Skocz do zawartości

Ochrona słabszych graczy "S"


paciorkowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście standardowo się zaraz ktoś odezwie ,że osłona graczy jest ważna , i wprowadza więcej flot , na uni itp.

Niewiedzę by na U5 jakiś flot przybyło . Niektórzy tylko rozbudowują je do tego stopnia, bym nie mógł ich ganiać.

No i nie ganiam . To się udało . Ale rozwoju flot nie będzie bo nikt bez zakupu astatów ,nie jest w stanie ze zwykłego farmienia, czy małych ST, SJ wybudować na tyle silnej floty by mnie zaatakować.

Więc ,tak naprawdę wprowadzenie ochrony spowodowało, że to gracz który ma większą flotę ma utrudniona grę , grę bez perspektyw na latanie flotą , a nie spowodowało to rozwoju innych . Więc sens tej ochrony upada .

Dziś zostałem ukuty , i mam czas na odpowiedź 24 h , i odpowiedz była , ale bez rezultatów .I tych rezultatów nie będzie bo kolega uciekł na urlop . Czas 24 h minie ( zdecydowanie za krótki czas ) i kolega dalej będzie pod ochronką.

Ja oczywiście nic w tym kierunku nie mogę zrobić , mogę się tylko pożalić.

Jednak mam propozycję która mogła bym zmienić to , dać możliwość odwetu, ale tez i normalnej gry dla tych co mają bardzo silną flotę,będzie to kilka możliwości.:

1. Wydłużenie czasu odwetu do 1 tygodnia , a zarazem urlop nie kasowałby tego tygodnia czasu , tylko przedłużał o czas pobytu na urlopie.

2. Bez terminowy czas odwetu ( jeśli jest takim kozakiem że atakuje bardzo silnego gracza to niech będzie na tyle kozakiem by uciekać przed nim bezterminowo)

3. Istniała by ochrona graczy w takiej formie jak teraz , z tą opcją ,że mogę ją zaatakować tylko taką flotą która jest NP: tylko czterokrotnie większa od floty atakowanej . Nie mogę polecieć całą flotą , ale mogę jej częścią.

4. Zniesienie ochrony graczy na własne żądanie.

5. Wygaśnięcie ochronki po miesiącu grania , po przejętych kontach , ochrona byłaby załanczana na miesiąc , na prośbę grającego.

 

To kilka pomysłów które są do przemyślenia , które spowodują że gracze o dużych flotach nie będą dyskryminowani.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chcial zaproponowac blokade nawet szpegowania slabego gracza  na tym serwerze  istnieje mozliwosc szybkiego zdemontowania floty i mozliwosc zaatakowania garacza slabszego jzu pare razy sie z tym spotkalem  ale codo tych pkt to jak najbardziej pkt 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chcial zaproponowac blokade nawet szpegowania slabego gracza  na tym serwerze  istnieje mozliwosc szybkiego zdemontowania floty i mozliwosc zaatakowania garacza slabszego jzu pare razy sie z tym spotkalem  ale codo tych pkt to jak najbardziej pkt 2

 

 

Ale demont to i tak po przeliczeniu serva o pelnej godzinie bedziesz mogł leciec : ) 

 

A co do (s) , moim zdaniem po 30 dniach gry (miesiac) gracz ogarnia juz wszystko powoli jesli czyta poradniki itd , dlaczego gracz majacy flote nie moze zostac zniszczony tylko dlatego ze ja mam 1000 x większą niż on ... skoro ją postawił to po to by jej uzywac lub ją tracic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak dobrze rozumiem to w obecnej chwili jest tak że gracz z S mnie skanuje/atakuje, a ja nic mu nie moge..

 

Gracz z S nie powinien mieć możliwości skanowania i atakowania mnie, czyli silniejszego gracza.

 

Prosty przykłady.. http://uni6.ogam.online/rw.php?raport=f9ec8cd45c0b7521ee11d4004698f7ced6b7f042&display=on Dlaczego ja mu nie mogę posłać serii 10 ataków 1lm? ;>

No tak gość na Ske..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze rozumiem to w obecnej chwili jest tak że gracz z S mnie skanuje/atakuje, a ja nic mu nie moge..

 

Gracz z S nie powinien mieć możliwości skanowania i atakowania mnie, czyli silniejszego gracza.

 

Prosty przykłady.. http://uni6.ogam.online/rw.php?raport=f9ec8cd45c0b7521ee11d4004698f7ced6b7f042&display=on Dlaczego ja mu nie mogę posłać serii 10 ataków 1lm? ;>

No tak gość na Ske..

 

Jeżeli S Cię zaatakuje to masz 24h na odpowiedź, tak jest obecnie.

Poprawka zostanie wprowadzona ok. 20 - 25 czerwca jak wejdzie ochrona na u7.

Będziemy mieli 14 dni na odpowiedź i nie będzie można kombinować z demontowaniem floty - nic to nie da, odwet będzie zawsze możliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.