Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 8 - harmonogram walk


Rekomendowane odpowiedzi

Hurra :) 3 faza :) Gratuluję wszystkim co przeszli :)

P.S. Co do poprzednich wypowiedzi NIE zarzucam nikomu ustawiania walk bo tak wywnioskowałem z odpowiedzi, że mi zarzucono.Jest przydzielane jak jest.1 faza losowo, następne już nie. Starałem się tylko poddać pomysł urozmaicenia. Koniec tematu, bo nie ma sensu tego ciągnąć i spamować.

Edytowane przez Marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOVATOREK (u6) vs eldo9013 (u6) REMIS ! Wylosowany: eldo9013

 

Mogę wiedzieć co to ma być i co to oznacza !!!! bo na razie staram się być cierpliwy

 

I co to ma znaczyć wylosowany: ciągłeś zapałki albo robiłeś wyliczankę ??? jak remis to chyba powinniśmy albo przejść obaj dalej i nie walczyć ze sobą w 3 fazie albo obydwoje odpaść

Edytowane przez NOVATOREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dokladnie a jak juz przy remisie powinny byc podawane straty i kto ma mniejsze ten wchodzi i chyba we wcześniejszych zabawach tak bylo

 

ale zobacz jak on by miał mniejsze straty a ja większe to już nie jest REMIS !!! tu mieliśmy najwidoczniej równe straty co do 1 pkt i pytanie jak to kur..-de  było wylosowane

bo to tak samo jak by 2 osoby trafiły 6 w totka i nagroda nie była by podzielona na dwóch tylko wylosowali by sobie zwyciezce ot to !

 

Deusx proszę o bardzo szybkie wyjaśnienie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przeczytać regulamin przed przystąpieniem do konkursu:

 

5. W przypadku remisu, w którym gracze stracą identyczną wartość jednostek przechodzi osoba, która będzie wybrana metodą losowania.

 

 

Jakby to powód przeszedł dalej, to miałby dyskwalifikację za brak znajomości regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie a jak juz przy remisie powinny byc podawane straty i kto ma mniejsze ten wchodzi i chyba we wczesniejszych zabawach tak bylo

 

W tych symulacja ZAWSZE jest remis, tylko przewaga w stratach kwalifikuje jako zwycięzce. Mając do dyspozycji 2 floty za 10kkkk deuteru nie sposób zbudować takiej która byłaby w stanie kompletnie zniszczyć przeciwnika, no chyba że zbudujesz jedną flotę z MT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych symulacja ZAWSZE jest remis, tylko przewaga w stratach kwalifikuje jako zwycięzce. Mając do dyspozycji 2 floty za 10kkkk deuteru nie sposób zbudować takiej która byłaby w stanie kompletnie zniszczyć przeciwnika, no chyba że zbudujesz jedną flotę z MT :)

 

Prawie zawsze, czasami zdarza się wygrany. Jeżeli mierzą się dwie identyczne floty to jest już "równy remis".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kij tam, że mała - w jakimś turnieju poległem z gościem o takim absurdalnym składzie, że 1% składu by zmienił i by nie wygrał.. ale wygrał -.-

 

A przepraszam bardzo, ale skąd znałeś skład tego gościa? O ile się dobrze orientuję to składów nie można podawać.

 

 

 

PS. Od razu patrze na post i informuję że chyba coś cytowanie selektywne nie działa...

Edytowane przez Nyczu99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.. turniej już był wtedy ukończony i mogłem się dzielić z innymi swoim składem i odwrotnie :P

 

I oremi dobrze gadasz ale odpowiadając - tak, jeśli administracja dowie się kto ujawnił skład to może go usunąć z turnieju. Świadomość, że ktoś i tak ujawni skład każdy ma, niemniej jednak regulamin tego zabrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zapis regulaminu jest bez sensowny, powinien sie odnosić jedynie do tego że składu floty nie można umieszczać w wątku i tyle

no bo czemu nie mogę się pochwalić na sb swoim składem? zmieni to coś, urwie się gdzieś? flota się nie zmienia w trakcie kolejnych faz? to czemu nie można ujawnić?

to że pisze tak w regulaminie to nie oznaka tego że to jest logiczne, sprawiedliwe, etyczne itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oremi masz trochę racji. Przed wysłaniem składu zrobiłem około 100 symulacji aby dobrać najbardziej optymalny i właśnie mi się wydawało że taki jest, a tu lipa, odpadłem w pierwszej rundzie. Z czystej ciekawości poznałbym składy innych i zobaczył jak to wygląda w symulacjach i też nie uważam że podanie mogłoby zaszkodzić komukolwiek innemu niż podającemu swój skład jeśli w ogóle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oremi masz trochę racji. Przed wysłaniem składu zrobiłem około 100 symulacji aby dobrać najbardziej optymalny i właśnie mi się wydawało że taki jest, a tu lipa, odpadłem w pierwszej rundzie. Z czystej ciekawości poznałbym składy innych i zobaczył jak to wygląda w symulacjach i też nie uważam że podanie mogłoby zaszkodzić komukolwiek innemu niż podającemu swój skład jeśli w ogóle :)

 

Poproś przeciwnika to Ci może skład udostępni, my tego nie zrobimy, ponieważ niektórzy poświęcili naprawdę sporo czasu nie po to, aby ktoś to po prostu skopiował do następnego konkursu (co wcześniej się zdarzało).

 

Składów w trakcie konkursu nie można udostępniać, bo to my mamy robić symulację, nie wy, i jeżeli udostępnisz swój skład to po prostu zostaniesz skreślony z konkursu lub nie dostaniesz nagrody.

oremi, to co dla Ciebie jest nielogiczne nie oznacza, że dla innych nie jest. Twój brak logiki wytłumaczyłbym brakiem cierpliwości, bo poproszę o skład, zrobię symulację i już wiem, a tak to czekać...

 

Zresztą zakończmy wątek regulaminowy, bo o tym mogliście sobie rozmawiać przed zapisami w poprzednim temacie, każdy zasady zaakceptował bez jakichkolwiek zastrzeżeń, jeżeli masz zastrzeżenia to się po prostu nie zapisuj, bo to jest nielogiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.