Jump to content

mega push od No_Name dla hhsnake0

Sandra1
 Share

Recommended Posts

Nasz nick:hhsnake0 
Nick gracza łamiącego regulamin:hhsnake0 oraz No_Name
Opis sytuacji:http://forum.ogam.online/topic/14248-hhsnake0-vs-no-name-28267738284/  o to dowód na mega push ze strony No_Name. Wszystko ustawione oraz ustalone poprzez rozmowe na gadu gadu.

Sandra xxx

mozesz mi tymczasem zrobic zadanko
04 lut 22:58
Bleku
yyyyyyyyy
jakie
znowu
Sandra xxx
hahah okropna jestem co ?
tak sobie pewnie myslisz
19 | 250.000.000.000.000 | Wygraj walkę na co najmniej 10.000.000.000 %.
Bleku
yyyyyyyyyyyyy
04 lut 22:59
Sandra xxx
bo na te ostatnie nie bd Cie namawiac bo sie nie dasz
04 lut 22:59
Bleku
hmmmm
04 lut 23:00
ale wiesz ja tez to zadanie potrzebuje
Sandra xxx
a jak ja Ci pomoge?
04 lut 23:00
tracac cala flote?
Bleku
hmmm
04 lut 23:01
boze kobieto
zameczysz mnie tymi zadaniami
oblicz ile to bedzie ow odrazu na 25kkk %
04 lut 23:02
Sandra xxx
dobrze
Bleku
tylko tez oczekuje rewanz\
Sandra xxx
jakie masz techy ?
04 lut 23:03
Bleku
26/25/25
04 lut 23:04
Sandra xxx
70 baniek
04 lut 23:04
Bleku
spoko
04 lut 23:05
ale to zaraz bo lece na pewno osobe
Sandra xxx
no daj mi 30 min na powrot floty bo zachcialo mi sie fsa

rozmowa z Catem :

Sandra xxx
odeszlam z sojuszu
05 lut 00:35
ale wroce na pewno
to tylko podpucha
bo nie chce banana
wytlumacze Ci to pozniej

Cat
aaa
05 lut 08:38
bull dał ci zarobić

Edited by Sandra1

Ja bym skasowal Ci konto, ale props za uczciwosc. Zapewne ktos dal Ci cynk ze bana dostaniesz i sama przyznajesz sie do winy myslac ze bedzie mniejsza kara lub jej brak

Guest Gal Anonim

I dobrze zrobił♪a.. to się dostanie no name :P  może bana w końcu ktoś złapie z tych oszustów bo już przeginają...

i w końcu sam mig zostanie i będzie szaleć na u2  ;P

Mathar= Catalyst 

No Name= bullshit

Ja bym skasowal Ci konto, ale props za uczciwosc. Zapewne ktos dal Ci cynk ze bana dostaniesz i sama przyznajesz sie do winy myslac ze bedzie mniejsza kara lub jej brak

jak zawsze mylisz sie. chce po prostu ponieść konsekwencje i sama sie przyznaje;]

Guest Gal Anonim

kolejna obraza :D inaczej nie potrafisz mówić ?

Ja tylko uświadamiam ludzi o twoim oszuście CAT !

Zresztą nie będe tu spamować bo to nie miejsce do tego...

Guest karaluch

ee ??? Gdzie te dowody na złamanie regulaminu ? Text skopiowany z notatnika - taką rozmowę to i ja mogę wkleić..... No tak, jakiś screen z archiwum - mogę zrobić na zlecenie wraz z wklejką numeru gg. Da się załatwić. Dobra metoda po utracie floty - podrobić rozmowę przez komunikator, przyznać się do winy, pogrążyć agresora.... Śmiech na sali. Ale za to jedna z ciekawszych, nowych afer.... Brawo

Odniose sie do tego :) Nie pamietam dokładnie ale rozmawiałem z SGO o tym kiedys i ROZMOWA Z GG NIE JEST DOWODEM NA ZLAMANIE REGULAMINU IZ TAKA ROZMOWE MOZNA ZMYSLIC :)

Wiec bana nie bedzie ;] Nastepnym razem nie pakuj sie w cos takiego bo pozniej tylko sie mozna osmieszyc ;] 

Witam...musze sie wpisac...to co pisze to jakas wielka kpina,dostalem zloma i powiedzialem ci ze sie odwdziecze,choc osobiscie tego nie zrobilem bo Zrobił to Shiwa ktory od kilku ladnych dni pilnuje mego konta,bo nie mam czasu na gre...

Push jaki push,co ty w ogole gadasz,flote stracilas i co teraz wrocisz na stare konto,bo tam flota jest tak??

