Jump to content

hhsnake0 vs No_Name 28.267.738.284%

Sandra1
 Share

Recommended Posts

Witam ;) na wstepie chciałam to wstawic dla niedowiarków, że jednak można uwalic top 1 u2 ;) niestety były sojusznik, sprzeczka na gadu i głupie docinki ze strony NN, co mi sie bardzo nie spodobało, a w odwecie lot na czesc jego ow, niestety złomu zebrałam czesc bo nie stać mnie na wiecej reckow ^^ NN przesadziłes z tymi tekstami do mnie...nie zycze sobie takiego traktowania.

Potem lot na mnie 530 kkk ow ale niestety peszek ale tak łatwo mnie nie uwalisz:D

W takim sojuszu dla mnie widocznie miejsca nie ma... przykro ale skonczone.

Najwazniejsze zapomnialam, z pozdrowieniami dla snejka ;*

Starcie flot z:  04-02-2013 23:48:52.

Agresor hhsnake0

Niszczyciel - 18.000.000.000 
 Pancernik - 23.235.731.933 
 Aurora - 1.500.000.000 

Obrońca No_Name
Okręt wojenny - 70.000.000.000 

Agresor hhsnake0

Niszczyciel - 16.127.440.728 
 Pancernik - 18.874.186.302 
 Aurora - 1.500.000.000 

Obrońca No_Name
Zniszczony!

Agresor wygrał bitwę!

Agresor stracił  604.801.287.635.000 jednostek.
Obrońca stracił  4.200.000.000.000.000 jednostek.
Na tych współrzędnych znajduje się teraz 2.035.919.955.150.000 Metal i 790.853.873.304.000 Kryształ.
Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (28.267.738.284%)
Edited by Sandra1

Będe szczery:

Nie mam zadnych dowodów i nie zamierzam ich zdobywać, to ttylko moja luźna sugestia.

Jak dla mnie to wszystko jedno wielka ustawka

- No_Name ma w banku dużą ilość surowców i wiem że na tym czy na innych Uni to co zobaczyliśmy dzisiaj proponował wielu graczom na tym czy na innym uni.

Jak wyżej napisałem nie mam dowodów bo to tylko członkowie jego sojuszu tak mi opowiadali z którymi znam się w realu.

-Dwa ,Sandra gra na koncie senjka, widziałem pare dni temu w dziale oddam konto chyba że sandra zarzekała się tam że chwilowo nie gra na u2 jeżeli się myle to przepraszam nie będe szukał po forum, tu się okazuje że gra na koncie snejka, na koncie sandrusia1 ma załączony urlop co ciekawe konto snejka nie ma juz DC konto sandrusia1 jest nadla DC, ja tu widze albo multi albo zasiadania sandry na koncie snejka uważam tak ponieważ sandra pisała gidześ na forum nie pamietam w którym temacie że wróci na u2 jak połaćzą uni czy coś dobra nie wnikam.

-Cała akcja dosyć dziwna. Drugi lot tymi 530kkk OW jak dla mnie to dywersja która miała za zadanie pokazać wszystkim że nie była to ustawka, taka samo recki, czy naprawde myslicie że snejk nie miał w banku dość surki by zbudować recki aby zebrać złom?

No dobra ale to tylko moje spostrzeżenia nikogo nie oskarżam ani do nigo nie bede pisał że niby PUSH :P

GZ Sandra.

Graty sandra wlotu na NN :)

Szkoda NN, że to Ty ale i tak się odbudujesz :P pewnie jeszcze to obgadamy telefonicznie :)

nie ma to jak dobra znajoma zjechała dobrego znajomego :) i to moim byłym kontem :troll:

Dla tych co nie wiedzą :)

sandra otrzymała moje konto na u2 bo ja definitywnie zakończyłem zabawę z ogam :)

I widzę, że daje radę :)

NN masz chyba  za dużo kont i Ci się pierniczy powoli to wszystko :)

Jeszcze raz gratki sandra a NN Tonie i tak nic się nie stało :)

Ten Raport ma drugie dno :) Nie gratuluje ;)

Nie ma sensu kolejny raz rozpoczynać dyskusji na temat uczciwej gry w "Tygodniu Uczciwej Gry"

Jeśli to zasiadanie, multi, czy ustawka żeby zrobić zadanie to niech SGO i Deusx'a boli głowa jak udowodnić winę.

Nie ma dowodów, nie ma przestępstwa, trzeba tylko dobrze głową ruszać :)

Leciał skan od snejka bo snejk konto oddał :)

już z miesiąc temu jak i nie lepiej :troll:

No dobra dobra snake :) tu nikt pod Twoim adresem nie kieruje żadnych zarzutów, chodzi o sandrę która zgodnie z tym co sama napisała teraz gra na Twoim koncie a konto sandrusia1 w dalszym ciągu jest na U2 a to już pachnie multikontem.

@hhsnake0 W żadnym wypadku nie mam do Ciebie pretensji ;) nawet gdyby było tak, że to Sandra Ci te koordy podawała. To jest gra, polega na tym żeby złapać każdego, kto się da. Chodzi o uczciwą grę, która w tym momencie została wg mnie naruszona;) Przejrzyj forum, zobacz sobie MiG'a tematy o treści wewnątrz "wrzucam na prośbę". To wiele wyjaśnia ;) Sandra długo zwlekała z tym, żeby pokazać że gra na Twoim starym koncie. Ale na shoutboxie usilnie pisała, że na u2 nie gra ;)
W detektywa się bawić nie będę, tylko takie zachowania są po prostu irytujące.. If you know what I mean.
Pozdrawiam i przepraszam za offtopa.
Co do tematu: Nadal uważam że raport ma drugie dno;) nie sądzę że został uczciwie stworzony, zresztą po tym co tamtego dnia, czy dzień wcześniej działo się na shoutboxie :P

ano zagapilem sie,moj blad,poszedlem grac na plemiona i tsak sie zagralem ze mialem kilka atakow tam wiec musialem cos zrobic gdy weszlem na konto do wloto zostalo sie 3 sekundy wiec uciec nie zdazylem..dobrze ze recki poslalem zaraz...heheheh,nikt nie musi wierzyc,stalo sie ale tak jak powiedzialem zemszcze sie jak mowilem :)

To tylko gra a ja sie tutaj ucze dopiero grac itp :)

Jestem lama i tyle :)