Skocz do zawartości

Neriel

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie było ochrony było lepiej .Atakowałem nieaktywnych graczy co mieli dużo surków ,a teraz jest dużo surków ale ochrona słabszych .Niech będzie ochrona słabszych graczy ale aktywnych ,a nie aktywni niech nie mają ochroby ,bo gra dla graczy którzy farmili stała się trudniejsza .Dziś na 100 potencjalnych celów na 10 poleciałem ,bo zawsze pisze :

Gracz za słaby !
5% twoich punktów za flotę i obronę (12.844.219.596) jest większe niż 100% punktów floty i obrony atakowanego gracza (...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie było ochrony było lepiej .Atakowałem nieaktywnych graczy co mieli dużo surków ,a teraz jest dużo surków ale ochrona słabszych .Niech będzie ochrona słabszych graczy ale aktywnych ,a nie aktywni niech nie mają ochroby ,bo gra dla graczy którzy farmili stała się trudniejsza .Dziś na 100 potencjalnych celów na 10 poleciałem ,bo zawsze pisze :

Gracz za słaby !

5% twoich punktów za flotę i obronę (12.844.219.596) jest większe niż 100% punktów floty i obrony atakowanego gracza (...).

Czyli rozumiem, że nadal masz blokadę na nieaktywnych ? Ochrona ma obejmować tylko aktywnych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gal Anonim

Ja tak samo nie mogę latać na idlerków na u4 ;c  mam to samo co kosp i żeby się upewnić to poleciałem też na innych idlerków i nie mogłem

to jest nie potrzebne bo po co chronić idlerków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda gorzej niż wczoraj. Dzisiaj nawet idlaków iI nie mogę zaatakować, mimo, że wczoraj było to możliwe, na kilkanaścia ataków które wczoraj działały dzisiaj przeszły tylko 4.

 

Może warto by było przed wprowadzeniem tego na serwer produkcyjny potestować na serwerze testowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gracz za słaby !
5% twoich punktów za flotę i obronę (108.445.520) jest większe niż 100% punktów floty i obrony atakowanego gracza (100.375.500)."

Gracz (czy raczej konto) nieaktywny(e) od ponad miesiąca.

 

Grać się nie da :/ Akurat mam czas jeszcze 2 godzinki dziś na gre i nie pogram. No coż, moze jutro już będzie git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem lecieć do gracza aktywnego na zatrzymaj, jednak ZATRZYMAŁ mnie błąd

 

Gracz za słaby !
5% twoich punktów za flotę i obronę (931.491.923.716) jest większe niż 100% punktów floty i obrony atakowanego gracza (62.671.718.600).

 

Podstawki powinny być umożliwione !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem lecieć do gracza aktywnego na zatrzymaj, jednak ZATRZYMAŁ mnie błąd

 

Gracz za słaby !

5% twoich punktów za flotę i obronę (931.491.923.716) jest większe niż 100% punktów floty i obrony atakowanego gracza (62.671.718.600).

 

Podstawki powinny być umożliwione !!

 

To chyba oczywiste, że skrypt ma chronić tylko przed misją agresywną, a transporty i inne akcje powinny być możliwe - i tak powinno się stać. Proszę o potwierdzenie, czy działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz na U5 to sie polata , w sumie jedna flota do szukania , druga z (S) . Mam nadzieje że te (S) to na jakies 2 tygodnie , bo chyba stała zmiana jest bez sensu w tej grze. Ochrona niedoświadczonych powinna być terminowa i to na nowe konta , na stare przecież to bez sensu .Chyba że jest zmiana właściciela , i właściciel poinformoałby o tym Admina , a Admin odgórnie by nakaładał (S) na 2 tygodnie . Ale czy to przejdzie ??? Czy będe czekał teraz z pół roku na to żeby ktoś podskoczył na tyle by móc go zaatakować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy będe czekał teraz z pół roku na to żeby ktoś podskoczył na tyle by móc go zaatakować?

 

a silniejszych nie możesz atakować? 

Wam wszystkim się w głowach poprzewracało i funLotnik, to taki co wali nowe flotki. Gracz top 1050 stawia flota za parę dexu i zara ma 500 skana

 

zal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drop - nie gram w szachy tutaj tylko w grę która polega na tym że atakuje się inne statki.

Po drugie mam flote top 2 a top 1 to sojusznik . Po trzecie co za idiota lata na silniejszych jeśli z góry przegra w starciu.

Jeśli się komuś nie podoba ,że go atakuje to jego sprawa .To albo niech nie buduje floty , albo ucieka tak bym go nie złapał. Nie siedzę w grze po 15 h na dobę by nie dało się przedemną uciec. A to chyba normalne że mam flotę po to by atakowac inne floty.Chyba że o czymś nie wiem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam latać na równych. Z równymi się zlecieć do jednego soja i gnoić całe uni by na 100% nic nie zostało :P

Ale nie ma co im tego wypominać - jak są możliwości to korzystają. Ja nawet jako kompletny noob potrafiłem zwiać agresorowi na Ogame, ale tutaj niestety.. 3-4 lata siedzę ale aż tak uzależniony nie jestem by co minutę gapić się w podgląd albo trzymać flotę w locie. Dla mnie flota na wiecznym FS to bezsens - niby ją mam ale nic z nią nie mogę zrobić.

 

Propozycja która dziś padła na SB, aby usunąć bank i zostawić możliwość zbierania surki z wszystkich planet byłaby na prawdę dobra ale nie w obecnej sytuacji, gdzie utrata floty to kwestia czasu krótszego niż reklama w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanwia mnie to , czy to jest ochrona słabych graczy czy niedoświadczonych graczy .

