Jump to content

marshall_viki vs mt07 - 1.508.450.521 %

marshall
 Share

Recommended Posts

Rano kolega wlecial nie tam gdzie trzeba :P

a wiec zdjety moon i flotka wracajaca z pz : )

Agresor marshall_viki

Lekki myśliwiec - 100.000.000
    Niszczyciel - 7.000.000.000

Obrońca mt07

Lekki myśliwiec - 340.000
    Okręt wojenny - 3.907.847.305
    Recykler - 220.010.329
    Sonda szpiegowska - 19.901
    Bombowiec - 3.100.000
    Satelita słoneczny - 22.000
    Gwiazda Śmierci - 1.001.757
    Pancernik - 16.300.000
    Fleet Slov - 1.052
    Ultra transporter - 13.066.078
    Wyrzutnia rakiet - 72.724.922
    Lekkie działo laserowe - 800.000
    Działo jonowe - 12.104.000

Agresor marshall_viki

Obrońca mt07

Okręt wojenny - 1.286.500.835
    Bombowiec - 1.560.440
    Pancernik - 7.393.815
    Ultra transporter - 7.552.530

Agresor marshall_viki

Obrońca mt07

Agresor marshall_viki

Obrońca mt07
Zniszczony!

Agresor wygrał bitwę!

Agresor stracił 400.000.000.000 jednostek.
Obrońca stracił 253.043.888.191.200 jednostek.
Na tych współrzędnych znajduje się teraz 111.138.614.989.800 Metal i 39.706.437.150.000 Kryształ.
Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (1.508.450.521%)Posiadany księżyc się powiększył

trudno prosilem marshala zebym pozwolil mi wstawis st ale no coz sa ludzie i parapety :) ogolem dziekuje mu bo raczej w tym momencie zakoncze gre przez ktora tacilem mnostwo ale to mnostwo czasu z reguly noca bo do pozna pracuje :) tak wiec reasumujac nie zyczcie mi szo :P

aha i oczywiscie graty dla Ciebie szczerze nie spodziewalem sie nawet ze tak moze byc:P jestes dobry w te klocki :) aha powiedz swojej "du***" zeby juz nie plakala ze smiechu :P

//nie dubluj postów,

używaj opcji edytuj.

MiG

No i pan mt07 się doigrał.A tak się odgrażał,że moja flotka długo nie pożyje a sam został szybciej spakowany w recki.Mając moona jeszcze robić FSa na zbieraj no to już masakra.Panie mt07 FSa jak masz więcej moonów robi się na stacjonuj :P

No i pan mt07 się doigrał.A tak się odgrażał,że moja flotka długo nie pożyje a sam został szybciej spakowany w recki.Mając moona jeszcze robić FSa na zbieraj no to już masakra.Panie mt07 FSa jak masz więcej moonów robi się na stacjonuj :P

drzo powiem ci tyle te top 1000 duzo mowi hahaha a co do zlomu ja sie z niego ciesze a co do ciebie to juz masakra :P

drzo powiem ci tyle te top 1000 duzo mowi hahaha a co do zlomu ja sie z niego ciesze a co do ciebie to juz masakra :P

odpowiedź:

nie ważne jest top, ważne są chęci, tych ich już nie masz, więc twoje top nic nie wnosi

mimo wszystko SZO, mimo lamerskiego fsa

i gratki

Edited by oremi

Graty MArsch.

Temu panu za duże pióra urosły a fryzjer jest wskazany co jakiś czas ;D

Dziwi mnie tylko, dlaczego nie czyścioch, ale twój wybór. Starcia na 500kk% (+) są na wagę złota ;)

Pozdrawiam i ... obserwuję ;P

............

edit UP oremi

mimo wszystko SZO, mimo lamerskiego fsa

nie każdy fs na pz jest lamerski. Czasami łatwiej stanąć na uszach niż takiego fs'a złapać.

Więc jako autor poradnika dla flociarzy, kalkuluj słowa.

Bo skoro piszesz poradniki a w innych tematach wyśmiewasz ludzi od lam, to sam jesteś lama

Chyba cię kolego trochę jednak przeczołgam. Działasz mi strasznie na nerwa (!)

Edited by DropShot

o kurde odbanowanie  cieszy jak dziecko cukierek jupi...a wiec tak gratki dla mojej lamki bo lubie jak pisze ze ten czy tamten pozyje pare godzin i zgadza sie......najlepsze jest to ze mt nie wiedzial  kim jest viki i marshal no masakra jak tak mozna hahahah...no to teraz juz wie....

co to pw zjechanego ze konczy itp to sie nie wypowiadam..bo wiadomo flota byle co a konczy jakby mu ameryke podbili....ale zycze powodzenia w realu..

no i dwa słowa co do wpisu dropka na temat oremi... jak nigdy zgadzam sie z tobą.....w kazdym ST czy temacie oremi ma duzo do powiedzenia..szkoda ze we własnym ST sie nie moze wypowiedziec....aaa no najpierw trzeba je chociaz jedno zrobic a nie poradniki pisac z koziej d...y...

to tyle....

he ty juz jeses liczony hehe...graty marsz a wczoraj o nim pisalismy.