Skocz do zawartości

Podstawowe Badania


oremi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki pomysł aby usprawnić gre najsłabszym graczom tj nowym aby na wstępie nie musieli klikać bez sensu badań, bo przecież polega to jedynie na klikaniu, dać im szanse na szybszy rozwój np. możliwość rozbudowania poniższych technologi na zadany level za drobną opłatą np 20 astatów :)

 

Oczywiście zamiennie tzn aby nie płacić za to astatmi, można wprowadzić to aby Nowe konto np po 2 mieiącach od wprowadzenia NOWEGO UNI miało w standardzie przebadane poniższe technologie.

  • Technologia szpiegowska do 8 lev
  • Technologia komputerowa do 8 lev
  • Technologia bojowa do 10 lev
  • Technologia ochronna do 10 lev
  • Opancerzenie do 10 lev
  • Technologia energetyczna do 12 lev
  • Technologia nadprzestrzenna do 8 lev
  • Napęd spalinowy do 8 lev
  • Napęd impulsowy do 6 lev
  • Napęd nadprzestrzenny do 8 lev
  • Technologia laserowa do 12 lev
  • Technologia jonowa do 5 lev
  • Technologia plazmowa do 7 lev
  • Międzygalaktyczna Sieć Badań Naukowych brak
  • Technologia Ekspedycji brak
  • Rozwój grawitonów do 1 lev

Mam tym samym nadzieje że takie ułatwienie spowoduje iż NOWY GRACZ z miejsca zrobi badania i zacznie latać, co napewno wpłynie na to, że ilość flot wzrośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

Wg mnie rozsądnym pomysłem byłoby stworzenie kolejki badań dla nowo założonych kont, powiedzmy kolejka 5-10 w okresie pierwszych 3 dni.

 

 

To jest rozsądniejsze z tym że dałbym kolejkę wszystkim (z czystej uczciwości) bo i tak dobremu graczowi coś się buduje parę tygodni i pilnuje tego. Bo danie na starcie technologi żeby zwiększyć flotę to troszkę bez sensu. A powód że to zwiększy flotę hmmmm..... To może dajmy każdemu flotę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest rozsądniejsze z tym że dałbym kolejkę wszystkim (z czystej uczciwości) bo i tak dobremu graczowi coś się buduje parę tygodni i pilnuje tego. Bo danie na starcie technologi żeby zwiększyć flotę to troszkę bez sensu. A powód że to zwiększy flotę hmmmm..... To może dajmy każdemu flotę ;)

 

spotkałem się na innych ugumelach z czymś takim że badania nie przebadane a flota stoi na planecie, mój pomysł polega na tym że: nowy totalnie zielony nie mający nigdy z niczym podobnym doczynienia GRACZ nie będzie siedział pół dnia aby się dowiedzieć które technologie przebadać i je badać. Poza tym nowe konto będzie mieć przebadane jedynie powiedzmy podstawowe badania. Auror i szpar oraz ekspedycji nie zrobi, więc będzie musiał coś zbadać w przyszłości. Napewno przy dużej ilości farm oraz posiadaniu na starcie technologii nie zmarnuje pół dnia aby coś przebadać, tym bardziej że ludzie często nie pamiętają następnego dnia gdzie konto założyli i z lenistwa nie chce im się wchodzić, tym bardziej z myślą... "żeby tam polatać musze coś zbadać.... "eeee tam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

spotkałem się na innych ugumelach z czymś takim że badania nie przebadane a flota stoi na planecie, mój pomysł polega na tym że: nowy totalnie zielony nie mający nigdy z niczym podobnym doczynienia GRACZ nie będzie siedział pół dnia aby się dowiedzieć które technologie przebadać i je badać. Poza tym nowe konto będzie mieć przebadane jedynie powiedzmy podstawowe badania. Auror i szpar oraz ekspedycji nie zrobi, więc będzie musiał coś zbadać w przyszłości. Napewno przy dużej ilości farm oraz posiadaniu na starcie technologii nie zmarnuje pół dnia aby coś przebadać, tym bardziej że ludzie często nie pamiętają następnego dnia gdzie konto założyli i z lenistwa nie chce im się wchodzić, tym bardziej z myślą... "żeby tam polatać musze coś zbadać.... "eeee tam :P

 

Nie jestem przeciw ale sam pomyśl skoro wystartuje ktoś kto nie wie jakie techy robić to są u niego weźmie się flota ??? A badania na początku trwają po kilka sekund więc myślę że dla nowego to może być nawet jakaś frajda bo w sumie to na klikaniu bez większego sensu ta gra polega. Myślę że na próbę można by coś takiego zrobić i sprawdzić czy coś to zmieni a jak nie to z powrotem po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.