Skocz do zawartości

Neriel

Rekomendowane odpowiedzi

W takiej sytuacji ja nie mam już nic więcej do dodanie, dla mnie temat jest zamknięty.

 

P.S.

Wiesz co Drop, chyba zaczynam rozumieć tych którzy ciągną z Ciebie łacha.

 

Nic nie rozumiesz.

Tutaj (OGam) jest brylowanie potęg militarnych i gospodarczych. Skany co 1h, tuż po przeliczeniu i wyłapywanie niedoświadczonych graczy, którzy zdecydowali się pofruwać.

A jak ma mimo wszystko nadal 'S' to debilne prośby o atak 1 LM (w celu zdjęcia ochrony)

 

OGam to garstka cwaniaków, którzy myślą, że im wszystko wolno. Zmieniają konta, zamieniają się nimi, żeby zrobić woda z mózgu

 

Musisz trochę tu pograć eko, trochę flotką - wtedy dużo zrozumiesz.

 

A najgorsze jest to, że bugerzy nonstoper tu wracają. Wrócił Skuzi, wrócił Dymek.

Mają nową zabawkę i o to mogę się założyć (!!!!!)

 

 

............

edit

SS nie potrafiło zdjąć jednej lamy, która wykosiła im cały sojusz.

Owa lama staneła im właśnie na drodze, w wykaszaniu nowopowstałych flot. Itd, itd i... mamy ochronkę dla słabych graczy. (słabych w " ")

 

Dokładnie nie wiem jak to działa, ale nie podoba mi się to do końca, bo na u6 mając zaledwie 2kkk ow widzę chyba tylko 3 graczy co mają 'D'

Więc jeszcze system ochrony ma spore luki. Ale lepszy taki, niż żaden ;D

Edytowane przez DropShot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najgorsze jest to, że bugerzy nonstoper tu wracają. Wrócił Skuzi, wrócił Dymek.

Mają nową zabawkę i o to mogę się założyć (!!!!!)

 

To strzel jakiś zakładzik u buka - jak to zwykłeś mawiać. Założyć możesz co najwyżej damskie rajstopy, o ile posiadasz jakiś fetysz lub nią jesteś.

 

Człowieku z każdym kolejnym postem staczasz się coraz niżej i jesteś drażniąco nieprzyjemny - uwierz, nie tylko dla mnie.

 

Skoro nie pasuje Ci mój powrót do gry - zawsze droga stoi otworem i możesz kliknąć przycisk na forum i w grze "Wyloguj" - ale wtedy już nie wracaj i nie szukaj współczucia u innych. Być może kiedyś ktoś Cię wspomni - owszem, obliczyłeś kilka działań, stworzyłeś kilka wzorów, co z tego - skoro zmieniłeś się i to na gorsze.

 

Podobna sytuacja jak z byłym prezesem PZPN'u. Każdy, kto będzie opowiadał jego historie będzie mówił:

Świetny piłkarz ALE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna sytuacja jak z byłym prezesem PZPN'u. Każdy, kto będzie opowiadał jego historie będzie mówił:

Świetny piłkarz ALE

 

jest dużo racji w tym.

Ale to dlatego, że mi nie zależy na sympatii. Znam natomiast mniej więcej zasady tej gry i wiem jak tutaj się gra.

Gra musi być uczciwa bez względu na to, czy grasz tydzień, czy 5 lat

 

Odbiegacie stanowczo od tematu, ponieważ objawy sympati lub antypati wobec mojego nicka są nie na miejscu. Temat dotyczy ochrony słabszych, którą to ochronę próbują zdeforsować mocniejsi gracze.

Nie zapisałem cytatu Revenge z SB, ale brzmiał on mniej więcej tak.........

 

Nie mogę złomnąć przez ta ochronka szperek (!)

 

a więc złomnie je ktoś, kto dzięki tym szperkom urośnie. Proste?

Edytowane przez DropShot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.