Skocz do zawartości

Ilość wysyłanych szperaczy


shinobi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy był poruszany taki temat?

Mam pomysł który by uprościł wysyłanie max. liczby szperaczy,chodzi o to aby  w karcie flota

Nowa misja: Wybierz flotę do misji ,klikając na max liczbę szperaczy wybierało automatycznie 150kk

Było by to nie jako ułatwienie.

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie statki - jeśli jesteś na planecie, możesz zabrać tez fleet slov, co uniemożliwi Ci sprawną ucieczkę, ba przy rozgarniętym agresorze uniemożliwi ją.

 

będąc osobą nieco zorientowaną w sposobie zabezpieczeń ogam przed botami i innymi 'ułatwieniami', powiem, że sposób z kliknięciem w gali na 16 pozycję, po czym automatycznie wpisywałoby 150.000.000 w okienku szperaczy byłby rozwiązaniem pracochłonnym dla programisty i osłabiającym zabezpieczenia, dlatego proponuję, żeby w przypadku szperaczy, gdy okienko jest puste lub wpisane jest 0 następowało sprawdzenie maksymalnej dostępnej ilości szperaczy:

 

a) jeśli x(dostępna ilośc szperaczy) jest większa/równa 150.000.000 - po kliknięciu w "kontynuuj" strona bierze domyślną wartość 150.000.000 szperaczy.

b) w innym wypadku po kliknięciu w "kontynuuj" formularz automatycznie zosyanie uzupełniony maksymalną dostępną ilością szperaczy

 

 

EDIT:

oczywiśćie w/w przeze mnie sposób działałby tylko, jeśli na planecie/moonie nie mamy innych 'lotnych' statków.

Edytowane przez to_nie_ja_bylam_ewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo dodać guzik programowalny przez użytkownika (chociażby obok max'a). Ustawiłby sobie nawet 30kk jak będzie chciał.

I był taki pomysł bardzo dawno ale jakoś jak widać nie znalazło się na to czasu. Coś mi się obiło o uszy, że teraz się nieco czasu znajdzie ale nie wiadomo czy akurat na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta gra to już dawno jedynie pytania deuxsa: "a co na to inni gracze" i po tym salomonowym zapytaniu kwestia dalszych odpowiedzi nie jest już oczywista, a właściwie jest żadna... na zasadzie ....pisz sobie a ja i tak "mam cie w d****" :D

 

no ale sam pomysł oczywiście git :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.