Jump to content

odwołanie uni3 ;)

Che_ster
 Share

Recommended Posts

banowany: BLACK___HAWK banujący:Dagger157

black___haw

Bash

ban schodzi co prawda dzis o 18 ale chodzi o sam fakt bo z tego co pamietam to deusx pisał na forum ze nie regulaminowe ataki nie wyżądzające szkody nie są liczone jako bash a ja Revenge tylko sfarmiłem wiec nie wiem za co ten ban w takim bądź razie ;)

Co do Bash'u to zgodnie z tabelą kar nie obowiązuje wtedy gdy:

*Gdy łączna wartość strat w wyniku wykonania ataków przekraczających limit jest mniejsza lub równa 50.000.000 jednostek deuteru bądź agresor atakował 1 statkiem, punkt ten nie obowiązuje; wyłączając zasadę dotyczącą spamu.

Proszę czekać na odpowiedź operatora u3.

gdy gracz zaatakowany nachapie się przy tym ataku czyli wyjdzie na plus tak jak by i wyszedł bo przy tych atakach zrobił na mnie sj obronił sie przed atakiem 3.000.000.000 lmów i zebrał złom wiec to ja byłem stratny nie on ;)

Witam.

z tego co pamietam to deusx pisał na forum ze nie regulaminowe ataki nie wyżądzające szkody nie są liczone jako bash a ja Revenge tylko sfarmiłem

Ten punkt odnosi się także do sfarmionych surowców. Logicznie rzecz biorąc wyrządziłeś obrońcy szkodę, stąd ban.

gdy gracz zaatakowany nachapie się przy tym ataku czyli wyjdzie na plus tak jak by i wyszedł bo przy tych atakach zrobił na mnie sj obronił sie przed atakiem 3.000.000.000 lmów i zebrał złom wiec to ja byłem stratny nie on ;)

Jeśli zrobił to regulaminowo, to nie ma o czym mówić. Tutaj chodzi o przekroczony limit, takowy wystąpił, więc dlatego taka a nie inna decyzja.

Pozdrawiam