Jump to content

Nowy oficer

Neriel
 Share

Czy jeste? za tym aby doda? nowego Oficera kt?ry b?dzie zwi?ksza? zasi?g ( RMP )  

3 members have voted

1. 1. Czy jeste? za tym aby doda? nowego Oficera kt?ry b?dzie zwi?ksza? zasi?g ( RMP )

• Tak
      4
    • Nie
      8

Recommended Posts

Troch? ma?o ciekawych oficer?w jest, bo chyba 4 przydatnych, wi?c tak sobie my?l?, czy w zwi?zku z wprowadzeniem RMP nie da?oby rady zrobi? oficera zwi?kszaj?cego zasi?g RMP?

Obecnie trzeba stawia? planet? z silosem w odleg?o?ci ok. 40-80 uk?ad?w od celu, a to tak jako? nie zbyt du?o :idea:

Guest pocikola

U nas te? jest to nap?d impulsywny a wiec teoria nowa technologia odpada moim zdaniem bo po co 2 taka sama robi?ca to samo pod inn? nazw?

co do oficera... to tylko gra niby mo?na wprowadzi? wszystko ale pomy?l czy w rzeczywisto?ci jaki? genera?ek nadaje respekt zwyk?ym rakietom " rzeczom " si?? i zasi?g ?

" Noo dalej rakietki macie lata? o 200 uk?ad?w dalej, IHAAAA " - te? jestem na nie. A poza tym powiem Ci jak ja robie

1) Kolonia obok lub 1 uk?ad dalej

2) wp?acam tam po 1KKK ka?dego surowca

3) fabryk? robot?w na 10 p ( oko?o 6 min )

4) Nanit?w na 3p ( 60 min )

5) stocznie 7 p ( po to aby rakiety budowa?y si? 0 sek )

6) silos na 4 p

7) atakujesz

??czny czas oko?o godzinka 20 min, r?wnam obron? z ziemi? atakuje z tej samej koloni, kolonie kasuje nie ma po mnie ?ladu. - I po obro?cy te? Haha ]:->

I zapewniam Cie ?e t? taktyke kt?r? tu napisa?em jest lepsza od oficera... bo kiedy? i tak przyjdzie Ci zakatowa? kogo? dalekiego gdzie nie b?dziesz mia? nawet koloni i b?dziesz musia? zrobi? j? tam a jak zrobisz 2 uk?ady dalej to b?dzie skraca?o czas lotu do 7 sek rakiet, a nie oficer zwi?kszy do 200 uk?ad?w i lot b?dzie trwa? 3 min

Problemy s? dwa

1) nie ka?dy ma woln? planetk?, zw?aszcza jak sie ma dobre eko na ka?dej

2) 1 poziom nanit?w sie robi 30 minut na pocz?tku, chyba ?e masz konstruktora 3 poziom

Tak samo fabryka robot?w :D

I tak gra jest ju? nierealna ^^

Np. budowa statku wielko?ci ksi??yca czy jakie? nap?dy nadprzestrzenne :)

No i nie m?wimy tu o przysz?o?ci.. bynajmniej ja nic takiego nei wspomnia?em

Guest pocikola

Tam kam wszystkich oficer?w wiec nie wiem ile wam si? buduje ale chcecie zaczyna? z innym a nie macie tych... s? naprawd? przydatne mo?e ten od obrony - 50 % ju? wygas? bo zb?dny. Ale reszta na emerytk? nie posz?a.

Z magazynami masz racje, z G? tez.

A co do nap?du nadprzestrzennego...

Kiedy? cz?owiek jak wynalaz? ko?o nie wiedzia? ?e w 2000 roku wszystko si? b?dzie kr?ci?o ko?o komputera, nawet nie wiedzia? co to jest. Wiec m?wi?c ?e takiego czego? w przysz?o?ci nie b?dzie sam spisuje si? na ma?y iloraz inteligencji - mo?e b?dzie to pod inn? nazw? ale b?dzie.

A co do tego ?e masz wykorzystane wszystkie planety, mia?em ten sam problem kopalnie na 70/62/66 + nanity laboratoria magazyny i bez mro?enia oka rozwali?em 3 takie kolonie tylko po to aby przenie?? si? na inne gale a 1 zostawi? do atak?w ( wyda?em na nie tyle surki ?e r?wnaj? si? z 40 % pokrycia koszt?w mojej floty - a jestem top 4 )

zr?b to samo,

Ja mam w planie wykorzysta? 100% wydobycia, i i?? TYLKO w eko, ?eby ma?o gra?, o nic si? nie martwi? i nie robi? FS?w czy skomplikowanych polowa? :P Ja planuj? gra? oszcz?dniej i budowa? optymalnie - poziomy na tyle rozwini?te, ?eby mi sie nie zwraca?y surowce za rozbudow? przez jakie? 2+ lat ^^

Mo?e nie wiedzia?e? ale po wybudowaniu kopalni metalu na 70 poziom trzeba czeka? 7 lat nim zwr?ci nam ona surowce w?o?one w ni?

Guest pocikola

Mam rozszerzon? matematyk? na studiach ale czasami myl? si? w obliczeniach anty bota mam 8 b??d?w na 352 wy?wietle? czyli 2,27...(27) % :)

P.S id? spa? elo Doda?em ankiet?

Guest Nyczu99
A co do twojego por?wnania, to te? nie wyobra?am sobie go?cia m?wi?cego magazynom "Od dzi? macie po?ow? wi?cej pojemno?ci" :D Poza tym, jak dla mnie oba pomys?y s? s?abe i r?wnie? jestem na nie. Cho?by z powod?w kt?re poda? Po?ka (czyt.Pocikola).

Guest pocikola
@DOWN

Ma?y?... za p?atny test na IQ otrzyma?em wynik 143 ;)

Mam inne wydatki ni? takie g?upoty. Wystarczy mi ?e nie uwa?am siebie za kretyna. Samo ocena jest jedn? z wa?niejszych.