Masakra zal mi Ciebie:Wiesz moge tez wkleic rozmowe z GG z tym ze grasz na jednym i drugim koncie :)

Ale to nie jest dowod bo moge to zmyslic i rozmowa z GG nie jest brana pod uwage.Pozdrawiam

No to fajnie.... Sandra nie po to Ci dałem takie konto abyś teraz wałki robiła....

Co do samego "ST" ja w tym łapek nie maczałem...

Sandra nie podoba mi się to jak "opiekujesz się" moim kontem więc proszę o PW z loginem i hasłem.

Konto musi wrócić do właściciela czyli do mnie...

Jeśli nie, to wnioskuję o wiecznego BANA na to konto....

Revenge, nie pałam do Sandry sympatią i wzajemnie lecz akurat w takim przypadku nie wiem dlaczego miałaby mówić/pisać nieprawdę, przecież również pogrąża sama siebie.

Myślę jeszcze o jednym, skoro rozmowa z GG nie jest dowodem to co nim może być? Już jesteśmy w sytuacji że łamanie regulaminu stało się normą bo SGO i Deusx mają niewielkie pole manewru przy weryfikacji nadużyć, poza tym poczytaj w całości wątek http://forum.ogam.online/topic/14248-hhsnake0-vs-no-name-28267738284/ od początku cała sprawa wyglądała na ustawioną.

Ja bym skasowal Ci konto, ale props za uczciwosc.

Sandra ma w posiadaniu jeszcze swoje stare konto - dostanie bana na to,wroci na poprzednie z flota, izi :P

Witam...musze sie wpisac...to co pisze to jakas wielka kpina,dostalem zloma i powiedzialem ci ze sie odwdziecze,choc osobiscie tego nie zrobilem bo Zrobił to Shiwa ktory od kilku ladnych dni pilnuje mego konta,bo nie mam czasu na gre...

prawda pilnuje konta i zloma dostalas ode mnie.

@hhsnake0 dobrze robisz, tylko sorry za zniszczenie floty ;/

Revenge, nie pałam do Sandry sympatią i wzajemnie lecz akurat w takim przypadku nie wiem dlaczego miałaby mówić/pisać nieprawdę, przecież również pogrąża sama siebie.

Myślę jeszcze o jednym, skoro rozmowa z GG nie jest dowodem to co nim może być? Już jesteśmy w sytuacji że łamanie regulaminu stało się normą bo SGO i Deusx mają niewielkie pole manewru przy weryfikacji nadużyć, poza tym poczytaj w całości wątek http://forum.ogam.online/topic/14248-hhsnake0-vs-no-name-28267738284/ od początku cała sprawa wyglądała na ustawioną.

powtorze to samo jeszcze raz :  Sandra ma w posiadaniu jeszcze swoje stare konto - dostanie bana na to,wroci na poprzednie z flota, izi :P

Edited by -shiwa-

I tu właśnie wychodzą uchybienia w regulaminie. Nie powinno się posiadać dwóch kont, nawet jeśli jedno jest nie używane. Teraz Sandrusia ud*** No_Name bo nie ma nic do stracenia, jedynie konto bez floty i wróci jeszcze na stare z flotą. To jest niedopuszczalne!

shiwa i No_Name z tego co wiem jednen gracz = jedne konto a tu mamy 2 graczy = 1 konto CZYLI ZASIADANIE!!! Chyba że shiwa zgłosił o jednorazowe wejście na konto :)

Co do sandry:) Mówiłem że tak było :P Jesteście przewidywalni teraz wkurza mnie slawek bo w moim przypadku gdy mnie wyłapał z graczem Revan to jakoś szybko to zrobił a tu nawet nic nie poszperał :) slawekbest ładnie to tak?? :P

Co do multikonta sandry, Też jej nie lobię ale jak mamy być sprawiedliwi uważam że jak się dostaje nowe konto na stare trzeba oddać lub przejść nim na urlop bo skasować się nie da konta^^ więc co miała zrobić sandra?

Poszła swoim starym kontem na urlop i nie grała na nim więc ja tu mulit nie widzę.

Tak czy siak Administracja mogła by się w końcu przyjrzeć wszystkim kontom No_Name bo takie przekręty równie robi na u5 a administracja siedzi cicho.

Na u2 to nie jedyny taki przekręt w jego wykonaniu.

konto snejka i No_Name prema nie dostaną za mega push prema, regulamin przewiduję 14 dni bana chyba że się coś zmieniło od chwili mojego ostatniego czytania

Dodatkoweo surowce powinny być zwrócone bo kara 14 dni a zyski z pushu nie są addekwatne.

