Skocz do zawartości

Tydzień uczciwej gry


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Chcemy, aby gra tutaj była jak najbardziej uczciwa, jednak zawsze są tzw "czarne owce". Cały obecny tydzień będziemy przeznaczać na wasze zgłoszenia dotyczące dodatkowego oprogramowania czy innych nieuczciwych zagrań (będziemy robić też inne rzeczy, jednak zgłoszenia tego typu będą miały najwyższy priorytet i będą załatwiane "od ręki").

 

Swoje zgłoszenia prosimy wysyłać na ogamtest@gmail.com, jeżeli jesteś w posiadaniu programu - prosimy o niezbędne dołączenie go, nie będziemy weryfikować w żaden kto nam podsyła zgłoszenia czy programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -LEON-

Proszę o interwencję w sprawie @Revenge ツ
W bezczelny sposób drwi i wyzywa od konfidentów w związku ze zgłoszeniami na łamanie regulaminu.

 

@  Revenge ツ     :     (10 luty 2013 - 14:29 ) @zdzisLG Ale on jest inny i jest konfidentem i zawsze pretekst znajdzie
@  Revenge ツ     :     (10 luty 2013 - 14:33 ) @zdzisLG a konfidentow trzeba tepic nie ? :P

 

Powyższe powtarza się już przynajmniej od dwóch dni.

 

edit:..........

@  Revenge ツ     :     (10 luty 2013 - 16:56 ) @DropShot tylko konfidentowaniem pootrafisz wygrac ;]

 

 

//warn za pisanie w nieodpowiednich działach i robienie spamu

//deusx

Edytowane przez deusx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz zglaszasz za tekie cos to ja poprosze bana dla kolegi DropShot  .... pisze ze jest facetem za chwile kobieta..wiec multi konto badz zasiadania i obrazliwe tesksty

 

 

a tutaj wczorajsze jego wypowiedzi a sumie jej wypowiedzi...

 

 

 

@ DropShot     :    (10 luty 2013 - 02:20 )
jedną jedyna okazję,żeby mnie poznac osobiście miał Elektra. Później zmieniłam zdanie na bardziej .... osobiste? w sumie czułam sie prawie jakby mnie przedymał
    @ DropShot     :    (10 luty 2013 - 02:20 )
a terraz to mi możecie skoczyc na plecy i po pupa zjechać
    @ DropShot     :    (10 luty 2013 - 02:21 )
żadnych osobistych inwencji. No może kiedyś z Vika się dogadam, ale ciężko będzie


@ No_Name     :    (10 luty 2013 - 02:22 )
@ DropShot : (10 luty 2013 - 02:20 ) jedną jedyna okazję,żeby mnie poznac osobiście miał Elektra. Później zmieniłam zdanie na bardziej .... osobiste? w sumie czułam sie prawie jakby mnie przedymał
    @ No_Name     :    (10 luty 2013 - 02:23 )
zmieniłam????
    @ DropShot     :    (10 luty 2013 - 02:24 )
Elektra miał przyjśc na balety do Poznania. Misiek podaj proporcje na zniszczenie moona gs z raportu
 @ DropShot     :    (10 luty 2013 - 02:25 )
Dupsko wypinałam jak mogłam, bo podobno miał nagrywać spotkanie. Wyszłam na debilkę (!)

 

 

//warn za pisanie w nieodpowiednich działach i robienie spamu

//deusx

Edytowane przez deusx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus go nie ruszy bo te [wymoderowano] ma jakies chody u niego niestety...

 

 

//Słowa podobne do tych, za które dostał pan ostatniego długiego bana. Za powyższe stwierdzenie nakładam na pana blokadę 90 dni bana. Dostał pan ode mnie ostrzeżenie i warunkowe zwolnienie z bana pod pewnymi warunkami, które i tak pan nadwerężał. Po upomnieniu słownym kolejny warn i teraz kolejny. Jeżeli ktoś tu ma "chody" to chyba wyłącznie pan - ale i nasza wyrozumiałość na pewne granice (żeby potem pan nie pisał, że "uwzięliśmy" się).

//deusx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -LEON-

Deus już sie wypowiedział odnośnie płci.

