Skocz do zawartości

Neriel

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie wczoraj skanuje gracza ma 350milionów ow i nie moge polecieć musze oddawac cel to mam punktów nie zdobywać zeby coś zarobić? wiadomo że na lepszym graczu nie zarobie za wiele naj wyzej raz na rok sie uda coś trafić każdy sie dobrze pilnuje:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tej predkosci robicie jakies progi?blokady? pytam po co ? moim skromnym zdaniem najlepsza ochronka jest aktywnosc 

 

jak ktos sie zdecydował tu grac to chyba wiedział co robi i niech sam sie pilnuje 

 

Aktywność aktywnością, ale to sami TOP gracze robią absurdy atakując kilkudniowych graczy nie dając im się w ogóle rozwinąć. Nie musisz oddać celu, tylko poczekać, aż się rozwinie do twojego poziomu. Jeżeli kto inny go zdejmie to podrośnie w statystykach i wykręcisz jeszcze większe RW - nic w naturze nie ginie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, jak nie upilnujesz floty to twoja strata i jak już to lepiej wprowadzić czasową ochrone  np. dostałeś złoma masz tydzień czasu na odbudowę floty a jak zaatakujesz innego gracza ochrona zostaje zdjęta i w tej formie to by do mnie przemawiała ochrona .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, jak nie upilnujesz floty to twoja strata i jak już to lepiej wprowadzić czasową ochrone  np. dostałeś złoma masz tydzień czasu na odbudowę floty a jak zaatakujesz innego gracza ochrona zostaje zdjęta i w tej formie to by do mnie przemawiała ochrona .

 

 

dokładnie gracz zaczyna gre dostaje komunikat ze ochrona trwa dajmy na to na początku 3 tygodnie i może atakować graczy równych sobie lub z jakiegoś przedziału po 3 tyg staje sie normalnym graczem jak wszyscy w 3 tyg jak będzie grał będzie top 300-500 i już może działać wtedy tak jak i my:) bo tak jak jest teraz to lipa po całości mam top 160 gracz ma top 140 i nie moge go zfarmić z czego ja mam sie utrzymywać? dajcie spokój co mnie to obchodzi ze on jest ekowcem i nie buduje floty całe za przeproszeniem .... jest ekowcem dla flociaża jest farmą bedzie chciał zeby go nie farmić postawi flote:/

Edytowane przez Ebi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą niektórzy gracze specjalnie mogą iść potem w eko i takiego bez obrony czy floty nie będzie można nigdy zaatakować i jaki sens wtedy będzie miała gra?? A tak masz do dyspozycji flote plus obrona i staraj się pilnować. W końcu o to chodzi, dostarczyc rozrywki a nie żeby nudą wiało w grze ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą niektórzy gracze specjalnie mogą iść potem w eko i takiego bez obrony czy floty nie będzie można nigdy zaatakować i jaki sens wtedy będzie miała gra?? A tak masz do dyspozycji flote plus obrona i staraj się pilnować. W końcu o to chodzi, dostarczyc rozrywki a nie żeby nudą wiało w grze ;)

 

 

Słuszna uwaga jeżeli gracznie wybuduje floty czy obrony nigdy go nie bede mógł zaatakować choć by miał biliony surowców które sobie leża spokojnie:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich postów tutaj w ogóle nie potrzebuję, marud też.

 

Po to została ochrona wprowadzona, aby wszyscy byli równi sobie, jakby ktoś przeczytał, jest to okres testowy, w którym możemy i chemy modyfikować wzór w górę lub w dół dla potrzeb każdego gracza.

Podajecie, że nie mogę atakować gracza x lub top x ale nie podacie, jakie masz miejsce i ile punktów w porównaniu do przeciwnika- taki post jest bezwartościowy, bo nie znamy w ogóle twojego rankingu, równie dobrze możesz być TOP 1 jak i top 1000.

 

 

Mogę dodać do wzoru, że gracz na wyższej pozycji punktowej w ogólnym rankingu nie może być gorszy (S) i możemy go atakować bez żadnych przeszkód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest.. normalnie tak właśnie było na OGame - ochrona nie była potrzebna, bo zwykle zdążyło się uciec. Jak widać niewielu z tą prędkością się upilnuje i póki floty będą tak szybko latać to tak szybko będą padać, a uni będą szybko zdychać :P Jak ma być więcej floty kiedy więcej ich pada niż się tworzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA CHCIAŁBYM ZAZNACZYĆ, ŻE GRACZ NIEAKTYWNY NIE POTRZEBUJE OCHRONY!

 

Dlatego prosiłbym o wyłączenie idlerów spod ochrony.

 

Ilderzy od początku nie mają ochrony.

