Skocz do zawartości

Zadanie->flota>flota stwórz


grodos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie zadania ze stworzenie 20-250 księżyców, czy liczą się tylko próby moonowe na moich planetach czy na idlerkach tez, ponieważ ostatnio stworzyłem 2 moony podczas farmingo i obecny stan nadal pokazuje 0.

 

 

 

PS.

 

Od kiedy zaczęło się liczenie tych moonów, ponieważ napewno stworzyłem sobie 7 a obecny stan mam 0 .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo przed wprowadzeniem zadan pamietam ze mialem dosyć duzo zniszczonych moonow a przez ten czas od wprowadzenia zadan nie gralem flota i nie zwracalem uwagi na te zadania ale skoro mozna latwo zdobyc ponad 85 bln deut to mozna sie lekko wysilić i stworzyc te 250 moonow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zadania są już hoho, sporo czasu, moony zalicza już od pierwszej wersji zadań (bez resetu przy późniejszych zmianach)

 

Nieprawda Deusx były jakieś problemy, mam 21 planet na U3, sam robiłem sobie wszystkie moony, i to więcej niż 21 bo kilka mi spadło dzięki kolegom z U2 :), dodatkowo podczas ataków stworzyłem przynajmniej kilkanaście, dziś na próbę po poście grodosa zrobiłem idlerowi jeden moon aby sprawdzić czy się doliczy, wynik ... "Oczekuje na wykonanie zadania 2. Obecny stan: 21"

 

Nawet gdybym stworzył sobie tylko te 21 dla 21 planet i ten jeden z dziś na idlaku to powinienem mieć 22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja ni diabla nie czaje o co ci chodzi skoro ci podliczylo.... a odnosnie tego ze sobie 21 zrobiles moonow nawet po kilka razy to pewnie zanim weszly te zadania i tyle ... podlicza od momentu gdy pojawily sie nowe zadania

 

 

Sorry stary, czy Ty w ogóle czytasz posty czy tylko dopisujesz to na co masz ochotę. Przeczytaj co dodałem do swojego postu jako cytat z Deusx'a. Skoro Deusx pisze "moony zalicza już od pierwszej wersji zadań (bez resetu przy późniejszych zmianach)" to opieram się na tym co mówi admin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.