Jump to content

Odwołanie od bana Push NOVATOREK & zaniel

NOVATOREK
 Share

Recommended Posts

Nasz nick: NOVATOREK & zaniel
Treść blokady: Push
Nick SGO, który nałożył bana: karolradom
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

Witam w dniu wczorajszym w godzinach pomiędzy +/- 22:30  +/-24:00  robiłem zanielowi próby moonowe było ich kilka na gruby % bodajze około 32 rw z mojej strony na graczu zaniel. Powtarzam nie ataki tylko umówione próby moonowe. Recyklery prawie cały czas dobudowywał bo główna flote miał na FS-ie i dlatego tez ze wzg. ze miałem dostępna flotę rozbijałem jego statki zostawione na planecie przeznaczone na powstanie księzyca.Po ostatniej próbie gracz zaniel poprosił mnie o pozbieranie złomu gdyż znowu nie poderwał recków i poszły razem z próbą, bez chwili zastanowienia wysłałem recki na istniejace po próbie PZ zebrałem całość jeden jedyny raz i następnie ze wzg na ładowność moich kliku UT zamieniłem surowiec na deuter i odesłałem do gracza zaniel.

Pytanie dlaczego tego faktu nie zgłosiłem do SGO, i tu wina leży tylko i wyłącznie po mojej stronie mianowicie podczas naszej rozmowy z zanielem sam wprowadziłem jego w błąd uważając że przecież to widać w logach ze to są próby moonowe i że  pozbierałem i odesłałem surowiec w dodatku jeden jedyny raz na prośbę gracza.

Wszelkie możliwe screeny z naszej konwersacji w postaci linków udostępniam poprzez PW tylko i wyłącznie do wglądu administracji (deusx, karolradom)ze wzg. na prywatny charakter rozmowy

P.S proszę wyżej wymienione osoby o potwierdzenie otrzymania ww. screnow gdyż nie wiem czy dobrze pamiętam ale przy wysyłaniu pw zawsze pojawiał się komunikat "wiadomość została wysłana" a się taka już nie pojawia no chyba że znowu mi się coś wydawało ?

Edited by NOVATOREK

Screeny otrzymałem i ponadto zapoznałem się z zapisem Waszych PW w dniu wczorajszym.

Wszystko się zgadza były to próby moon'owe. Niemniej każdy transport przekraczający wartość 3kkkk deuteru powinien zostać zgłoszony do jednego z operatorów.

Bany zdjęte z uwagi na liczne dowody świadczące o tym,że były to próby moon'owe.

Następnym razem proszę zgłaszać tego typu akcje.