Jump to content

shiwa uniwersum 6

SheeVa
 Share

Recommended Posts

Nasz nick: shiwa
Treść blokady: dodatkowe oprogramowanie do skanowania
Nick SGO, który nałożył bana: deusx
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

Witam.

Nie posiadam dodatkowego oprogramowania do skanowania.

Mape robi sojusz, po czym przekazuja ja mnie.

ja przerabiam ja w excelu, jak juz to kiedys przekazywalem.w pilk tekstowy, do ktorego link wysylam deusxowi na PW(po co od razu caly serwer ma miec prace naszego sojuszu?)

ot co, cały skaner.

Jeśli o czymś nie wiem, proszę o poinformowanie mnie, za co w/w ban został mi nałożony.

PS

Jeśli znów chodzi, o to ze skanuje 'za szybko' nagram film i pokaze, ze to jednak mozliwe...

Edited by -shiwa-

Co fakt to fakt, że szybko skanuje ale nie macie dowodów nawet że używa jakiegoś programu wiec to troche dziwne:) może najpier przedstawcie mu jakieś dowody a dopiero banujcie konto?

POST 2:

kurde kto mnie teraz bedzie tak miło i ciepło skanował jak nie shiwa:) broń sie jak możesz żeby cie odbanowali:)

//warn za dobule post

//deusx

Ban jaknajbardziej słuszny, sam padłem ofiarą tego procederu.

Jedank jest jakaś sprawiedliwość na tym uni.

@down

Nie zgadzam się z tym odwołaniem, więc wyrażam swoją skromną opinie i mam do tego prawo.

Poza tym zeskanowałeś mi jedną palete x razy w ciągu minut dodać do tego moona plus opóźnianie ataku sądami to wychodzi x do kwadratu.

Edited by Arsenalista

sam padłem ofiarą tego procederu.

tak, w szzegolnosci ze miales zeskanowana 1 (słownie, JEDNĄ) pozycję, jaką była matka :)

i przy okazji:

UWAGA.

Dział Odwołań służy do kontaktu/wyjaśnienia bana pomiędzy Zbanowanym a Banującym

wszelkie wpisy osób niezainteresowanych będą usuwane a ich autorzy otrzymają ostrzeżenia za SPAM

Edited by -shiwa-

Posiadasz najnowszą wersję firefox'a, skanować z linków się nie da, bo zabezpieczenie na to nie pozwala.

Jak zatem wytłumaczysz swoje refery, które nie odpowiadają tym, wysyłanym przez FF poprzez normalne kliknięcie w galaktyce ?
Twój refer składa się ze wszystkich możliwych danych, aby zapewne omijać zabezpieczenie, przeglądarka poprzez kliknięcie nie wysyła tych danych (żadna, nie chodzi tylko o tego FF w tej wersji). Nie chciałbym tutaj za bardzo wchodzić w szczegóły tych danych, bo niechce dać po prostu wskazówek dla potencjalnych innych oszustów.

Już nie wspomnę oczywiście o nad świetlnej szybkości skanowania.

UWAGA.
Dział Odwołań służy do kontaktu/wyjaśnienia bana pomiędzy Zbanowanym a Banującym
wszelkie wpisy osób niezainteresowanych będą usuwane a ich autorzy otrzymają ostrzeżenia za SPAM

Mimo tego wypowiem sie za shiwą bo obserwuje jego poczynania od dawna i nie wierzę aby taki wykwintny gracz jak on bawił się w takie bzdury, decyzja należy do deusx'a ,ale na tak długo ban? Może więcej wyrozumiałości szefie co?

//warn za spam
//deusx

Edited by deusx

UWAGA.

Mimo tego wypowiem się też Shiwa jest jedyna osoba, która zawsze każe
nam zgłaszać wszystko Adminowi czy to chodzi o surowce czy o coś innego, a mape
robi cały sojusz gdzie potem jest to wszystko przekazane Shiwie i on to
przerabia!!! Shiwa jest dobrym graczem i dam sobie rękę uciąć ze nie używa
żadnych nie legalnych oprogramowań wiem to bo gram z nim co dziennie i zawsze
można na niego liczyć.  Proszę o wyrozumiałość i dogłębne przeanalizowanie
tematu
.

//warn za spam
//deusx

Dla oszusta powinien być parmamentny ban, zero tolerancji takiego czegoś. Nie znam się na strefie technicznej, ale jak widać deusx zna się na tym co robi i wszystko wychwycił. Ja od siebie dodam dowód, którego tak bardzo chcecie:

http://img.ledsplej.net/1112.png

http://img.ledsplej.net/2223.png

Oczywiście to tylko kilka wycingów ze spamowania skanami przez tego gracza i jego kolesiów. Co ciekawe każdy skan robił regularnie co 2sekundy z czego jeden chyba nawet sekunde. Pozdrawiam.

Posiadasz najnowszą wersję firefox'a, skanować z linków się nie da, bo zabezpieczenie na to nie pozwala.

Jak zatem wytłumaczysz swoje refery, które nie odpowiadają tym, wysyłanym przez FF poprzez normalne kliknięcie w galaktyce ?

Twój refer składa się ze wszystkich możliwych danych, aby zapewne omijać zabezpieczenie, przeglądarka poprzez kliknięcie nie wysyła tych danych (żadna, nie chodzi tylko o tego FF w tej wersji). Nie chciałbym tutaj za bardzo wchodzić w szczegóły tych danych, bo niechce dać po prostu wskazówek dla potencjalnych innych oszustów.

Już nie wspomnę oczywiście o nad świetlnej szybkości skanowania.

Wszystkie mozliwe dane wysylam na ogamtest@gmail.com

oczekuję wnikliwej analizy. Refferery juz dawno mnie nie bawia, zglaszam z reszta, ze za ich pomoca mozna skanowac z linkow tak jak poprzednio.

wysylam zatem maila z wszystkim, o czym mowisz

Panowie, wasze posty za i pochlebne zdania czy inne tutaj posty są:

-bezznaczenia

-nieregulaminowe

Sytuacja została zbadana, logi zostały sprawdzone, a temat niejednokrotnie poruszany i omawiany. Tutaj nie ma żadnej taryfy ulgowej.

Przeanalizuje to, co wysłałeś na maila i dam odpowiedź. A to, że zgłaszasz "zglaszam z reszta, ze za ich pomoca mozna skanowac z linkow tak jak poprzednio" to owszem, można, jednak nie bez dodatkowego oprogramowania.

Do tego kolesia ..Arsenalista.. popatrz dobrze kolego co podkreślasz ,skan na planete i na mona przy tej planecie , jak różnica 2 s to dla ciebie za szybko to współczuje Twoim sojusznikom , że mają w swoich szeregach takiego wykwintnego gracza .... chyba że ty skanujesz z zakładki flota..? bo i takich mozna by tu znaleźć...na dodatek jak skanujesz kilka planet na raz po koleji to czas dolotu szpiega może być różny a zarazem może się zdażyć że dwie planety w róznych galaktych zeskanowane są w tej samej godzinie minucie i sekundzie...

Edited by paciorkowiec