Jump to content

odwolanie od bana gracz beru - JOZE uni 6

ciesiel
 Share

Recommended Posts

Nasz nick: 
beru

Treść blokady:
Push złomowy + wspólne ip

Nick SGO, który nałożył bana:
karolradom

dokladnie to niewiem co sie stalo z tego co udalo mi sie ustalic mef dostal moje stare konto o niku joze na ktorym mial grac livemylife jak sie okazalo on dostal inne dlatego pzekazal te mefowi, niemam zgloszonej gry z 1 ip z kontem mef a zatem nie rozumiem czemu ban zostal nalozony w celu dalszych wyjasnien musze poczekac na ewentualne pytania badz na mefa ktorego obecnie niema, reasumujac i tak prosze o zdjecie tego bana mnie jak i mefowi i czekam na wyjasnienia / tak na marginesie jezeli ban zostanie to mowie dowidzenia

Edited by ciesiel

z tej strony Mef, znaczy były uzytkownik konta Mef (6:342:12) ,wczoraj zgłaszałem bodajże o godzinie 10:45 grę z jednego IP i w powodzie jasno napisałem że konto Mef przekazuję koledze z tego względu że stałem się nowym posiadaczem konta JOZE, po zgłoszeniu i oddaniu konta koledze wylogowałem się z konta Mef i już nigdy się na tym koncie nie pojawiłem.

...Wszystko było zgłoszone...

...Tyle w tym temacie....

jak dla mnie cała sytuacja z tym banem to...... no własnie niech kazdy sobie na to odpowie.............

normalnie slalom gigant, poczytałem i się wtrące...

(konto) joze(który ma konto beru)--- dostał mef (który ma własne konto mef) ---- a miał grać livemylife(który ma konto viki_marshal) --- no i przekazał mefowi(który ma własne konto i który jeszcze dwa dni temu nachalnie skanował wszystkich - więc jak go nie ma?)

reasumując beru miał multi z kontem joze, mef ma multi z kontem joze, livmylife miał multi z Viki_marshal oraz z kontem joze

a ty beru to jesteś kto? joze czy cisiel - bo to dopiero by była EPOPEJA!

z tego względu że na pierdzielone jak w chińskiej zabawce, proszę o sprawdzenie sojuszu SS pod kontem zasiadania oraz multi, mam wrażenie że skoro 3 osoby nie wiedzą gdzie grają to nagle okazać się może że cały sojusz nie wie kim jest i u kogo gra...

widze ze piszesz regulamin na własną ręke, i najwidoczniej nie przeczytałeś postu poprzedzającą Twoją wypowiedź. Przeczytaj jeszcze raz to co wyżej napisałem i potem swoją wypowiedź i sam sobie odpowiedz na pytanie czy napisałeś prawde bo widac w Twojej wypowiedzi niedoczytanie ale nie mam zamiary tego cytować.

Skanowałem nachalnie??

A co to takiego?....jest gdzieś w regulaminie mowa o tym, że nie można skanować??

Przyznam, że sam bogubiłem się w zgłoszeniach gracza Joze. W związku z tym proszę o wyjaśnienie następujących powiązań (zgłoszenia dotyczące wspólnego ip):

1. Joze - Beru
  2. Joze - Mef

Proszę w skrócie napisać kto aktualnie gra na kontach:

• Joze
  • Karolinka
  • Beru
  • Mef

Dodatkowo  proszę o wyjaśnienie następujących pw:

20. Feb 2013 01:39:44

JOZE [8:397:9]

beru ID:17

jak co to mi wklej

http://uni6.ogam.online/rw.php?raport=580fa88f251bf1a4cf3c68da4e71001bc9b84c2f

wyliczanka z powrotu z ataku

złom pozbierany

20. Feb 2013 01:27:47

siema gdzie ma wklejac rw na forum na koncie mef czy jak??

widze ze piszesz regulamin na własną ręke, i najwidoczniej nie przeczytałeś postu poprzedzającą Twoją wypowiedź. Przeczytaj jeszcze raz to co wyżej napisałem i potem swoją wypowiedź i sam sobie odpowiedz na pytanie czy napisałeś prawde bo widac w Twojej wypowiedzi niedoczytanie ale nie mam zamiary tego cytować.

Skanowałem nachalnie??

A co to takiego?....jest gdzieś w regulaminie mowa o tym, że nie można skanować??

.

.

