Skocz do zawartości

Konkurs na najlepszą reklamę Uniwersum 7


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Ogłaszam konkurs na najlepszą reklamę uniwersum 7.

Twoim zadaniem jest pozyskanie jak największej liczby użytkowników z ref linka.

Ref link jest monitorowany poprzez specjalny algorytm, prowadzona jest do niego specjalna statystyka na potrzeby konkursu.
Są zastrzeżenia co do formy promowania swojego ref linka, głównie zakazane jest używanie wszelkiego rodzaju autosufów oraz wprowadzania w błąd innych promując ref link. Wszystko dokładnie opisuje regulamin, wzięcie udziału w konkursie wiąże się z jego akceptacją.


Nagroda za jak najlepszą reklamę:

1 miejsce - 250 zł
2 miejsce - 50 zł
3 miejsce - 50 zł w astatach na dowolne konto na ogam.online

Wypłacane są prawdziwe pieniądze !

Poprzedni konkurs cieszył się olbrzymią popularnością, teraz liczymy na jeszcze większe zaangażowanie.

Konkurs trwa do 1 czerwca do godziny 20:00, nie trzeba się nigdzie zgłaszać, system zlicza każdy ref link !

 

 

Regulamin konkursu znajduje się w załączniku.
Statystyka będzie okresowa, udostępniana w tym temacie.

 

Na koniec małe podpowiedzi wyciągnięte na podstawie poprzedniego konkursu, najlepszą skuteczność daje (kolejność nie ma znaczenia):

facebook / nk / twitter, pisanie prywatnych wiadomości z polecaniem w różnych serwisach, pisanie komentarzy na portalach nie łamiąc ich regulaminu, np.:

"Wydarzenie uważam za bardzo radosne, oby więcej takich przedsięwzięć w naszym kraju !

Dla rozrywki polecam: reflink", reflink w sygnaturach na forach.

 

Niemniej każda forma reklamy jest dobra, nie ma reguły, trzeba szukać złotego środka i odpowiednich metod, poprzedni użytkownicy skupiali się raczej na jednej metodzie, możesz poszerzyć swoje działania i wygrać !

 

Zacznij promować swój reflink już teraz !

 

 

 

Przykładowy wzór tematu reklamowego na fora:

http://forum.ogam.online/topic/15273-przyk%C5%82adowy-wz%C3%B3r-tematu-reklamowego-uniwersum-7/

regulamin_konkurs.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od marca do czerwca to kawał czasu. Patrząc na doświadczenie z poprzednich uniwersów, nie było sensu reklamować wcześniej. Nawet, jak ktoś teraz zobaczy reklamę to do czerwca jeszcze sporo czasu i najprawdopodobniej nie będzie czekać z utęsknieniem. Najefektywniejsza reklama jest do kilku dni przed zdarzeniem w naszym przypadku (oczywiście na wysoką skalę, dlatego płatne reklamy z naszej strony odpalimy 31 maja do 2 czerwca (chyba, że budżet pozwoli dalej)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx, czy stan wejść poprzez nasze reflinki jest aktualizowany i wyświetlany każdemu na stronie głównej? Na mojej jest cały czas info Poleciłeś Do dnia: 17.05 - 0 graczy - odśwież i mimo iż klikam odśwież w dalszym ciągu wskazuje zero.

Edytowane przez kOtello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zmienia się data to wejścia też powinny, innymi słowy masz 0 poleconych.

 

Deusx, a mógłbyś to dokładnie sprawdzić, to jest po prostu niemożliwe, swój reflink wklejałem dziesiątki razy na różnych czatach, rozesłałem około 100 maili do znajomych z reflinkami, od wczoraj kiedy to zauważyłem do dziś już dostałem potwierdzenie od 3 osób które poprzez mój reflink z maila wchodziły na ogam.online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam pierwsze wyniki konkursu, osoba, która posiada najwięcej wejść (612) niestety nie trzyma się regulaminu konkursu, dlatego jej dalsze wyniki nie będą brane pod uwagę (używanie stron do wymiany ruchu).

 

Zatem pierwsze trzy miejsca to:

105 wejść

56 wejść

36 wejść

 

 

Wiadomo, że o każde wejście jest trudno, jednak z zaparciem można tyle zrobić w dzień, także liderzy mogą się zmieniać.

