Jump to content

Terrorier u6 odwołanie

Guest Zmijka
 Share

Recommended Posts

Guest Zmijka

Nick : Terrorier

Nick SGO który nadał bana Protector

Treść bana : Używanie auto odświeżacza falangi

Opis sytuacji : Hmm Witam na koncie mnie nie było z co najmniej z tydzień i nie rozumiem za co jest ban ? Jakie odświeżanie ?! Wchodzę na konto tylko by pozbierać surkę z planet nic  więcej . Więc chyba doszło do jakiejś pomyłki

Guest Zmijka

3. Odwołania składane później niż 7 dni od czasu nałożenia blokady nie będą rozparzane.

Nie mam logów z dnia 21.04.2013 więc nie jestem w stanie sprawdzić i rozpatrzyć tego bana.

Witaj bo tak jak napisałem powyżej wchodziłem po to by zebrać surowce z planet nie bylo na niej żadnej floty więc logowałem się żadko , W każdym bądż razie jestem w szoku i mam nadzieję że ten ban zostanie zdjęty bo moim zdaniem Panu Protectorowi cosik sie pomyliło

Guest -LEON-

W każdym bądż razie jestem w szoku i mam nadzieję że ten ban zostanie zdjęty bo moim zdaniem Panu Protectorowi cosik sie pomyliło

pan Protector się nie myli, bo to skrytp. Bana masz za nadyżywanie F% albo za autoodświeżacza w opera. Nie rób idiotów z wszystkich w koło tylko się przyznaj do przytrzymania F5 i Deusx ci bana zdejmie.

A w/g twojej teori pan protector dał ci bana za co? za wpłacanie surek do banku?

Raczej temu panu się nie pomyliło, falanga wykryła BOT i nałożyła blokadę. Aby ją dostać trzeba wejść w falangę, jak wcześniej pisałem, nie mogę już tego sprawdzić, bo nie mam logów. Inni aktywnie używają falangi i banów nie mają, więc nie jest to błąd programu, który zresztą nie jest nowością, bo już jest ładnych parę miesięcy.

Guest Zmijka

pan Protector się nie myli, bo to skrytp. Bana masz za nadyżywanie F% albo za autoodświeżacza w opera. Nie rób idiotów z wszystkich w koło tylko się przyznaj do przytrzymania F5 i Deusx ci bana zdejmie.

A w/g twojej teori pan protector dał ci bana za co? za wpłacanie surek do banku?

A więc Drop Ty zaś wciskasz nosa nie do swoich spraw ale okej , Nie mam sie do czego przyznawać po co miałbym używać falangi jak nawet floty nie mam ? Drugą rzeczą jest to że na konto wchodziłem raz na kilka dni klikałem wplać i wychodziłem z konta , najlepsze jest to że nawet nie wiem czy na którymś moonie mam tą falangę hahaha .

Deuxs powiem jeszcze raz nie wchodziłem w falangę i nie wiem skąd ten ban jest ale spoko . Drop jeśli przyznanie się do tego czego nie zrobiłem <śmiech> pomoże mi w odzyskaniu konta to okej przyznaje się używałem tam F5 chodż pierwszy raz o takim czymś słyszę :)

Edited by Zmijka

(...) przyznaje się używałem tam F5 chodż pierwszy raz o takim czymś słyszę :)

Phi, to spójrz na swoją klawiaturę. Piąty przycisk po prawej stronie od "Esc", o Escape chyba słyszałeś? ;D

Jeśli dalej nie widzisz to pokuszę się o wstawienie obrazka 

http://us.123rf.com/400wm/400/400/joseelias/joseelias0806/joseelias080600116/3185010-businesswoman-klikniecie-w-klawisz-f5-do-odswiezenia.jpg

I jak, rozjaśniło szare komórki ? :)

//warn za spam,

MiG

Pisałem już, że nie posiadam logów aby sprawdzić to zgłoszenie, więc zgodnie z regulaminem gry za regularne kliknięcia i nie odpowiedzenie na komunikat antybot'a został nadany automatyczny ban.

