nałożył na to konto urlop i już się więcej na nie nie logował. Operatorzy zostali o tym poinformowani więc nie miał żadnych problemów z dalszą grą na nowym koncie i nie było mowy o multi.

Trzeba było nie łamać głupio regulaminu i tyle.

Nie będę drążył dalej i roztkliwiał się nad tym tylko już więcej tutaj nie zawitam. Już drugi ban i kolejna strata czasu ,nie z mojej winy. Już razem miałem sytuacje,że kumpel założył konto(ma to samo IP), zgloszone wszystko a ban wszedł a dogadać się nie da. 5

Dla "niesłusznie pokrzywdzonego" kolegi wyciąg z regulaminu bo podobno nic nie znalazł.

http://forum.ogam.online/topic/3083-regulamin-ogamnetpl/

Załącznik nr 1 Regulaminu ogólnego określający zasady rozgrywki w serwisie http://ogam.online

§2 Konta
2. Użytkownik może posiadać wyłącznie jedno konto na danym uniwersum.

http://forum.ogam.online/topic/2772-tabela-kar/

NOWA TABELA KAR WEJDZIE W ŻYCIE OD 9 CZERWCA 2013:

Multi świadome (celowe wykorzystywanie więcej niż jednego konta do pozyskiwania dodatkowych korzyści) - dożywotnio na wszystkie konta.

Temat chyba można zamknąć.

no jakis Ty biedny, nie z Twojej winy, konta same sie zalozyly, oczywiscie wszystko dla beki, a ten swoj cenny czas na to traciles? I to kolejny ban? No to widac cos z Toba nie tak chyba, bo np. ja nigdy takiego problemu nie mialem, a nawet Ci powiem, ze jak mialem jakis bugg, to bylo mi milo wspolpracowac z administratorami, bo sa skorzy do pomocy i do rozwiazywania takich problemow.

Ale i tak chłop sam napisał, że założył konta, pobudował kilka budynków wczoraj w nocy. Czyli jeszcze sam sie przyznał do posiadania kilku kont na jednym univesum :D

Czyli prosty przykład Multi xD

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.