Bo jak słabych, to tych co maja mała flotę , a zatym został stworzony system ,który uniemożliwia grę tym co rozwijali się szybko , z poświeceniem duzej ilości czasu albo zakupili dużo dodatków. Więc z kazdej strony taki gracz który lubi grać flotą ( mało interesuje go EKO) jest pokrzywdzony . Na drugi raz zrezygnuje z budowania większej floty , notabene z zakupu Astatów. Za razem słabszy gracz , nie będzie się rozwijał bo jego rozwój to zagrożenie tego że przekroczy pewien próg w którym silniejszy go zaatakuje. Albo wybuduje na jeden atak flote by pokonać kogoś silniejszego , by następnie się zdemontować do bespiecznego poziomu. Przetrwać na fsie 3 dniowy okres w którym mogę go zaatakować , i dalej sie śmiać z innych.

Gracze niedoświadczeni - i myślę ,że to tych chcemy chronić . Tylko pytanie jak długo maja być niedoświadczeni.? ?

Samo wprowadzenie ochrony słabego gracza ma sens ( moim zdaniem) na całkiem nowym serwerze , gdzie miejwięcej wszyscy zaczynają i mają taką samą szanse na rozwój . Teraz gdy serwer trwa już po rok , dwa , trzy lata ochrona ma sens tylko dla nowych kont , i kont nowoprzejętych , oczywiście na ustalony termin.

Inaczej cały sens gry dla graczy z duża flotą , dużym portfelem , i zaangażwanych , jest odebrany jedną eską(S).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zastanwia mnie to , czy to jest ochrona słabych graczy czy niedoświadczonych graczy .
Bo jak słabych, to tych co maja mała flotę , a zatym został stworzony system ,który uniemożliwia grę tym co rozwijali się szybko , z poświeceniem duzej ilości czasu albo zakupili dużo dodatków. Więc z kazdej strony taki gracz który lubi grać flotą ( mało interesuje go EKO) jest pokrzywdzony . Na drugi raz zrezygnuje z budowania większej floty , notabene z zakupu Astatów. Za razem słabszy gracz , nie będzie się rozwijał bo jego rozwój to zagrożenie tego że przekroczy pewien próg w którym silniejszy go zaatakuje. Albo wybuduje na jeden atak flote by pokonać kogoś silniejszego , by następnie się zdemontować do bespiecznego poziomu. Przetrwać na fsie 3 dniowy okres w którym mogę go zaatakować , i dalej sie śmiać z innych.
Gracze niedoświadczeni - i myślę ,że to tych chcemy chronić . Tylko pytanie jak długo maja być niedoświadczeni.? ?
Samo wprowadzenie ochrony słabego gracza ma sens ( moim zdaniem) na całkiem nowym serwerze , gdzie miejwięcej wszyscy zaczynają i mają taką samą szanse na rozwój . Teraz gdy serwer trwa już po rok , dwa , trzy lata ochrona ma sens tylko dla nowych kont , i kont nowoprzejętych , oczywiście na ustalony termin.
Inaczej cały sens gry dla graczy z duża flotą , dużym portfelem , i zaangażwanych , jest odebrany jedną eską(S).

 

problem tkwi w tyk kochany kolego, że Ty nie rozumiesz, że nie wszyscy rozwijają się tak szybko jak np. Ty. Ktos może grać 5 lat, ale jego stan rozwoju konta kwalifikuje go pod ochronę

Tu nie chodzi o umiejętności ale o stan posiadania. Jest to ściśle określone i nei wiem w jakim celu ten płacz.

Nie wolno tobie zaatakować gracza, który ma mniej niż 5% twojej floty (chyba, bo też tak do końca nie ogarniam)

Atakuj sobie tych mocniejszych, niekoniecznie mocniejszych w top, zapewne poniżej też masz kilka celi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety na u 5 jeden gracz do atakowania reszta na urlopie albo (S), chyba, że ma latać na szparki , które są porostawiane po planetach po 150 000 000 by nie opłacało sie atakować . I myślisz że jest tu jakiś sens gry , czy tylko udajesz że nie rozumiesz.Ale znając Ciebie a raczej Twojej wypowiedzi po prostu lubisz być po tej stronie , innej stronie gdzie możesz być przeciwko czemuś bez względu czy to ma sens czy nie...

Edytowane przez paciorkowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam konta na u5 żeby oceniać wyniki, ale zdaje się przejąłeś wypasione konto.

Beczysz, że nie możesz atakować słabszych - więc dałem ci radę, atakuj mocniejszych. A jak ci braknie surków, to zamknij gęba na pół roku, nazbieraj i wtedy atakuj.

 

Tych słabych sobie daruj, oni też chcą sobie pograć. 

W tym celu powstała ochrona.

 

Czegoś jeszcze nie rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem że nie mozesz zrozumieć że nie ma mocniejszych których mogę atakować ..pisałem juz to kilka razy ...i nie życzę sobie takie słownicta jak "zamknij gęba" w moją stronę. Nie ubliżam Ci i to samo wymagam od Ciebie. Po drugie opisuję sytuację w jakiej jestem obecnie , a jestem takim samym graczem jak wielu innych , dotyczą mnie te same zasady gry. Niestety przez wprowadzenie (S) te zasady zostały mi ograniczone .

Mam nadzieję , ze sprawa zostanie ponownie obmyślona i zajdą jakieś zmiany , które będą pozyteczne dla wszystkich graczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.