Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość -LEON-

Jak już we wcześniejszych zabawach pisałem, konkurs jest w 100% uczciwy, jeżeli masz wątpliwości to po prostu się nie zapisuj.

 

Konkurs nie jest uczciwy (!)

 

Znając składy flot bezczelnie Deusx sugerujesz na emaile, żeby gracze zwiększali swoje składy, pomimo tego, że ich składy mieszczą się w granicach dozwolonych w konkursie.

 

Mam spore wątpliwości, wobec tego oficjalnie proszę, po zweryfikowaniu mojego składu o wykreślenie mnie z listy uczestników.

 

 

 

Spełniały limit 9,5 bln, ale mogłoby być tam sporo więcej floty. Nie

masz szans ze składem wartym 9,5 bln dość do mety konkursu, dlatego

prosimy, aby składy oscylowały w granicach 9,9 bln do 10 bln (najlepiej,

aby było równe 10 bln). Jeżeli jednak nie masz ochoty poprawić składu,

odpisz, że na pewno chcesz, aby ten skład uczestniczył.

 

poległem

Edytowane przez DropShot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zignorować pana DropShot za sianie propagandy o "nieuczciwym" konkursie, na szczęście pan ten sam się wypisał z konkursu. My po prostu proponujemy zwiększenie składu, abyś zaszedł dalej, jeżeli to by się jednak Ciebie tyczyło pewnie byłoby to w "twoich oczach" dobroczynne działanie administracji.

 

 

Tak czy inaczej będziemy nadal upominać uczestników o wysyłanie składów wartych w granicy 9,9 - 10 bln deuteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiona kolejna aktualizacja, mamy już 115 zaakceptowanych użytkowników.

Koniecznie sprawdź, czy jesteś na liście, jeżeli nie dostałeś maila zwrotnego i nie ma Cię na liście zgłoś to !

 

 

Przypominam, że to już ostatni dzień zapisów ! Pełno składów oczekuje na poprawienie, nie czekaj na ostatnią chwilę !

 

Składy liczymy tym samym kalkulatorem, co jest w pierwszym poście:
"Kalkulator:
KLIK - podaje wartość w METALU (4 razy mniejszą), flota do konkursu powinna być warta 40.000.000.000.000 metalu.
"

 

Wartość floty w kalkulatorze ma wynosić 40.000.000.000.000 (wartość w kalkulatorze podawana jest w metalu, 40.000.000.000.000 = 10.000.000.000.000 deuteru).

 

Zachęcamy do zapisów, już teraz mogę zdradzić, że składy są bardzo rozmaite, niektóre kombinację występują po raz pierwszy, od razu widać, że będzie zacięta rywalizacja.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy następna aktualizacja? Czy będzie jużtylko jedna, ostatnia ..?

Pytam, bo nie ma mnie jeszcze na liście (jak i brak maila zwrotnego),

choć to pewnie z powodu sporej liczby maili do przejrzenia przez administrację ...

Edytowane przez Matura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni popieram deusx w tej kwestii informowania ludzi o ewentualnych poprawkach w sensie powiększenia floty ale sugeruję żeby osób, które nie odpiszą na maila, a mają skład warty te 9,5 mld dodawać do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.