Jump to content

push

livemylife
 Share

Recommended Posts

Jesteście oboje doświadczonymi graczami, wiecie co trzeba robić aby floty nie stracić.

Dropshot dzień wcześniej na shoutbox sugerował zakończenie gry:
"uwalam jednego gracza na którym mi zależy i chyba oddaje konto"

"ale niełatwy do ubicia bo to nolife"

Czyli teoretycznie był planowany atak, więc czemu Dropshot nie falangował livemylife2 ?

livemylife2 wysłał o północy flotę na zbieraj z moona w 2 gali, flota wylądowała dokładnie o 8:11. Późniejsze ruchy flot to tylko zbierania złomu, stacjonuj na 7 galaktyke i atak na Dropshot.

Skąd Dropshot wiedział o tej flocie, skoro nie wyliczył a jego ilość skanów ograniczała się do kilkunastu na innych itd? Przypominam, że atak Dropshot na live odbył się w 7 gali, po co zatem livemylife2 teleportował tam flotę, skoro inni mogli go zaatakować (tym samym wykorzystał teleport)?

Po co livemylife2 miałby się podstawiać skoro wiedział, że Dropshot może opóźnić flotę i ew. dołączyć do tego jeszcze potężniejszą ?

Czemu livemylife2 nie wysłał jakiegokolwiek fs, a flota przez ponad godzinę sobie siedziała ?

Czemu Dropshot nie opóźniał floty i czemu nie wysłał recyklerów do zbiórki złomu (co zawsze robił i co robi każdy, bo przecież o złom chodzi)jaki cel w takim razie miał ten atak ? Wg. treści pisanych na forum był to atak pożegnalny i na to wskazują ruchy flot oraz różne akcje na kontach.

Czemu Dropshot wypłacił wszystkie surowce z bank (pokaźna ilość) na dzień przed atakiem ?

Dropshot zbudował 80.000.000.000 OW, które są najlepsze do odzysku (brak deuteru w budowie).

Akcje obu gracza nie są naturalne, są absurdalne dla tak doświadczonych graczy.

Na sam koniec mała ciekawostka, czemu wszystko na około uważają to za atak pożegnalny, przypadek?

Nie, to atak pożegnalny, dlatego został nałożony ban za push (14 dni) + surowce po banie mają być zwrócone na konto administratora.

Jeszcze odnośnie wrogości obu użytkowników, pan Dropshot nawet nie potrafi określić swojej płci, więc jego zachowanie jest kompletnie nieprzewidywalne, oznacza to, ze po prostu mógł do Ciebie napisać z chęcią oddania surowców poprzez push.

Dla mnie to troszke przesada deux....nie przepadam za graczami z ss ale jesli nawet byl to ustawiony atak to ci gracze wniesli wiele w ta gre. Chyba moga na koniec swojej kariery zrobic cos takiego...a wogole nie rozumiem tego dlaczego nie mozna sie umowic na rozbicie swojej floty??? Co w tym zlego??? Lepsze to niz jakies programy do wiliczania flot...

//pisanie o tym, że ktoś może łamać regulamin bo długo gra jest co najmniej śmieszne a już na pewno spamem

//i przeczytaj regulamin gry

//warn za spam

//deusx

Tak moja flota ladowala chyba po 8 i co z tego??? Jak on mial mnie falangowac jak nikt mi moona na sciagnal??? To po piersze

Drugie, drop zawsze skanowal tylko 14 mooch monow, tak gdzie wracala mi flota z fs w 2gali to drop tego moona nieskanowal, teleportowalem swoje 89kk gs na jednego z moonow gdzie drop skanowal i pozniej cczekalem prawie dwie godziny na koncie az drop zaczol skanowac bo zawsze to robic co 2-3 godzinki. JA CALY CZAS BYLEM NA KONCIE, JAK BY DROP LECIAL CALA FLOTA TO BYM UCIEKL TYMI GS BO BYL TAM TELEPORT. DROP LECIAL JEDNAK 80kkk ow wie sie teleportowalem z 2 gali na 7 i bylo bum!!!! Co do opozniania to drop to zadko robi a nawet jak by to zrobil to bym to widzial w podgladzie bo caly czas go odswiezalem.

Prosze o ubana

Czyli od 8 rano siedziałeś i klikałeś co kilkadziesiąt sekund przez dwie godziny tak o, bo nic innego w tym czasie nie robiłeś. To jest normalne zachowanie?

Czemu Drop wysłał tylko taką flotę, skoro dobrze wiedział, że jest to za mało na twoją i czemu akurat dzień wcześniej surowce wypłacił na te ow?

A i jeszcze jedno skad nycz wiedzial skad ja fs wyslalem i na co jak nikt moona niesciagnal i jej na fali niewidzial

a to moja wina ze flote postawil ???on niepostawil tylko 80kkk tylko 200kkk i 300kkk lm

/// Post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Dagger157

Mialem co robic bo gram tez na zwyklym ogame wiec to tak ciezko jest co chwile przelaczyc zakladne na ogam i kliknac podglad???

