Skocz do zawartości

Windows 8


AisheN

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem w jakim temacie, no ale w sumie w tym może być.

Co sądzicie o win8? Ma ktoś? Kolega mi będzie w piątek instalował i chciałem poprosić o Wasze opinie. Jakie ma zalety, a jakie wady? Duża różnica w stosunku co do 7? Czy ciężko się przestawić z 7? Czekam na Wasze wypowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaa mam 8 ja i wcale nie jest taki zly jak co niektorzy mowia

 

roznica jest w menu start co troszke utrudnia dostawanie sie do poszczegolnych funkcji np ja zeby dostac sie do kalkulatora musialem w szukajce grzebac .

 

Aaaa odnalezienie miejsca gdzie sie wylancza kompa zajelo mi 30 minut :D

 

Czasem win strzela fochy i sie tnie nie jest to wina sprzetu. Ma takie okresy ze nic nie idze zrobic ale chwilowe .

 

Mimo tego jest calkiem przyjemny odpala sie w hmm 12 sek od wlaczenia a wyswietlenia menu start dobra sprawa tylko troszke dlugo sie wylancza :)

 

Ale ogolnie jak na poczatku sie go obawialem i czytalem jak to wszyscy nadaja na niego ze badziew ze 7 lepsze to okazalo sie ze 8 to jest to samo co 7 tylko zmienione menu start i troszke trzeba ogarnac gdzie sa jakie ustawienia jak kolega wyzej napisal najgorszy pierwszy tydzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek zakupiłem nowego laptopa i niestety zostałem zmuszony do zakupu produktu z zainstalowanym windows'em 8.

Jako użytkownik linux'a nie miałem styczności z systemem microsoft'u od ponad dwóch lat. Muszę powiedzieć, że ten ich nowy system pozytywnie mnie zaskoczył. Gdybyś miał jakieś pytania pisz do mnie śmiało na gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie się różni się tym, że windows 8 posiada ekran startowy, jednak bez ekranu dotykowego jest taki sobie, gdyż jest to przeznaczone głównie na urządzenia dotykowe. Jednak dużą zaletą jest dużo szybsze uruchamianie się, w stosunku do win7. Ogólnie chodzi ciut szybciej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak dużą zaletą jest dużo szybsze uruchamianie się, w stosunku do win7

 

Ja mam win7 i ze stoperem w ręku działać mogę od włączenia max po 8-10 sek.

Więc bardzo szybko. Jak zainstalowałem na chwilę 8 ( odpalał się w 7-8sek)

 

Więc tak naprawdę różnica jest niewielka (znikoma).....

a win8 totalnie mi nie pasuje..... To jest bardziej już pod dotykowy monitor (który nie jest tani :P )

 

 

 

Jak ktoś jest zainteresowany mogę sprowadzić win8 (po polsku wersja PRO) za 140zł brutto + koszt przesyłki :)

Lub sam cd-key a wy sobie ściągniecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.