Zdziwiony że tak mało wejść ? Może zamiast myśleć, że nie mam szans bo inni i tak będą lepsi spróbuj i wygraj 250 zł ! W konkursie wzięło udział naprawdę sporo osób, jednak większość rezygnuje po 10 wejściach, a to błąd, bo linki ciągle są aktywne i można wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna aktualizacja, statystyka jest tylko wstępnie zweryfikowana:

 

 

1 miejsce: 276 wejść

2 miejsce: 91 wejść

3 miejsce 52 wejścia

 

 

Uwaga, w swoich profilach liderzy mają więcej, to normlane. Widzicie wszystkie wejścia zarejestrowane przez system, jednak nie wszystkie te wejścia są akceptowane przez regulamin (czyli np. wejścia niewiadomego pochodzenia, niepolskie IP itd). Nie usuwamy tych wejść, ponieważ mamy specjalny schemat końcowego oceniania, gdzie niektóre z niezaliczonych powyżej wejść mogą zostać zaloczone:

 

7. Rejestrujemy źródła odwiedzien, wejścia z niewiadomego pochodzenia mogą niezostać zaliczone (99% użytkowników wysyła dane zwrote zapisywane przez nasz algorytm).

 

jeżeli to są normalne polskie IP i te odwiedziny są zupełne losowe to będziemy to zaliczać, obecnie jednak statysyka przedstawia się j/w.
25 maja zostanie przedstawiona statysytka sprawdzona pod każdym kątem i liczby będą te same w rankingu jak i u uczestników konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx ta aktualizacja jest z godziny 21 ?

 

EDIT:

 

mam problem ponieważ znajomi u mnie otwierają mój Rafflink ale w statystykach nic się nie zmienia ...

Co masz na myśli mówiąc "u mnie" ? Jeżeli z twojego komputera to reflink naturalnie do przodu iść nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ,że gdy znajomy wchodzi to na stronie ogam.online to automatycznie polecany jest z mojego reflinku (  to wiadome ) ale gdy on wejdzie to na mojej stronie na u6 w podglądzie w poleconych po odświeżeniu ilość powinna się zwiększyć prawda? Chyba ,że tylko Ty widzisz ile wejść jest na dany reflink .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ,że gdy znajomy wchodzi to na stronie ogam.online to automatycznie polecany jest z mojego reflinku (  to wiadome ) ale gdy on wejdzie to na mojej stronie na u6 w podglądzie w poleconych po odświeżeniu ilość powinna się zwiększyć prawda? Chyba ,że tylko Ty widzisz ile wejść jest na dany reflink .

 

Po kliknięciu odśwież masz aktualną liczbę wszystkich wejść ze swojego linka. Znajomy musi wejść przez reflink, wejście znajomego przez link ogam.online nic nie spowoduje. Natomiast raz zaliczony jeden znajomy nie będzie już dalej liczony. System weryfikuje też adresy IP, ten sam adres nie zostanie zaliczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie zweryfikowane statystyki:

1 miejsce : 369 wejść (trwa jeszcze weryfikacja, ponieważ wykryliśmy sporo nadużyć regulaminu, np:

"http://reflink to Ty?
to"

A regulamin jasno mówi, że nie można wprowadzać w błąd, kolejny

 

"http://reflink to Ty?

y,wiesz że to jakaś zwykła strona ? xd wgl tu żadnego zdjęcia nie ma xd"
Nawet upomnienie od użytkownika, jaki to ma sens reklamowy?
 
Trzeci sprawdzony:
 
"http://reflink to Ty?
no pewka, nie wiedziałeś?;o -.-"

 

Sprawdziłem cztery, wszystkie cztery są niezgodne z regulaminem. Większość wejść pochodzi z jednej strony, właśnie tej, gdzie użytkownicy są wprowadzani w błąd.
9. Zakazane jest wprowadzanie w błąd promoując swój ref link, czyli nie możemy zachęcać do szachów czy oglądania sprośnych zdjęć naszym linkiem, mamy reklamować nowe uniwersum 7.
Twoje wpisy zostały skasowane z profili (czyli zapewne zgłoszone jako spam), pozostały w większości jedynie cytaty twoich wpisów, które jednoznacznie są niezgodne z regulaminem, także prawdopodobnie wszystkie wejścia z tej strony zostaną odrzucone i zostanie ich kilkadziesiąt / kilkanaście, o ile w ogóle nie zdyskwalifikuje cię z konkursu. Są też jeszcze jakieś pojedyncze wejścia z proxy.
 

Jest jeszcze osoba, która ma ponad 500 wejść, żadne nie ma źródła pochodzenia, również do konkursu tego nie zaliczam.

 

Pomijając lidera, który musi zostać bardzo dokładnie zweryfikowany, ogólny ranking przedstawiałby się tak:

 

1 miejsce 138 wejść

2 miejsce 67 wejść

3 miejsce 60 wejść

 

 

Przy okazji zmiany serwerów pojawił się drobny problem z odświeżaniem rankingu w podglądzie, trwa badanie problemu (być może zewnętrzna blokada). Zaznaczę, że nie ma to jakiegokolwiek wpływu na zliczanie wejść, problem jest tylko z połączeniem do głównej bazy reflinków od serwera gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.