Jump to content

Odwołanie od bana - Redbrave

Arsenalista
 Share

Recommended Posts

redbrave Obraza gracza 23.03.2013 17:38:39 24.03.2013 17:38:39

karolradom

Czekam na wyjaśnienia, jaka obraza?! Jaja sobie robicie? Nie można nic napisać do drugiej osoby, bo od razu ban? Puknijcie się w czoło, bo to podjerza zachowaniem z przedszkola.

Czekam na wyjaśnienia.

Edited by Arsenalista

Ogam nie jest prywatnym komunikatorem.

Wysyłając wiadomości do innych graczy należy zachować odpowiedni poziom kultury. Zabronione są wszelkie wylgarywmy oraz jakiekolwiek obrażanie innych graczy w PW.

System wiadomości ma służyć komunikacji pomiędzy graczami a nie do ich obrażania.

§8 Kultura, spam i pozostałe normy

1. Zabrania się wysyłania wulgarnych bądź obraźliwych wiadomości do innych graczy.

Nie usraj się z tymi skanami, bo ci się komputer spoci.

Jeżeli dla Pana wysłanie powyższej wiadomości nie jest obrażaniem innych graczy to myśle, że dalsza dyskusja nie ma sensu.

Napisanie komuś, że ma się "nie usrać" jest jednoznacznie obraźliwe i mało kulturalne.

Jak można kogoś obrazić skanami? Gra wojenna polega właśnie na skanowaniu oraz atakowaniu innych (no chyba, że ktoś ewidentnie spamuje sondami).

Gracz Shiwa nie napisał nic co mogłoby prowokować Pana do pisania tego typu wiadomości.

Jeżeli dla Pana wysłanie powyższej wiadomości nie jest obrażaniem innych graczy to myśle, że dalsza dyskusja nie ma sensu.

Napisanie komuś, że ma się "nie usrać" jest jednoznacznie obraźliwe i mało kulturalne.

Jak można kogoś obrazić skanami? Gra wojenna polega właśnie na skanowaniu oraz atakowaniu innych (no chyba, że ktoś ewidentnie spamuje sondami).

Gracz Shiwa nie napisał nic co mogłoby prowokować Pana do pisania tego typu wiadomości.

Dobrze, przyznaję się że pisanie do niego było bez sensu, ale nie zachowujmy się jak dzieci. Przecież nikogo nie wyzywałem, nie użyłem wulgaryzmów, więc za takie coś banować, a tym bardziej składać skargę to trochę nie poważne. "Mamo! Bo on zabrał mi cukierka!"

Edited by Arsenalista

W tej sytuacji blokadę mogę zdjąć tylko na prośbę gracza zgłaszającego obrazę.

niestety, skoro pan Arsenalista nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci i nadal zamierza zachowywac sie bez zmian, nie chce,aby ban ten byl zdjety.

Jak masz 18lat to się zachowauj jak osoba poważna, a nie jak płaczliwy gówniarz. Od tej pory nie zabraknie wam skarg ode mnie, za każde "kurde", które poleci w moją stronę od dowolnego użytkownika uni 6. Chcecie się bawić w piaskownicy, to nie ma problemu.

Gorzej niż ze skarbówką, bez kitu. Temat możecie zamknąć, ja nie uznaje tej skargi i na pewno się odwdzięcze w podobny sposób.

Edited by Arsenalista

Mówienie do administracji, aby puknęli się w czoło, nazywanie nas przedszkolakami a graczy gówniarzami z pewnością jest zachowaniem dorosłego człowieka. Wymagamy pełnego poziomu kultury osobistej, jeżeli zwracasz się do gracza, używanie słów nieprzyzwoitych jest karalne, co jest opisane w regulaminie:

§8 Kultura, spam i pozostałe normy

1. Zabrania się wysyłania wulgarnych bądź obraźliwych wiadomości do innych graczy.

Jeżeli ktoś tego nie zgłasza, to w większości przypadków nie reagujemy, jeżeli ktoś się poczuje urażony, a ty złamałeś regulamin to na jakiej podstawie miałbyś nie dostać blokady zgodnie z regulaminem i tabelą kar ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.