Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 8 - harmonogram walk


Rekomendowane odpowiedzi

wszystkim, którzy przeszli dalej gratulacje, Adam, przepraszam :P

 

Jeszcze troszkęna zwycięzcę poczekamy :

 

32>16>8>4>2>1

 

co daje 5 faz, statystycznie każdy z uczestników ma teraz 3,125 % szansy na wygraną, więc głowa do góry! :D

Edytowane przez to_nie_ja_bylam_ewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda faza jest losowana - na początku. Po pierwszym losowaniu nie jest ustalone czy ten lub tamten będzie walczył ze mną lub z kimś innym.

Losowanie 10x tego samego nic nie zmieni. Tak czy tak walczysz z tym kto przejdzie dalej.

 

 

W 2 fazie walczę z quahodronem czyli graczem, który był w 1 fazie nade mną. Nadal uważasz, że każda faza jest losowana ? Obecnie tylko do pierwszej fazy jest losowo przydzielany przeciwnik, a następne walki masz ze zwycięzcą z góry bądź dołu (zależy od tego czy jesteś parzysty/nieparzysty na liście). Dlatego pisałem, że zmiana aby do każdej fazy był losowo przydzielany przeciwnik urozmaiciła by grę. W obecnym stanie na przykład wiem na 100%, że jeśli przejdę 2 fazę to w 3 fazie spotkam się z przemuslaw albo to_nie_ja_bylam_ewa

 

P.S.1 Quahodron nie licz na wygraną :D :D :D

P.S.2 Kiedy 2 faza :> ??

Edytowane przez Marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2 fazie walczę z quahodronem czyli graczem, który był w 1 fazie nade mną. Nadal uważasz, że każda faza jest losowana ? Obecnie tylko do pierwszej fazy jest losowo przydzielany przeciwnik, a następne walki masz ze zwycięzcą z góry bądź dołu (zależy od tego czy jesteś parzysty/nieparzysty na liście). Dlatego pisałem, że zmiana aby do każdej fazy był losowo przydzielany przeciwnik urozmaiciła by grę. W obecnym stanie na przykład wiem na 100%, że jeśli przejdę 2 fazę to w 3 fazie spotkam się z przemuslaw albo to_nie_ja_bylam_ewa

 

P.S.1 Quahodron nie licz na wygraną :D :D :D

P.S.2 Kiedy 2 faza :> ??

 

Tak, wiesz z kim będziesz walczył, ale nie wiesz z czym. To, z kim walczysz jest w zasadzie bez znaczenia, bo ważny jest skład przeciwnika. Więc zmiana przeciwnika nic by nie zmieniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o skład...

 

Były bardzo skomplikowane składy, standardowe (często powtarzające się co konkurs) i składy wysłane z pojedynczych jednostek. Reguły nie ma, raz ktoś dobrze wykombinował, raz jak to się mówi przekombinował czy miał po prostu pecha / szczęście, bo trafił na szczególny typ jednostki (SD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W obecnym stanie na przykład wiem na 100%, że jeśli przejdę 2 fazę to w 3 fazie spotkam się z przemuslaw albo to_nie_ja_bylam_ewa

 

 

Twierdzisz, że kolejne fazy nie są losowe, a więc są zależne od wyniku fazy poprzedniej. Skoro tak, to wszystko zależy od 1 fazy która jest..... losowa. Wniosek - każda kolejna faza też jest losowa. Jeśli uważasz inaczej to wylosuję na nowo 1 fazę i sprawdzimy czy w 3 fazie będziesz miał tych samych przeciwników.

 

Tak więc nadal uważam, że każda faza jest losowa, a także mam zastrzeżenia co do kolejnej twojej wypowiedzi.

Jak możesz być w 100% pewien, iż będziesz walczyć z jednym z nich skoro twoich "w 100%" pewnych przeciwników (a nawet Ciebie samego) można wykluczyć z konkursu jeżeli złamany zostanie jego regulamin?

Nie od Ciebie zależy czy oni go będą przestrzegać, tak więc pewien być możesz ale bierz pod uwagę, że możesz się mylić :P

 

Nie jestem pewien czy zdarzyło się usunięcie kogoś w trakcie turnieju ale jednak taka opcja istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za temat, na zasadzie mamrotania pijanego polaka: "napewno to jest ustawione..." i haft na podłogę ;)

 

prawda taka że nawet jeśli, to co z tego? ależ będzie dumny z siebie ten co wygra, wygrał w ustawionym konkursie, napewno będzie się czuł lepiej, napewno będzie się mógł pochwalić innym, nawet pewnie tym co go nie raz złomowali...

 

Neriel pewnie się stresujesz, mnie też irytują głupie gadki, ale ładnie wplątać "losowanie" z "regulaminem" i "wywaleniem z konkursu" zakrawa o szantarz :P

 

edit: dzięki tor za starcie, życzę wszystkim powodzenia w następnym starciu

Edytowane przez oremi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanówcie się jaki sens miałoby ustawianie tego konkursu?? Gdyby Administracja chciała przyznać komuś astaty nie potrzebowałaby do tego żadnego konkursu, Deus mógłby to zrobić bez niepotrzebnego szumu na forum...

 

Wszelkie podejrzenia, że DeusX ustawia zabawe są bezpodstawne a konkurs jest w 100% uczciwy.

 

Powodzenia wszystkim życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie ludzie. Czy losowo czy nie raz się odpada wcześniej raz później może innym razem się uda.

Cały konkurs jest losowy bo każda flota ma swój antysklad wiec myślę ze tu tylko szczęście się liczy.

 

Ja jestem pod wrażeniem przebiegu konkursu ponieważ terminy są dotrzymywane (i oby tak dalej) i administracja się stara za co wielki plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.