 

 

 

ochrona ? w 4 dzien grania 2x zezlomowal mnie top 10 we flocie ;-)

Ochrona dopiero jest od wczoraj, aby uniknąć właśnie takich sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy dało by radę wypisać się z listy graczy pod ochroną? Sam potrafię o siebie zadbać, a dzięki ochronie aktywniejsi gracze nie mogą latać za moimi szperkami, a co za tym idzie nie mogę Ich odpowiednio przywitać  :rifle:

A nie specjalnie chce mi się codziennie atakować jednym LM przeciwnika ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy dało by radę wypisać się z listy graczy pod ochroną? Sam potrafię o siebie zadbać, a dzięki ochronie aktywniejsi gracze nie mogą latać za moimi szperkami, a co za tym idzie nie mogę Ich odpowiednio przywitać  :rifle:

A nie specjalnie chce mi się codziennie atakować jednym LM przeciwnika ;P

 

Nie rozumiem jaki sens ma działanie samemu sobie na szkodę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście ta cała ochrona słabszych graczy to jest jeden wielki niewypał

od kiedy ja wprowadziłeś wszyscy moi stali klienci zostawiają sobie flotki na na planetach moonach bo wiedzą ze i tak tam niewystartuje:/ 

Taka ochrona  powinna być tylko i wyłącznie dla nowych graczy i to do określonego limitu pkt coś w stylu powiększonego noobprotect bo np.  

JOOZEE sorki alel ciebie lubię i dam  do przykładu :)

 

Gracz blodp3t     pkt flota           798.904.274.977                                                         JA      pkt flota           670.990.964.658

                         pkt bydynki      681.621.821.197                                                                   pkt bydynki      4.322.916.061.980

 

Dlaczego to porównanie już tłumacze:  Mianowicie blodp3t ma więcej pkt floty odemnie ale mniej z eko i on w tym momencie ma większy zakres do złomowania niż ja o jakieś 30/40 pozycji w statach.
system naliczania powinien tylko i wyłącznie podliczać pkt flot, bo co z tymi któzy graja "balance" trochę floty trochę eko??? mają małe floty i niemoga ich wykorzystać bo wszystkie ich cele w miarę możliwości flotowych są pod S

 

Np. dla mnie :znowu dla przykładu cashmir, LASERDANCE  małą ilość pkt ogólnych ale postawiali flotki już budzące zainteresowanie, jeden top 44 drugi top 46 flota  a ja top 12 i nie mogę nic zrobić bezsens totalny. jak ktoś w początkowej fazie gry decyduję się postawić flotę niech te liczy się z tym że może ją stracić a nie będzie sobie siedział na S

 

ta ochrona w żadnym stopniu nie uczy pilnowania floty, wręcz przeciwnie na  odwrót uczy zostawiania jej ponieważ wiedzą ze od pewnego zakresu top nikt do nich nie wpadnie a ja tylko mogę patrzeć jak flotka do zadania  na 100kk% stoi na planecie przez cały dzień i noc, to nasuwa mi się pytanie znowu jak w takim razie ?? zrobić zadanie 50x100kk% nie wspominając już o 100x 100kk% 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Np. dla mnie :znowu dla przykładu cashmir, LASERDANCE małą ilość pkt ogólnych ale postawiali flotki już budzące zainteresowanie, jeden top 44 drugi top 46 flota a ja top 12 i nie mogę nic zrobić bezsens totalny

 

Spokojnie, bądź cierpliwy, z czasem postawią więcej i będziesz mógł ich zezłomować a i % a tym samym zysk będzie większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to widzę zę nie zruzumiałeś chodzi o to że zamiast puszczać fsy korzystają okazji bycia S i ich nie robią  a zanim on dobuduje to prędzej jakiś inny gracz dobuduje i go zjedzie niż on znajdzie siew moim zakresie to jest chore ?? mieć cel i nie móc na niego lecieć to jest GRA a nie jakieś protect live coś w stylu osobistego ochroniarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo bobrze że coś takiego jest, są tacy którzy za astaty kupią sobie sure i postawią flotę, inni nie mają pieniędzy, nie kupują astatów i zbierają powoli żeby budować floty. To ma zapewnić takim graczom ochronę. Jest ekowcem i mam małą flotę farmiącą a Ty bo cię na to stać chcesz go pozbawić tego do czego dochodził miesiącami w jednej chwili i to jest właśnie chore. Nie potrafisz uszanować innych graczy? Sam podkreślasz że to jest gra a gra ma dawać przyjemność. Chcesz pozbawić innych tej przyjemności? Nie zachowuj się jak zomowiec pałujący przedszkolaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Sam zacząłem zostawiać szperacze na moonie od kiedy mój prześladowca nie może na mnie latać ;-(

Mam 7 bln punktów top, ~20, prawie rok doświadczenia na ogam, ponad 5 na ogame i do jasnej ciasnej, dawanie mi ochrony to niemal obraza :-P

Uważam, że ochrona powinna działać podobnie jak na ogame - tylko do pewnego poziomu punktów. Np. przekraczam 1 bln punktów (w sumie) i noobprotection już nie zapewnia mi jakiejkolwiek ochrony. Wydaje mi się, że każdy kto nabije ten 1 bln punktów grać już umie i o flotę zadba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilderzy od początku nie mają ochrony.

 

 

 

Ochrona dopiero jest od wczoraj, aby uniknąć właśnie takich sytuacji.

 

Gracz za słaby ! 

5% twoich punktów za flotę i obronę (4.223.437.605) jest większe niż 100% punktów floty i obrony atakowanego gracza (482.049.928).

 

Gracz Hajhaj jest idlerem, a dalej nie mogę go atakować. Błąd jednak nie został w pełni naprawiony jak widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.