Skocz do zawartości

Błąd braku możliwości odwetu


paciorkowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Gracz za słaby !
5% twoich punktów za flotę i obronę (610.775.071.443) jest większe niż 100% punktów floty i obrony atakowanego gracza (17.384.294.797).

 

Jakieś 2 h czasu temu kolega Hamurabii zaatakował mnie więc powinienem mieć prawo odwetu.

Akcja toczy sie na u 5 .Proszę o naprawienie tej sytuacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ciekaw po co w ogóle ta ochrona jest skoro nie działa. ;D

mam na myśli u7, nie wiem jak na innych.

są te wszystkie komunikaty itd, a mimo tego mogę sobie bez problemu zaatakować gracza oznaczonego (S).

 

Na nowym uniwersum ochrona nie jest potrzebna, każdy jest na podobnym poziomie.

paciorkowiec, prawdopodobnie w momencie ataku gracz był na równi punktowo a po ataku spadł w punktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za , a za moje szparki mam zamiar pocisnąć przynajmniej 8 monów ... tak samo po złości jak jego walniecie moich szparek ..bo dla zysku nie atakował ..bo i tak był stratny w surowcach plus 50% minus z demontu i przydała by się mu kara z mojej strony jak juz wyzej pisałem .... to jak będę mógł pokazać mu że postąpił źle... a co do jego ilości punktowej w wybudowanej flocie to na bank byłem dla niego "D"

Czekam na info i zaczynam działać....

 

 

Ponawiam pytanie..................................................................

Edytowane przez paciorkowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie będziesz miał, bo nawet gdyby system został zmieniony, to raczej nie będzie on działał wstecz. Szczególnie, że o sytuacji napisałeś 3 dni temu, zanim nowy system by był to byłoby kolejne kilka lub kilkanaście dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.