Jump to content

Moony - stocznie

RockHorn
 Share

Zwi?kszy? limit budowy obrony na moonie  

6 members have voted

1. 1. Zwi?kszy? limit budowy obrony na moonie

• TAK
      13
    • NIE
      13
    • nie wiem
      1

Recommended Posts

Guest pocikola

Do tego wystarczy stocznia na 7 p i nanity na 3 p ale nanit?w nie mo?na robi? na moonach. jak by by?o to by by?o lepiej tylko teraz pomy?l

Np. Ja robi? sobie bunkier na moonie,

300 KKK WR

500 KKK LDL

itd.

nie zaatakujesz mnie rakietami ( bo na moona nie mo?na ) chowam tam flot? i jestem niedost?pny dla was. Lepiej ?eby zosta?o to 400.000 jest to ograniczenie dla graczy a jak chce bunkier to niech klika.

Guest pocikola

mam wszystkich oficer?w i stocznie na moonie 14 p i oto co buduje si? jak szybko

Wyrzutnia rakiet

Czas budowy: 0 sek. <------------------------------- Samymi WR i LDL sobie nie poradzisz chyba ze po 500 KKK

Lekkie dzia?o laserowe

Czas budowy: 0 sek.

Ci??kie dzia?o laserowe

Czas budowy: 1 sek.

Dzia?o Gaussa

Czas budowy: 7 sek.

Dzia?o jonowe

Czas budowy: 1 sek.

Wyrzutnia plazmy

Czas budowy: 19 sek.

Ma?a pow?oka ochronna

Czas budowy: 4 sek.

Du?a pow?oka ochronna

Czas budowy: 19 sek.

przeciw rakiety tam 1 sek rakiety 3 sek

W kazdym razie deus mowil ze zmieni ten limit... ja tylko przypomina?em

Ale mo?e nie rozpatrzy? tego co napisa?em ( bo napisa?em to dzi? )

Np. Ja robi? sobie bunkier na moonie,

300 KKK WR

500 KKK LDL

itd.

nie zaatakujesz mnie rakietami ( bo na moona nie mo?na ) chowam tam flot? i jestem niedost?pny dla was. Lepiej ?eby zosta?o to 400.000 jest to ograniczenie dla graczy a jak chce bunkier to niech klika.

Guest pocikola

@up

No i o to chodzi. Aby nie by?o obrony na moonie :)

lub kupi? dodatki i 1 klikni?ciem robi? po 100 mil wr lub 50 CDL lub 30 DJ

P.S te? by?em za obron? ale jak sobie pomy?la?em ?e b?dzie taki bunkier na moonie jak ma jeden gracz z uni 2 to rakietami tego nie ?ci?gniesz

Nikt nie b?dzie robi? obrony na planecie tylko na moonie - jak go b?dzie mia? bo nie b?dzie si? ba? rakiet.

Chyba ?eeee zrobimy tak ?e rakiety te? b?d? mog?y atakowa? moony To wtedy mi to lotto - ale jak nie to nie

Ta ankieta powinna trwac dlugo aby sporo osob sie na niej wypowiedzialo bo to jeden z najwazniejszych tematow jakie mozna poruszyc na ogame sciaganie moonow i rakietowanie moonow

mozna isc tym tropem ze na ogame.pl wprowadzono ta motede i sie sprawdza wtedy mozna wprowadzic masowe budowanie obrony na moonie i rakietowanie moonow cos za cos... jesli to jest cos za cos bo w sumie to gigantyczna obrone mozna sciagnac tylko rakietujac.

I nastepne dlaczego nie mozna wybrac celu przy rakietowaniu wiadomo ze WR to mieso dla floty a atakuje dopiero plazma i gassa i one niszcza wiec samo dobranie sie do plazm (jesli jest ich duzo to nie lada wyzwanie ^^) ale pewnie ten temat byl juz poruszany w innej czesci forum...?

Guest pocikola

Dobrze ?e tak kr?tko bo to g?upi pomys? i czym szybciej si? sko?czy tym lepiej... jak nie b?dzie mo?na atakowa? moona rakietami to to jest zgubny plan.

Co do wybierania celu nie by?o takiego tematu ale z tego co pami?tam Deusx m?wi? ?e kiedy? wprowadzi i na wybrany cel atak.

Na razie prosi? bym go tylko o wz?r to zrobi? wam przelicznik ile rakiet trzeba :P

Guest pocikola

No nawet si? nie wyg?upiajcie 50/50

Jak to ma wej?? to razem z tym atak rakietowy na moony. Bo bez tego wiadomo co si? stanie nikt nie b?dzie obrony robi? na planecie tylko na moonie. ! Pomy?lcie troch? - nie b?dzie si? ba? rakiet to czego nie. Patrzcie na to z 2 stron a nie tylko boo ja chce mie? bezpieczny moon.

Zwi?kszy? z 400.000 na 400.010 i spok?j ;)

No ta ale co za r??nica... jak kto? chce to sobie zrobi 50 mld przeciwrakiet i tak czy siak i tak tego bunkra nie zniszczysz ;)

A tak w og?le to nie wiedzia?em, ?e ?eby zniszczy? moona trzeba zniszczy? jego obron? ^^' (ma?o moon?w niszczy?em)

Proponuj? zwi?kszy? do 5 mln.

?eby zrobi? jaki? mocny bunkier trzeba by z 150 h roboty wi?c... nie ma?o ^^

Ja jestem za budowa nanit?w na monie i za zwi?kszeniem limitu budowy obrony, bo budowa monna z telepkiem trwa wi?cej ni? wyprodukowanie kilku tysi?cy gwiazdek i zniszczenie owego?.

Gra?em w inne gry tego typu i nie by?o problemu z niszczeniem ksi??yc?w nawet jak by?a na nich du?a obrona.

Guest pocikola

Wyrzutnia rakiet - 309.848.136.052

Lekkie dzia?o laserowe - 707.022.294.539

Ci??kie dzia?o laserowe - 38.851.851.094

Dzia?o Gaussa - 5.215.450.147

Dzia?o jonowe - 39.025.772.187

Wyrzutnia plazmy - 3.134.527.776

Ma?a pow?oka ochronna - 1

Du?a pow?oka ochronna - 1

Mara rozwal mi t? obron? sla?yka... wyobra? sobie ?e mo?na robi? po 75 000 000 jednostek na moonie on by to zrobi? w?a?nie na nim a nie na planecie i nie martwi? by si? o atak rakietowy... pisa?em nie dodawa? a jak doda? to wraz z atakiem rakietami na moon dzi?kuje.

Ale to jest odosobniony przypadek, je?li b?dzie chcia? zrobi? bunkier na ksi??ycu to i tak go zrobi, wystarczy ze z taka ilo?ci? dodatk?w jakie posiada wejdzie na mona i z lenistwa kupi obron? w sklepie.

Guest pocikola

Tak mo?na zrobi? przez dodatki a to by by?a strata pieni?dzy... aby zrobi? bunkier kt?ry zniszczy top 1 - 3 we flocie trzeba 60 z? na dodatki na sam? obron? przy 600 % a nie maj?c ogranicze? ten dodatek nie b?dzie potrzebny to raz... a dwa zrobi to za free ( na pln )

P.S nie chce Ci co? to dowali?... to forum wymieniamy swoje pogl?dy. pozdro.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.