Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 8 - harmonogram walk


Rekomendowane odpowiedzi

Nadal liczy się głównie fart. Jeśli ktoś przyfarcił i przeszedł z ogólnie słabym składem, który jednak może mnie pokonać to niestety... peszek.

 

Ja preferuję skład mocny na słabe składy, by na pewno przejść pierwsze rundy, a co się będzie działo w następnych pozostawiam losowi.

Gdybym dał skład który by kładł np. na 90% inne mocne składy to miałbym gigantyczną szansę, że odpadnę już na starcie, bo np. Aurory go rozwalą, albo czyste OW. Siara przegrać z czymś takim ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrali sami agresorzy,

 

Czy to oznacza że gdyby agresorem był np. Sroka to by wygrał z Neriel?

 

Jeśli tak to moim zdaniem powinieneś symulować w obie strony a zwycięzcą powinien zostać gracz który poniósł mniejsze straty.

Edytowane przez kOtello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kOtello, a może po prostu sam to sprawdź? Po co pisać takie głupoty jak można samemu się tym zająć. Ja chyba kiedyś sprawdziłem i nie byłem zaskoczony, że wynik się nie zmienił.

 

 

A może mi wyjaśnisz geniuszu jak mam to sprawdzić skoro nie znam składu flot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dać byle jaką flotę.... xD

Co za różnica jaką dasz - twierdzisz, że pozycja agresor-obrońca ma jakieś znaczenie, a nie skład.

 

 

 

@EDIT

Wyręczyłem Cię już..

100kk OW + 10kk Pancków u obrońcy i u agresora.


Agresor stracił 4.638.023.225.000 jednostek.
Obrońca stracił 4.668.293.580.000 jednostek.

 

Agresor stracił 4.842.242.655.000 jednostek.
Obrońca stracił 4.776.446.305.000 jednostek.

 

Agresor stracił 4.720.285.365.000 jednostek.
Obrońca stracił 4.667.726.935.000 jednostek.

 

Agresor stracił 4.595.197.495.000 jednostek.
Obrońca stracił 4.846.408.475.000 jednostek.

 

Agresor stracił 4.721.484.700.000 jednostek.
Obrońca stracił 4.630.185.165.000 jednostek.

 

Agresor stracił 4.677.203.855.000 jednostek.
Obrońca stracił 4.765.069.280.000 jednostek.

 

 

Nie widać by agresor zawsze wygrywał, więc teoria o lepszej pozycji obalona. Ale pewnie sobie tak symulowałem żeby takie wyniki wyszły czy nie wiem mocy Jedi użyłem.. więc sprawdź jeszcze sam :P

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu Neriel ale Ty jesteś upierdliwy, nie chcę nawet pisać dlaczego tak może być, ale mam swoją teorię.

 

Zrozum człowiecze że nic nie sugerowałem i nie wkładaj w moje usta słów których nie wypowiedziałem.

Deusx napisał że, "Wygrali sami agresorzy" i ja odniosłem się wyłącznie do tego sformułowania.

Oczekuję na odpowiedź Deusx'a a nie Twoje wypociny które mnie nie interesują.

 

Deusx, bardzo Cię proszę bądź łaskaw przeprowadzić te symulacje jeszcze raz i daj odpowiedź.

Z góry dziękuję.

Edytowane przez kOtello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że pozycja ma znaczenie i tyle -.-"

Jeszcze wciska wałka, że ja coś wciskam. Wszystko jest wyżej, zapomniałeś to przewiń w górę.

 

I oczywiście, że nie chcesz pisać, bo nie masz o czym.

Nic nie odpowiesz na anty-argumenty, nic nie powiesz od siebie i tylko deusowi roboty dodajesz. A argumenty jasne, czarno na białym i na dodatek sam możesz je zweryfikować u siebie.

 

Tak nie jest i nie będzie. Czy to sprawdzi deus czy ja czy wujek Stefan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie ta relacja na żywo wyglądać ? Co 2 minuty wyniki 1 tury walki ? Czy jakoś inaczej ?

Bardziej dynamiczniej i emocjonująco. ;) Można powiedzieć, że uruchomimy swoją wyobraźnie, by zobaczyć mniej więcej ten pojedynek, a nie wyniki samej symulacji. ;]

 

 

Ja mam pytanie dotyczace 3 miejsca .

 

to będzie razem z finałem ?

Tak. Najpierw walka o trzecie miejsce, a potem finał.

 

Ja niestety w III rundzie odpadłem, ale może to i dobrze. Nie chciałbym zabierać komuś nagrody, bo i tak nie latam, więc nikt tego  by nie przetopił. ;D A więc trzeba znowu myśleć nad nowym składem. (dla samej rywalizacji i znalezienia tego "wymarzonego")

 

Powodzenia w finale, a także w honorowej walce o 3 miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zostaną wypisani wszyscy zwycięscy wraz z osobami które otrzymają podarunek za uzyskanie tytułu najlepszej trójki danego uniwersum.

jak sie nie myle to będzie wyglądało tak jak w poprzedniej edycji:

 

http://forum.ogam.online/topic/13008-zabawa-w-zlomowanie-vol-7-harmonogram-walk/?do=findComment&comment=95759

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.