Jump to content

alice 6 6 takie pierdołki

alice
 Share

Recommended Posts

Nasz alice
Nick gracza łamiącego regulamin:
alice, kasia321, satina, DanQ, casiel, Ebi, i inni
Opis sytuacji:

Witam wszystkich
U6 - alice
moje subkonta to kasia321 , satina
Niedawno oddałam dane do kont takiemu dupkowi który jako ostatni wysłał do mnie wiadomość.
Okazał sie nim Ebi z soju FLIGHTER
dostał dane do konta alice , kasia321 , satina.
Co się okazuje po tygodniu. ???
No okazuje się że jest dobrze. Ebi to konto które ma za zadania wnikać do innego soja tylko po to by zapodac ważne info z swojego soja.
No bynajmniej ja tak uważam.
Eko na poziomie 5% postawowego przyzwoitego Eko , flota spora jak i inni z soja , ale nie w tym rzecz.
Troszkję naruszę tu nieskazitelna opinię alienków , ale w dupce to mam.
Przed chwila zalogowałam się na te 3 konta , tj alice , kasia321 , satina z IP 81.210.72.250 tylko po to by było MULTI.
Oczywiście hasełka już były inne ale po zmiane przyszły na moje maile i nie było problemów by się zalogować jeszcze raz.
Dodatkowo zapodałam urlopiki na 3 konta i z pewnością już ich nie zdejme
Prośba do administracji by przyjrzeć się logom bardzo dokładnie , sprawdzając równiez wiadomości bo to bedzie bardzo ważne.
Z załaczniku kilka RW bo nie chce mi sie wszystkiego zapodawać.
Dziwi mnie tylko jedno , oddaje konta do Ebi soj FLIGHTER , a zyskuja alienki , WTF ???

ogamu6.txt

Nasz alice

Nick gracza łamiącego regulamin:

alice, kasia321, satina, DanQ, casiel, Ebi, i inni

Opis sytuacji:

Witam wszystkich

U6 - alice

moje subkonta to kasia321 , satina

Niedawno oddałam dane do kont takiemu dupkowi który jako ostatni wysłał do mnie wiadomość.

Okazał sie nim Ebi z soju FLIGHTER

dostał dane do konta alice , kasia321 , satina.

Co się okazuje po tygodniu. ???

No okazuje się że jest dobrze. Ebi to konto które ma za zadania wnikać do innego soja tylko po to by zapodac ważne info z swojego soja.

No bynajmniej ja tak uważam.

Eko na poziomie 5% postawowego przyzwoitego Eko , flota spora jak i inni z soja , ale nie w tym rzecz.

Troszkję naruszę tu nieskazitelna opinię alienków , ale w dupce to mam.

Przed chwila zalogowałam się na te 3 konta , tj alice , kasia321 , satina z IP 81.210.72.250 tylko po to by było MULTI.

Oczywiście hasełka już były inne ale po zmiane przyszły na moje maile i nie było problemów by się zalogować jeszcze raz.

Dodatkowo zapodałam urlopiki na 3 konta i z pewnością już ich nie zdejme

Prośba do administracji by przyjrzeć się logom bardzo dokładnie , sprawdzając równiez wiadomości bo to bedzie bardzo ważne.

Z załaczniku kilka RW bo nie chce mi sie wszystkiego zapodawać.

Dziwi mnie tylko jedno , oddaje konta do Ebi soj FLIGHTER , a zyskuja alienki , WTF ???

attachicon.gifogamu6.txt

Takiej żenady już dawno nie słyszałem hehe prosze o udowodnienie czego kolwiek niech go sprawdzi mnie od początku do końca wszystkie wiadomości czy w którejś było coś mowy o tym że chce jej konto

A ja Kasi321 wyznawalem miłość prawie rozwód wziąłem a tu taka lipa dobrze ze to nie facet bo bym minął kaca moralnego :). A tak na serio

Co to jest czy nik tu nie potrafi grać uczciwie, tylko ucieka sie do oszustwa grając z kilku kont! To ma być gra, gdzie spędzamy czas na atakach, na farmieniu i innych rzeczach związanymi z uczciwa gra. Panowie i panie opanujcie sie bo to jest jakiś dramat i oszustwo jednym słowem.