 

Napisano 18 styczeń 2013 - 10:38
Warn x2, kolejna tego typu obraza skończy się okresową blokadą. Co do płci, nie nasz interes.

oraz link do wypowiedzi:

http://forum.ogam.online/topic/14055-brzydke-slowa-i-zmiana-plci-na-sb/?p=103192

 

staram się nie obrażać, więc chyba jasne.

 

 

edit UP kOtello:

 


czy innych nieuczciwych zagrań

 

wyzywanie od konfidentów za zgłaszanie to jest nieuczciwe zagranie (!)

Edytowane przez DropShot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o interwencję w sprawie @Revenge ツ

W bezczelny sposób drwi i wyzywa od konfidentów w związku ze zgłoszeniami na łamanie regulaminu.

 

@  Revenge ツ     :     (10 luty 2013 - 14:29 ) @zdzisLG Ale on jest inny i jest konfidentem i zawsze pretekst znajdzie

@  Revenge ツ     :     (10 luty 2013 - 14:33 ) @zdzisLG a konfidentow trzeba tepic nie ? :P

 

Powyższe powtarza się już przynajmniej od dwóch dni.

 

 

Chlopczyku chlopczyku ;] czy to bylo skierowane do ciebie ? nie to po co sie rzucasz jak mrówka pod slonia ? ;) Masz jakies kompleksy ,...

 

 

//warn za spam

//3 dni bana za notoryczne łamanie regulaminu i bardzo wysoki poziom ostrzeżeń

//deusx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, rozdane warny i bany, już raz pisałem, żebyście swoich wojen i sporów nie prowadzili w taki sposób na forum, bo jest to niezgodne z regulaminem.

Oczywiście zachowania pana "Revenge ツ" nie są tolerowane, niedopuszczalnym jest żeby kogokolwiek wyzywać od konfidentów, bo ten zgłasza łamanie regulaminu (za co też został nadany warn).

 

Temat ten dotyczył zupełnie czego innego, od łamania regulaminu forum jest ten dział: http://forum.ogam.online/forum/153-zgloszenia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Liczę że nie zostanę ukarany za spam, czy pisanie w złym dziale, bo post nie ma na celu prowokować lub być niechcianą wiadomością.

Chciałem (jak pewnie większość graczy OGam) zapytać się o postępach "Tygodnia uczciwej gry" - co Pan znalazł, odkrył, odbugował, zbanował itp.?

Nie muszą to być szczegóły, ale bardzo bym chciał wiedzieć o przeprowadzonej akcji.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszeń było relatywnie mało, ale jakąś wiedzę udało się ponieść.

 

 

Sprawdzonych zostało kilkanaście logów, niektóre fragmenty kodu zostały zmienione oraz zastały nałożone filtry na niektóre osoby.

Jestem też w posiadaniu pewnych programów, ogólnie wolałbym nie zdradzać szczegółów, bo dane te powinny być fajne (nie można dawać oszustom wskazówek, co zostało zmienione czy kto jest sprawdzany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic podobnego, wręcz przeciwnie Neriel.

Odniosłem się do Twojej wypowiedzi a propos tego że ktoś posiada i używa zabronionego oprogramowania, co jest sprzeczne z regulaminem gry.

 

 

Sama informacja, że coś zostało znalezione może skłonić oszustów do przerwy w używaniu owych programów.

 

Mam na myśli że może i ci co używają zaprzestaną procederu jak sam sugerujesz, niemniej jednak inni mogą czuć się bezkarni. Każdemu się zdaje że skoro nikt do tej pory nic nie zauważył to może nic nie zostanie wykryte w przyszłości również.

 

 

Podaj użytkowników do zbanowania skoro się tego domagasz. :)

 

 

To nie należy do moich obowiązków, ale gdybym posiadał wiedzę Deusx'a to zbanowałbym ich bez zastanowienia, dla przykładu i aby uciąć spekulacje, że Admin o niczym nie wie i patrzy przez palce. W kwestich dotyczących nagminnego łamania regulaminu jestem jak najbardziej po stronie Teamu.

Edytowane przez kOtello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o to mi chodzi - ci co używają zaprzestaną tego wiedząc, że ich działania zostały zauważone. Gdyby tego nie ujawniać może prościej byłoby ich namierzyć.

Dlatego zasugerowałem, że to co deus powiedział, aby nie ujawniać za wiele nie ma większego znaczenia, bo sama informacja, że coś znaleziono już może utrudnić zlokalizowanie oszustów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.