.

ja rozumiem że pogubiliście się w zeznaniach i już nie wiecie jak się z tego wyplątać, ale może trzeba było przyznać się przeprosić

dziwne również że kolega twój pisze że cie nia ma, ale ty się NAGLE zjawiasz, czekam na odpowiedź SGO(mam nadzieje deuxs się zainteresuje) który mam nadzieje że sprawdzi co tam się u was dzieje w sojuszu, począwszy od ip kończąc na wszelkich przez was prowadzonych rozmowach, jeśli wtedy stwierdzi że wszystko jest w jak najlepszym przypadku to faktycznie uznam i was przeproszę a fakt 3 wymienionych przeze mnie multi będzie wynikała jedynie z faktu że twój kolega z sojuszu ma jedynie problemy z myśleniem i nie zawsze jest w stanie określić własny przebieg wydarzeń, dlatego potrzebuje DODATKOWYCH pytań...

edit:

o

Karolinka..

...się pojawiła w między czasie... w jakim to ona sojuszu grała SG czy SC...? joze oświeć mnie.. i skanowała mnie, nie odpisując na PW, zasadniczo temat był prosty, ale w tym kontekście można uznać że multi x4

Edited by oremi

Karol było zgłoszone Joze grał kiedyś na swoim koncie prawda?? zostało zgłoszonę że jego konto idzie na urlop i otrzymuje moje konto Beru czyli masz powiązanie które wystepowało Joze-Beru. Jak widac Joze potem oddal swoje stare konto na którym gra aktualnie Mef tu nie jestem w stanie tego wyjaśnić ale powiązanie Joze-Beru było zgłoszone :)

co do PW, zapytanie do beru co zrobić z RW ,gdzie i jak wkleić bo wcześniej nie wklejałem RW na forum i nie wiedziałem jak to zrobić.

co do gry na kontach :

Joze- Gram ja czyli poprzedni użytkownik konta Mef ( na forum korzystam z konta Mef )

Mef - konto oddane koledze i zgłoszone wczoraj do władzy.

Joze- Gram ja czyli poprzedni użytkownik konta Mef ( na forum korzystam z konta Mef )

Mef - konto oddane koledze i zgłoszone wczoraj do władzy.

Karol było zgłoszone Joze grał kiedyś na swoim koncie prawda?? zostało zgłoszonę że jego konto idzie na urlop i otrzymuje moje konto Beru czyli masz

W kontekście tych wypowiedzi następujące RW wydaje się co najmniej podejrzane:

Starcie flot z:  19-02-2013 23:35:42.

Agresor beru

Niszczyciel - 4.000.000.000
     Pancernik - 4.000.000.000

Obrońca Mef

Lekki myśliwiec - 3.470.802.672
     Ciężki myśliwiec - 15.292.103
     Krążownik - 1.620.000.000
     Okręt wojenny - 75.366.150
     Recykler - 1.221.425.749
     Sonda szpiegowska - 10.000
     Bombowiec - 622.811.433
     Niszczyciel - 447.519.248
     Pancernik - 302.561.200
     Fleet Slov - 7
     Ultra transporter - 23.702.401
     Mała powłoka ochronna - 1

Agresor beru

Obrońca Mef

Krążownik - 475.387.535
     Okręt wojenny - 53.287.795
     Recykler - 140.082.298
     Bombowiec - 501.762.846
     Niszczyciel - 388.215.322
     Pancernik - 235.233.232
     Ultra transporter - 19.074.063
     Mała powłoka ochronna - 1

Agresor beru

Obrońca Mef

Niszczyciel - 108.639.116
     Ultra transporter - 3.019.933

Agresor beru

Obrońca Mef

Zniszczony!

Agresor wygrał bitwę!

Agresor stracił  0 jednostek.

Obrońca stracił  235.039.866.655.700 jednostek.

Na tych współrzędnych znajduje się teraz 77.666.071.787.700 Metal i 47.528.113.882.800 Kryształ.

Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (1.251.941.856%)

20. Feb 2013 01:27:47

siema gdzie ma wklejac rw na forum na koncie mef czy jak??

Gracz Joze zadał pytanie na którym koncie ma wstawić RW co świadczy o ewidentnym multikoncie.

Czekam na dalsze wyjaśnienia.

Edited by KarolRadom

nie na którym koncie tylko jak RW mam na forum wkleić bo nie miałem o tym zielonego pojęcia.

A że konto Mef oddane koledze i padło to co w tym dziwnego?

Kolega chciał konto to dałem bo nie miałem z nic co zrobić, a to co on z nim zrobił i czy dopilnował wszystkiego to już jego sprawa nie moja.