Ja już kiedyś pisałem że to jest paranoja z tym przekazywaniem kont. Nikt nad tym nie panuje a w szczególności SGO i admin i jedynym sposobem aby nad tym zapanować jest przekazywanie konta oficjalnie na forum, za zgodą i wiedzą admina który sam przekazywałby login i nowe hasło również ze zmianą adresu mailowego nowemu właścicielowi, w innym przypadku takie nadużycia będą nagminne.

Ja już kiedyś pisałem że to jest paranoja z tym przekazywaniem kont. Nikt nad tym nie panuje a w szczególności SGO i admin i jedynym sposobem aby nad tym zapanować jest przekazywanie konta oficjalnie na forum, za zgodą i wiedzą admina który sam przekazywałby login i nowe hasło również ze zmianą adresu mailowego nowemu właścicielowi, w innym przypadku takie nadużycia będą nagminne.

To by był dopiero absurd, co z użytkownikami, którzy mają zmienne IP ? Mam zgłaszać, że loguje się z pracy, telefonu, domu czy że zmieniam dostawcę internetu? Tego się po prostu nie kontroluje i nikt nigdzie tego nie robi. Kontroluje się wyłączenie powiązania między kontami z tego samego IP, ogólnie multi.

Deusx, ja nic nie wspominam o IP etc. Chodzi mi wyłącznie o procedurę przekazywania kont, o fakt że jeśli będzie to przechodzić przez Twoje ręce to będziesz to kontrolował. Jeśli ktoś oddaje konto to zgłasza to na forum, Ty przejmujesz i dla nowego właściciela zmieniasz "z palca" login, hasło i adres email. Masz pełną wiedzę że jeśli konto trafia od gracza XXX do gracza YYY to ten drugi jeśli miał wcześniej inne konto jest również zobowiązany je przekazać aby nie było multi i to Ty byś to stare konto przekazywał lub oddawał na licytację.

Równie dobrze mogę przekazywać konta bez informacji na forum, grać z proxy czy czegokolwiek innego i jestem w 100% anonimowy. Nawet, jeżeli ktoś ma gdzieś IP i inne swoje dane i zaloguje się na inne konto to mamy sprawdzać każdorazowe logowanie pod kątem występowania IP na innym koncie ?  To jest nielogiczne i to nie jest temat na takie rozmowy, proszę zaprzestać spamu.

Nie rozumiemy się, nie sugeruję tu Tobie sposobu weryfikacji logowań etc. ale samego trybu przekazywania kont. Oczywiście nie jesteś w stanie kontrolować wszystkiego ale jeśli uniemożliwisz samodzielną zmianę loginu, hasła i maila to zminimalizujesz nadużycia. Po drugie, jeśli na zmianę adresu email gracz musi czekać tydzień to nic dziwnego że poprzedni właściciel może bez najmniejszego problemu zmienić hasło i zalogować się.

Na obecną chwile zbanowane zostają 4 konta. Co do pozostałych wymienionych w zgłoszeniu to nie znalazłem nic co mogłoby być podstawą do nałożenia blokady. Jeżeli ktoś posiada jakieś istotne informacje w tej sprawie proszę o kontakt.

Wiecie co.

Sporo grałam na ogame i doskonale wiem jak można mieszać w grze.

Jako informatyk mam spore mozliwości w organizowaniu sobie podłoża informatycznego.

Nie nawiazując wcale do Tora bo ta przeglądarka potrafi dużo , umiem sobie załatwić kilka IP-ków tak by pooszukiwać troszeczkę.

Polecam zdalny pulpit bo VNC zamula gdyż leci przez dodatkowe serwery.

No takie natchnienie , przyznałam sie , i to nie jako pierwsza z płci pieknej . NOOOOO :)

PS. Isiu , rozumiem twoje żale , ale zapraszam na Klleeberga , dział IT

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.