Skocz do zawartości

Przejmowanie kont


Anora

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem kilka tematów związanych z przejmowaniem kont nieaktywnych i mam kilka pytań...

 

Dlaczego jest taki niski próg nie przekraczający 1kkkk pkt?czy przybyło by graczy jak by była możliwość przejęcia dużo lepszego konta? ja myślę że tak...a co za tym idzie...im więcej graczy tym lepiej(więcej flociarzy i górników a jak wiadomo to na pewno o żywi grę i będzie dużo ciekawsza rozgrywka a nie tylko monotonne wpłac i wypłać z banku.Przecież za przejęcie konta jest pobierana opłata a to utrzymuje serwer;)więc chyba same plusy??myślę że warto to prze dyskutować

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, aby w ubiegłym roku konto było za darmo. Dwa late temu może i owszem, jednak dochodziło do zbyt wielu nadużyć z tego powodu. Zostało to szeroko na forum opisane. Lepsze konta miałby być już wcześniej dostępne, jednak ze względu na i tak planowane zmiany pomysł ten został porzucony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w ubiegłym roku można było przejąc konto za free i nie rozumiem dlaczego nie można do tego wrócić, choć mnie już nie zależy bo mam swoje :)

 

ale chodzi Ci o przejmowanie czy o oddawanie kont ? czy opcja oddam konto juz nie istnieje (bo nie zaglądam za często już na forum)

 

i pytanie do Deusx konto dodawane do listy przejmowanych jest jak jest nieaktywne ponad miesiąc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi Ci o przejmowanie czy o oddawanie kont ? czy opcja oddam konto juz nie istnieje (bo nie zaglądam za często już na forum)

 

i pytanie do Deusx konto dodawane do listy przejmowanych jest jak jest nieaktywne ponad miesiąc ?

 

Ad. 1 Przeczytaj tytuł tematu.

Ad. 2 Wystarczy przejrzeć działy forum i zobaczyć czy istnieje.

Ad. 3 Wszystko pisze w regulaminie, nie będę tłumaczył rzeczy, które powinny zostać przeczytane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.