Guest Zmijka

Pisałem już, że nie posiadam logów aby sprawdzić to zgłoszenie, więc zgodnie z regulaminem gry za regularne kliknięcia i nie odpowiedzenie na komunikat antybot'a został nadany automatyczny ban.

Więc pozdro dla Ciebie Deuxs , dobrze że to konto nie było w jakimś lepszym Topie :)

Nie zależy mi na tym koncie , ale powtórze kolejny i ostatni raz nie używałem żadnej funkcji F5 , jest to pomyłka ale jak napisał pewien gracz " Z nimi i tak nie wygrasz " I tym o to akcentem kończę ten śmieszy i żałosny temat .

Nie rozumiem do kogo ma Pan pretensje.

Gdyby odwołanie zostało złożone w terminie 7 dni od nałożenia blokady bylibyśmy w stanie zweryfikować jej słuszność.

Gracz ma prawo odwołać się od bana w ustalonym czasie, jeżeli tego nie zrobi decyzja się uprawomacnia i nie można zdjąć blokady.

Karolu, stanę w obronie kolegi, zauważ co napisał wcześniej, że bardzo rzadko wchodził na konto i to w dodatku tylko żeby wpłacić surowce do banku. Jeśli miał tygodniową przerwę w logowaniu na konto to nie ma w tym nic dziwnego że przeoczył bana. Myślę że w takich okolicznościach możecie iść na rękę graczowi a dać mu perma w przypadku recydywy.

W przypadku banów nakładanych automatycznie przez system logi przechowywane są tylko przez 7 dni. Dzieje się tak ponieważ skrypt zbiera bardzo dużo danych i ich przechowywanie byłoby niezwykle uciążliwe.

Dlatego tak jak Deus pisał kilka postów wcześniej - nie jesteśmy w stanie po tak długim okresie zweryfikować dlaczego system nałożył bana i czy był on słuszny.

Sam kilkakrotnie robiłem wyjątki i rozpatrywałem odwołania złożone po terminie. Niestety w przypadku "Protektora" jest to niewykonalne.

Edited by KarolRadom

Sam kilkakrotnie robiłem wyjątki i rozpatrywałem odwołania złożone po terminie. Niestety w przypadku "Protektora" jest to niewykonalne

Skoro nie jesteście w stanie tego zweryfikować/udowodnić/zaprzeczyć to może zastosujcie domniemanie niewinności.

Skoro nie jesteście w stanie tego zweryfikować/udowodnić/zaprzeczyć to może zastosujcie domniemanie niewinności.

zgodnie z regulaminem jest 7 dni na złożenie odwołania, po tym czasie użytkownik nie może rościć żadnych pretensji co do słuszności nałożonej blokady

Jeszcze raz przytoczę :)http://forum.ogam.online/topic/15137-terrorier-u6-odwo%C5%82anie/?do=findComment&comment=109037 ale...

OK Karolu, nie chcę nikogo konfliktować ale w tym przypadku dziwie się Wam. Z jednej strony zabiegacie o jak najwyższą frekwencję na serwerach a drugiej strony zniechęcacie graczy szczególnie że w moim odczuciu nie wygląda to ani na działanie celowe ani na szczególnie groźne.

Jest jedna ważna zasada w marketingu że niezadowolony klient zniechęci 10 innych potencjalnych.

Jakbyś w pierwszej wiadomości opisał szczegóły swoich działań, to można to jakoś zweryfikować na ich podstawie. Jednak zaprzeczasz nawet używania falangi, a tylko tam działa pan "Protektor", więc nijak ma się to do prawdy.

Zasady domniemania niewinności nie można tutaj zastosować, ponieważ ban jest nakładany w momencie nieodpowiedzenia na żądanie antybota i jesteś informowany aż 7 razy tekstem "NIEWYKONANIE BĘDZIE SKUTKOWAŁO NIEODWRACALNYM BANEM !".

ban jest nakładany w momencie nieodpowiedzenia na żądanie antybota i jesteś informowany aż 7 razy tekstem "NIEWYKONANIE BĘDZIE SKUTKOWAŁO NIEODWRACALNYM BANEM !".

Nawet nie wiedziałem o czymś takim Deusx :) nigdy nie widziałem tego komunikatu ;)