Wybudowal taka flote jaka chcial ja na to wplywu niemam co on sobie wymyslil

A.mozewz mi powiedziec czy 80kkk ow niestarczy na 89 kk gs??? Skad on mial wiedziec ze siedze na koncie i sie podstawie

Edited by livemylife

Czyli sugerujesz, że Dropshot myślał, że jesteś offline, dlatego wysłał nowo wybudowaną flotę na gs'y, nie skanując w ogóle pozostałych moonów (bo i po co ?). 
W tej sytuacji gracz powinien wysłać flotę na te gs'y, co jest oczywiste, wraz z recyklerami (bo po co miałby atakować bez recków?) i zeskanować też inne moony, bo skoro gracz offline to sprawdzam całe konto dla lepszego zysku.

A tutaj ani skanów, ani recyklerów, czyli złom był przeznaczony wyłącznie dla ciebie. Gdyby nie ten złom, to również nie miałbyś szans na osobny atak na dropshota, dlatego pierw musiała być redukcja floty.

deusx ty jestes adminem, nieumiesz sprawdzic czy on wyslał te recki??? a moze je wyslał rowno z ow, wiec wlatywały jakies 2-3 minuty po ow bo on zaraz lecial po skanie, wiec do tego czasu mogłem pozbierac zlom,otym niepomyslałes??? i zrozum jedno drop mial 14 kordow moich planet, wiec przeskamował wszystkie 14 a pozniej lecial, a ty mi sugerujesz ze on tylko skanował moona gdzie była flota GŁUPOTA!!!!!! skanował wszystkie 14 jakie miał

i dla nycza warn bo chyba ziomek regulaminu niezna, a pozatym widziales kogos kto opoznia 1 sekunde przed wlotem??? zal nawet ty tak nierobisz tylko jakies 3 sekunde przed

pozatym on ta flote postawił dzien wczesniej wieczorem wiec mi tu niepisz ze nowo zbudowana

Edited by livemylife

Proszę was LIVe i DROp(który w ogóle się nie wypowiada, co mnie bardzo dziwi bo gdyby to nie był push to drop by już tu szarpał język o swoje racje a on zakończył grę oddał tobie flotę i odszedł z u6) bądźcie chociaż uczciwi i miejcie cywilna odwagę się przyznać "tak to był atak pożegnalny" podejrzewam ze nawet gdybyś odrazu takie coś napisał w temacie itp. to może może nie było szumu i nawet "może miałbyś z tego surowce"ale"po co" lepiej udać że się jest kozakiem bo się dropa zezłomowało,tylko ze oszukujesz samego siebie nie nas, jak dla mnie jesteś nikim zwykłym oszustem który nie potrafi się przyznać do czegoś co zrobił i na sile próbuje zrobić z nas doświadczonych graczy idiotów, przepraszam ale krew mnie zalewa jak widzę ludzi którzy dla kilku cyferek sprzedali by nawet dusze diabłu.

Zawsze byłeś znany z kombinowania wymuszenia itp. tak jak twój kolega  JOOZE a na jego temat się tu nie będę wypowiadał bo by mi dnia nie starczyło.

I najważniejsze jak dla mnie i jak dla wszystkich bez ataku dropa na ciebie 80kk ow mógłbyś tylko pomarzyć o zezłomowaniu Dropa nawet na 5 razy tym składem co miałeś byś go nie drapną.
A co do recków dropa, on zawsze wysyłał recki zawsze i zawsze miał na nich synchro z flota i le jest RW gdzie wtopił flotę i całość złomu pozbierał z siebie, gdyby to miał być prawdziwy atak to tym bardziej zabezpieczył by swoja flotę reckami ot co.

Co do opozniania to drop to zadko robi a nawet jak by to zrobil to bym to widzial w podgladzie bo caly czas go odswiezalem.

a pozatym widziales kogos kto opoznia 1 sekunde przed wlotem??? zal nawet ty tak nierobisz tylko jakies 3 sekunde przed

No to sam się ud***łeś teraz kolego. Jak lecieliśmy na Ciebie ACSem Ja, Zaniel i Novatorek, opóźniłem 3 sekundy przed dolotem floty, i już się podstawiłeś. Gdzie Twój skill do wyczekiwania do końca? 

Przez takie ku*** je***e pomowienia ze strony nycza i innych co im zal du** sciska ze to nieoni go zlomli nazywa mnie sie oszustem!!!!!!!! Domagam sie ubana i przeprosin za to wszystko!!!!!

Pomówienia? Domysły + dowody, wszystko układa się w całość. Gdzie jest Drop? Skończył grę i się nie wypowiada, ot co. 

Edited by Nyczu99

Guest drop

jak sobie deus zyczysz.

A więc było tak:

Poleciałem na lifka w 80kkk owiec, lifek mi te owce złomnął i jako że jeste świnia ale świnia z honorem, to zawróciłem recki.

A twoje deus sprawdzanie przez kilka dni, że drop recek nie posłał, to świadczy o tym, jak dokładnie sprawdzasz (!)

Zaś napisałem do lifa, że mam w dupppie ta gra i idę na browar.

Life się odważył na wlot.......... a mógł się bać, bo mogłem kłamać. Sprawdź se logi wszechwiedzący adminie. Tylko pewno i tak nie dojdziesz, skoro nie widziałeś, że drop recki posłał i zawrócił (!)

thx za ten jeden post.

[wymoderowano]

Blokada zostaje w takim razie zdjęta, byłaby zdjęta szybciej gdyby Dropshot wypowiedział się wcześniej. Niemniej dalej sytuacja jest co najmniej dziwna i nadal wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi.

W każdym razie przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.