Jump to content

Multi 2/2

NEMEZIS
 Share

Recommended Posts

Nasz nick: NEMEZIS
Treść blokady: Multi 2/2
Nick SGO, który nałożył bana: KarolRadom
Szczegółowy
opis sytuacji, charakteru bana:
Witam, jak na starego weterana
zauważyłem, że dostałem bana za multi. Chociaż mało co przebywam (ze
względu na brak czasu) na u 4 odwołuję się od bana, ponieważ znajomy,
który od pewnego czasu nie posiada neta, wchodził czasem do mnie na neta
i dlatego wynikły te problemy. Więc, proszę o pozytywne rozpatrzenie
tematu.

Witam, jak na starego weterana
zauważyłem, że dostałem bana za multi.

Jako stary weteran, powinien Pan wiedzieć, że takie sytuacje należy zgłaszać do SGO i poczekać aż wyrazi on zgodę.

Z racji tego, że logowania miały miejsce od dłuższego czasu nie przewiduje zdjęcia tych blokad.

Zgodnie z tabelą kar jedno z kont dostanie blokade na 30 dni, drugie zostaje zablokowane dożywotnio. Waszej decyzji pozostawiam to, które konto ma zostać zbanowane czasowo a które permamentnie.

Ty chyba sobie żartujesz, chcesz dać dożywotniego bana jednemu z nich za to, że logował się z tego samego IP bo nie miał neta swojego ? Co za biurokrata, człowiek się dla ciebie nie liczy ? Zdejmij im te bany widzisz jak wygląda sprawa.

Regulamin dotyczy każdego bez wyjątków a w tym konkretnym przypadku był on łamany przez kilka tygodni.

Takie sytuacje należy zgłaszać do operatorów. Brak takiego zgłoszenia jest równoznaczy otrzymaniem bana. Myśle, że jest to oczywiste.

Gdyby to było kilka logowań mógłbym dać unbany i potraktować sprawe łagodnie ale nie w przypadku kiedy multilogowania miały miejsce od ponad miesiąca.

Guest Gal Anonim

Karol teraz to przesadziłeś ban dożywotni za multi :D

powinni dostać na 30 dni bany i amen !

to ci powiem że masz niezłą orientacje dopiero po miesiącu zauważyłeś że korzystają z jednego IP...

//warn za spam,

MiG

Karol teraz to przesadziłeś ban dożywotni za multi

powinni dostać na 30 dni bany i amen !

Nie przesadziłem tylko nałożyłem blokady zgodnie z tabelą kar, która obowiązuje nas SGO.

Multi – ban 30 dni dla głównego konta, reszta kont ban dożywotni / usunięcie

Zasiadanie – 7 dni na wszystkie konta uczestniczące

Dodatkowe oprogramowanie – dożywotnio

Jednorazowe wejście na cudze konto bez zgłoszenia – 1 dzień

Krótkoterminowe oddanie konta – 7 dni

Edited by KarolRadom

Fakt Karol, masz rację, chłopaki nie dopełnili obowiązku zgłoszenia gry z jednego IP. Chyba można na nich spojrzeć wyrozumiale i nie dawać perma jeśli między kontami nie było transportu surowców i jedno konto nie pushowało drugiego.

Ogólnie moje konto ciągle jest na urlopie, więc w takim razie, jak sprawy tak stoją lub SGO są niedoświadczeni w tych sprawach, to niech moje konto dostanie na miesiąc czasu bana. Jako mod i admin innych forów, wiem jakie zasady są, ale tutaj widzę, że jeszcze tego doświadczenia nie macie, pozdrawiam

Rozumiem że są przewinienia i jest kara ..ale by ban dożywotni za takie coś ..Trzeba zwrócić uwagę , ładnie poprosić by się poprawili i dopiero wyciągać konsekwencję...A tak pozatym co robiłes przez miesiąc jako SGO że predzej nie zwróciłes na to uwagi i nie nałożyłeś bana, jak to ponoć miesiąc trwało....

Nie trwało to miesiąc kolego, bo kolega był u mnie zaledwie 4-5 razy, więc nawet ban nie powinien być, bo on też przebywał u innych swoich znajomych.

A wiadomo IP na IP się nakłada

Coś bym jeszcze dopisał, ale nie chce nikomu kłopotów robić. Więc, jaką decyzję do swego serca weźmiecie niech będzie, ale wiedccie, że na przyszłość to i tak wam się to odbije. Prawo nad prawem stoi :)

//połączone posty (3)

//warn za double posting

//deusx