Jump to content

bloodp3t uni 6 odwolanie od bana za multi

bloodp3t
 Share

Recommended Posts

nasz nick : bloodp3t / cashmir

tresc blokady : multi

nick sgo :

opis sytuacji :

dostalem bana na obecnym koncie za przyznanie sie do oszustw jakie dokonalem na kontach beru/joze/karolinka

prosze o sciagniecie bana poniewaz nie jest on zasadny, cashmir skladala podanie o gre z 1 ip i zostalo one rozpatrzone pozytywnie po za tym wczesniej konsultowalem cala sytuacje z deusem,

przyznalem sie do oszustw poniewaz z nimi skonczylem w momencie gdy dostalem bana ale wiem ze inni dalej robia to wedlug "mojego wzoru"

Napisałeś jasno i wyraźnie:

oremi ch.... cie to powinno interesowac wazne ze administracja to lykala i tyle moglem grac na 20 kontach kazde miec w innym soju a oni to mieli gdzies....dobrze ze jest ta lista, oczywiscie ze dobrze....ale co dalej ? skoro i tak łykaja wszystko....

pamietacie takie zlomowanie co gosciu chyba wanted dostal 1s ? nom to moje kolejne konto bylo w tym soju, zreszta z innego ip mialem konto w alienach/moze dalej mam

Da się z tego wywnioskować tylko jedno, że pisząc powód zgłoszenia napiszesz byle co - bez znaczenia, może masz konto tu, może tam, miałeś kilka tu, kilka tam... No i nie masz żadnego, to nie jest cyrk, gra z jednego IP to bardzo poważna opcja, z której sobie nie można nawet żartować bo to już się kończy przynajmniej wypowiedzeniem zgody na grę z jednego ip.

Napisałeś jasno i wyraźnie:

Da się z tego wywnioskować tylko jedno, że pisząc powód zgłoszenia napiszesz byle co - bez znaczenia, może masz konto tu, może tam, miałeś kilka tu, kilka tam... No i nie masz żadnego, to nie jest cyrk, gra z jednego IP to bardzo poważna opcja, z której sobie nie można nawet żartować bo to już się kończy przynajmniej wypowiedzeniem zgody na grę z jednego ip.

szefie przeto urzyłem czasu przeszłego.....po za tym konto cashmir nie jest w zadnym sojuszu wiec niema opcji szpiegostwa badz matactwa, niewiem o co kaman, jesli koniecznie chcesz kogos zbanowac to skasuj konto cashmir ona plakac nie bedzie ja tak poniewaz 2 raz zaczynalem od zera i doszedlem dosc wysoko...

a swoja wypowiedzia chcialem zwrocic uwage na to ze dalej akzdy moze podac byle jaki powod i grac na 2/15/20 kontach wchodzic odbierac fs'y zalaczac urlopy...itp itd

Edited by bloodp3t

W pierwszym zdaniu użyłeś czasu przeszłego, natomiast w kolejnym już nie, przyznałeś się do oszustwa i jasno dałeś do zrozumienia, że "może dalej masz konto".

Ponadto zauważyłem, że po nałożeniu bana edytowałeś swoją wypowiedź na forum i dopisałeś na samym końcu "gram teraz z dziewczyna z 1ip i wiem o czym pisze" co niejako odbieram jako marny argument obronny.

Swoją wypowiedzią zakpiłeś z operatorów oraz administracji, napisałeś jasno, że oszukiwałeś na kilku kontach i być może nadal oszukujesz. Jest to również nakłanianie do łamania regulaminu, sugerując, że każdy powód administracja akceptuje i można grać na dowolnej liczbie kont.

Zauważam również na liście logowań pełno sytuacji, gdzie na oba konta ktoś wchodzi po bardzo krótkich terminach oraz te same przerwy, czyli

Logowanie w godzinach ok. 7 później logowanie w godzinach ok. 14 - pracujecie / uczycie się też tak samo ?

05.04.2013 3:27:00

05.04.2013 3:27:15

05.04.2013 5:03:24

05.04.2013 5:03:37

05.04.2013 7:29:53

05.04.2013 7:25:04

Multi da się umiejętnie ukrywać, jednak w przeciągu dłuższego okresu wszystko wychodzi jak na tacy.

Np. 7 kwietnia jest dość ciekawy, bo nie dość, że logowań wtedy jest kilkanaście (na obu kontach) to jeszcze wszystkie w podobnych terminach, w odstępne do kilku (max kilkunastu minut). Nawet nie mam ochoty dalej sprawdzać, bo dziecko by się zorientowało, że to jedna i ta sama osoba.