A nie mógł zezłomować skoro ktoś nie dopilnował konta które ja koledze oddalem? też jest w regulaminie taki zapis?

...ja takiego zapisu nie widze ,a domysły to tylko domysły

Edited by Mef

Badając całą sprawę znalazłem jeszcze jedną ciekawą rzecz, mianowicie powiązania kont Beru oraz Karolinka:

beru (19.02.2013 0:54:36) - 93.154.xxxxx
karolinka (19.02.2013 0:58:52) - 93.154.xxxxxx
beru (19.02.2013 1:04:34) - 93.154.xxxxx
karolinka (19.02.2013 1:05:53) - 93.154.xxxxx
beru (19.02.2013 1:09:29) - 93.154.xxxxx
karolinka (19.02.2013 1:12:06) - 93.154.xxxxx
beru (19.02.2013 1:13:00) - 93.154.xxxxx

Czasy logowań wskazują ewidentnie, że jest to multikonto (odstępy rzędu kilkudziesięciu sekund). W związku z tym nakładam kolejne blokady.

Dla mnie sprawa jest jasna:

Konta Joze, Beru oraz Mef posiadały dawniej jednego właściciela co zostało zgłoszone SGO. Nagle w dniu przekazania konta "koledze" znajduje RW owych powiązanych kont... Dodatkowo pojawiło się Powiązanie Beru - Karolinka, co nie zostało do nas zgłoszone...

Na chwile obecną pozostawiam blokady na kontach:

Mef

Beru

Karolinka

Cała sytuacja będzie podlegała dalszej weryfikacji.

haha

no dobre dobre,

weś jeszcze Karol sprawdz jak to było z tym kontem viki i livemylifem bo może i tam coś nie gra, tak dla pewności

dla mnie jak ktoś nie wie na jakim koncie wkleja rw na forum to już zasadniczo sprawa wydaje się podejżana, bo jak wiemy dwóch kont na forum nie można mieć(swego czasu pisałem o tym) no mozna pasów nie pamiętać ale nie wiedzieć jak wkleić? a co to za filozofia

dla mnie to wygląda tak beru - ciesiel(bo to on odowłanie napisał dla konta beru) --- gra joze który(ma też swoje konto na forum joze) ma multi dodatkowo z karolinką oraz zapewne ma powiązanie z kontem Mef na którym gra jakiś tam kolega który wcześniej grał na konice joze ale kto wiem może też wyręczał joze i karolinkę, ja to myślę że oni powinni ustalić dzień po dniu, godzina po godzinie kto gdzie grał, bo te RW beru mef w jednym soju ... ostro

i nie gadaj tu Mef o bezpodstawnym oskarżaniu... jakbyście byli czyści to byście sie tu nie spowiadali

RW było jak konto oddałem po iluś tam godzinach konto oddałem o 10.45 bodajrze a złom jak wynika z rw 23:35.

A że nie umiałem RW wkleić to mi przykro, SORRY CHŁOPAKI ŻE NIE JESTEM TAK DOŚWIADCZONY JAK WY.

Konto Mef które oddałem koledze nie ma zadnego powiazania ani z beru ani z joze i z nikim innym  bo....bo kumpel jeszcze tu nie grał i pisał mi że jak bym miał konto jakkiekolwiek to zebym dał więc dałem.

tu się nikt nie spowiada, tylko ja pisze  i podziwiam to co piszecie, jak dla mnie to bardzo dobra rozrywka :D

Edited by Mef

Konto Mef które oddałem koledze nie ma zadnego powiazania ani z beru ani z joze i z nikim innym

chyba jednak ma "jakieś" powiązanie:

Mef (19.02.2013 10:51:05) - 178.36.xxxx

JOZE (19.02.2013 11:11:01) - 178.36.xxx

Edited by KarolRadom

no i widac że ostatni raz logowałem się na mef o 10:51:05 a na joze o 11:11:01 po oddaniu konta mef kumplowi, a moze podasz ostatnie logowanie kumpla na koncie mef o ile się logował bo nie mam takich informacji

Znalazłem kolejne ciekawe logowania powyższych kont:

beru (19.02.2013 10:28:23) - 78.30.83.xxx
JOZE (19.02.2013 10:30:29) - 78.30.83.xxx
karolinka (19.02.2013 10:37:53) - 78.30.83xxx
beru (19.02.2013 10:41:54) - 78.30.83xxx

W związku z powyższym nakładam bany na konta:

• Karolinka
  • Joze
  • Mef
  • Beru

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.