No i ja tu widze kolejne złamanie regulaminu chyba że było inaczej lecz to da się sprawdzić mianowicie pomiedzy graczem No_Name(shiwa) a graczem mather(Cat)

Po tym jak zezłomowaliście sandre kto zebrał PZ?

Jeżeli sie podzieliliście to o złamie regulaminu nie ma mowy lecz jednak jak nie było podziału to wystepuje tu kolejny mega push z konta No_Name to konta mather.

Straty miał tylko No_Name w tym raporcie i jeżeli Mather nie wyslał mu żadnych surowców które zebrał(Jezeli zebrał) jest to kolejny push ze strony No_Name . Rozbił sie o innego gracza a mather zebral złom a to jest PUSH:P czyli jak by to było prawdą a nie musi bo nie wiem jak było z tym PZ to No_Name powinien łapać bana za push z recydywą 42 dni + do tego zasiadanie.

A gracz mather 14 dni za push od No_Name. Bez zwrotu surowców.

Edited by Luke20

Nie zabrał jeszcze głosu, bo nie jest łatwo robić po 12h dziennie, a drugie 12h z pozostałości doby szperać przy wszelakich zgłoszeniach itp itd.

Tak, że pokolei:

Co do złamania regulaminu, jak już ktoś tu zdążył stwierdzić Deusx już kiedyś o tym, że takie rzeczy jak logi, tudzież cokolwiek innego z komunikatorów typu gg etc, nie mogą być jako wiążące do nałożenia bana. A w logach które posiadam/posiadałem(?) [nie sprawdzałem czy jeszcze są one dla mnie dostępne] nie znalazłem nic takiego co również by mogło być podstawą do nałożenia bana.

CO do pushu przy zbiórce złomu z Sandry, nie było takowego, wszystko zebrał No_Name i podzielił się zyskiem, czego oczywiście nie omieszkał zgłosić.

Na koniec co do multi. Sandra przejęła konto hhsnake0, zgłoszone dla mnie że zmienia konta, na tym drugim załączony urlop i czeka na odpowiedniego właściciela. To czy ktoś tam gra, czy nie, to akurat nie moja głowa, skoro nie występują zbieżności w występowaniu IP, to czy to sandra nie gra na nim, czy ktoś kto przyjął konto nie gra na nim to tego nie mogę stwierdzić zbytnio przy braku występowania logowań.

misiek,moge proosic jeszcze o pw w sprawie zgloszen ktore wyslalem na u2? ;) w sensie czy sa poprawne itp

luke20,jeszcze do ciebie sie odniose. nic nie wiesz a sie wtracasz. zlom byl podzielony, zasiadanie to JEDNORAZOWE wejscie na konto,a teraz ja jestem jego posiadaczem.

Nie zabrał jeszcze głosu, bo nie jest łatwo robić po 12h dziennie, a drugie 12h z pozostałości doby szperać przy wszelakich zgłoszeniach itp itd.

Tak, że pokolei:

Co do złamania regulaminu, jak już ktoś tu zdążył stwierdzić Deusx już kiedyś o tym, że takie rzeczy jak logi, tudzież cokolwiek innego z komunikatorów typu gg etc, nie mogą być jako wiążące do nałożenia bana. A w logach które posiadam/posiadałem(?) [nie sprawdzałem czy jeszcze są one dla mnie dostępne] nie znalazłem nic takiego co również by mogło być podstawą do nałożenia bana.

slawek to na jakiej podstawie zabowałeś mnie i Revana z 3 miechy temu?

Może Ci przypomne NA DOMYSŁACH i nie możliwości by tamte ataki były przypadkowe.

Dla nie wtajemniczonych chodziło o podwójny push z 2 moich innych kont, slawek oparł się że nie jest mozliwe że gracz revan miał tyle szczęścia przy przyfarmieniu tych dwóch kont

A co Tu się może nie domyślasz że była tu ustawka? kpine sobie robisz?

Samo to że sandra się przyznała, nie no NIEZŁE JAJA....

Cała sprawa śmierdzi na kilometr już przy samym wstawieniu RW już gracze zauważyli że to była podstawka no ale TY oczywiście akurat już tego nie widzisz. Przykre.....

shiwa zaznaczyłem że wszystko to tylko domysły

Ogólnie chciałbym aby wypowiedział się sam desux na ten temat i zakaczył dalszą niepotrzebną dyskusję, niech stwierdzi był złamany regulamin czy też nie.

Edited by Luke20

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.