Skocz do zawartości

brak floty przy ataku.


SheeVa

Rekomendowane odpowiedzi

link do screena z falangi : http://s4.ifotos.pl/img/Falangapn_xqaewre.png

 

rw:  http://uni6.ogam.online/rw.php?raport=55bacbcaa8e89db2b4d3387c6d536b3593d6b8c7

 

brak floty pomimo ze wyladowala sekunde wczesniej. prosze rowniez o sprawdzenie maila ogamtest@gmail.com

Edytowane przez -shiwa-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie miałem taką samą sytuacje na uni 4 , Flote mając na falandze która nie zostałą zawrócona , koles miał3 sek na ucieczke ... Atak się odbył no ale floty nie było a surowce z którymi wracala flota były na planecie ... pytanie co z tą flotą sie stało , Nie została zawrócona bo transportuj by bylło widac zawrócone , 

 

Zgłosiłem oczywiscie to do SGO Uni 4 ale olał te sprawe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to tu jest te RW, którym żył cały sojusz ALIEN od wczoraj.. był plan na SS ale rezultatu brak..

floty dobudowane do ACSU, ale ktoś floty nie stracił.. po co taka gra, która w decydującym momencie się pierdzieli..

 

ciekaw jestem czy zostanie ta sprawa wyjaśniona, zapewne nie, nawet jak surowce oddadzą, to przecież RW nikt nie zwróci.. a gdzie wogule tzw FEJM przy tak pięknym RW w takim duecie i w takim super mega ACSIE... !?!?

chyba czas wracać na ziemie

 

deu będzie warn za moją wypowiedź w tym temacie? bardziej by się przydał dla ciebie..

szkoda czasu na tą gre..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dokonywałem parę zmian we flotach i raportach, aby wykluczyć problemy z recyklerami (brak zbiórki) i generacjami numerów raportów, dlatego mógł powstać ten błąd.

 

Zmieniłem teraz zapytanie tak, że nie powinny się zdarzać już takie sytuacje (skrypt pobiera wartości wg. dolotu floty oraz jej ID).

 

Będę wykonywał dzisiaj jeszcze odtwarzał podobne sytuacje na testowym serwerze, aby mieć 100% pewność, że taka sytuacja się nie powtórzy.

Założyciej ACS może wnioskować (o ile już tego nie zrobił) o wypłacenie surowców, które pozystałby z ataku (szczątki, oczywiście do podziału na resztę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 sekundy przed wlotem budowałem ponad 1100000000000wr ale przed blad

sie niewybudowały a floty sie mineły, zobacz sobie to w logach

 

Różne błędy się zdarzają, zazwyczaj się powtarzają lub wynikają z tej samej przyczyny, jednak pierwszy raz słyszę, że zakładka stocznia poprzez bliżej nieokreślony błąd nie wybudowała floty czy obrony.

 

Co to za błąd ? Bo system zarejestrował ostatni 17/03/2013 03:00:24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia jedna rzecz bardzo ? jak  wypłacił surke z banku i chciał wybudować wr i niby był błąd to dlaczego jak agresorzy wpadli do niego na planete to zabrali tylko po 666 surowca a nie wiecej surki która była niby w tym czasie na jego planecie żęby postawić wr ?:> da sie to Deusx jakoś wyjaśnić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elemel(livemylife) nie zdążył wybudować wr i tyle, nie ma o czym gadać...

 

rozwiązanie tej sytuacji to nie powinien być jednie zwrot sury, bo nie o to chodzi

 

sura to najmniej ważna rzecz.

 

dawaj deu nam rw z elemela żeby można było wkleić na forum w ST

takiego ACSA świat nie wiedział, ale my chcemy je pokazać jako pierwsi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Różne błędy się zdarzają, zazwyczaj się powtarzają lub wynikają z tej samej przyczyny, jednak pierwszy raz słyszę, że zakładka stocznia poprzez bliżej nieokreślony błąd nie wybudowała floty czy obrony.

 

Deusx potwierdzam podobny błąd, wystąpił jak do tej pory tylko raz, na szczęście nikt na mnie nie leciał ale nie wybudowała się flota. Wpisałem w różne latajki różną ilość do budowy i chciałem wybudować "na raz" klikając "Buduj" okazało się że zbudowało mi tylko pierwsze w kolejności zaznaczone do budowy ale spokojnie mogłem zbudować w następnej kolejności. Niestety nie pamiętam czy surowce zostały pobrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"tonacy brzytwy sie trzyma" to jest jakiś wielki wałek do którego koleś nie potrafi sie przyznać !

 

 

 

ST musi być i tyle :) cały sojusz w tym brał udział i chłopakom sie należy to !

 

Ale kto tu wałek chce zrobić? Deusx, niby po co ? Przecież nie livemylife bo nic nie stracił?

 

 

ciach...

niby był błąd to dlaczego jak agresorzy wpadli do niego na planete to zabrali tylko po 666 surowca a nie wiecej surki która była niby w tym czasie na jego planecie żęby postawić wr ?

...ciach

 

Nie jestem pewny na 100% (bez aluzji, czysty zbieg okoliczności) ale w przypadku ACS nawet 20 różnych flot to tak zwany "loot" zbiera tylko pierwsza flota atakująca do max swojej  pojemności w tym przypadku 1 Fleet Slov Pojemność ładunkowa 100 Części.

Edytowane przez kOtello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam calej sytulacji ale skoro nie doszlo do starcia to znaczy ze chlopakom stala sie wielka krzywda wiadome ze live dla swojej obrony bedzie wymyslal rozne rzeczy jak np WR... swego czasu nie pamietam ktory to z SSmanow po zlomie od Dropka pisal o zrot flotki ... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

live niech sobie pisze o zwrot gaci z linki brudnych :)

 

 

 

a osobe zajmującą sie tym tematem proszę o szybsze weryfikację i odpowiedz bo nie chciałbym sie zestarzeć przy tej grze a jestem z piękny i młody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawiązując do tematu można by powiedzieć:

" brak floty przy ataku, brak surki w banku"

 

weryfikacja jak zdaje się nie jest sprawą zbyt prostą, zdaje się że poczekamy do odpalenia nowego uni, 

szkoda że tak to działa,,, widać za mało na astaty poszło, żeby domagać się szybszej odpowiedzi..

 

szo

 

edit: czasem brak dobrej woli to też problem

 

 

//za podkreśloną wypowiedź oraz za ogólne hejtowanie/trolowanie non stop ban na 30 dni

//tak na marginesie, gdyby podanie było od początku dobrze napisane to pewnie byłoby już rozpatrzone, na rozpatrzenie ostatniego wysłanego (wydaje się już dobrego podania), poczekacie do dzisiaj. Rozmowa z właścicielem acs jest prowadzona, błąd został naprawiony więc dalsze moje czy administracji wypowiedzi tutaj uważam za całkowicie zbędne.

//deusx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.