Skocz do zawartości

Problem z firefox


Czarny93

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę nigdzie znaleźć, więc pomyślałem że tu spytam. Mam następujący problem - mozilla zacina mi się przy wpisaniu dowolnego linku. Strona startowa działa, na fb wchodzę, zaloguję się i kiedy załaduje się prawie do końca, wtedy się ścina na amen. Nie działa przeinstalowanie, zgodność z win. xp, vista nic nie daje. Dodatki wszystkie wyłączone. Mam windows 7. Explorer też nie działa (ten zepsuł się już dawno, olałem to bo pomyślałem że lisek lepszy i z niego będę tylko korzystał i teraz tego żałuję bo nie mam żadnej przeglądarki). Co mi doradzicie, bo orłem z infy nie jestem... :( Piszę z komórki, więc sory za "napaćkanie" tekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale to rzecz ostateczna, jak nie zrobię tego dziś, to jutro na płytkę zrzucę pare rzeczy i strzelę formata, wolał bym się jeszcze pofatygować, to może być pierdoła, a przez pierdołę nie będę od razu formata robił. Na komórce formata dziś strzeliłem i mi wszystkie nr skasowało. Jeden format na dzień wystarczy :P

 

Nie trzeba było formatować, czasem opłaca się pobawić trochę.Przywróciłem system z dnia 29.12 i działa, ale jutro zajmę się explorerem, żeby był w razie czego i nowego antywirusa ściągnę. Dzięki.

 

 

/// Post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Dagger157

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci zaproponuje rozwiązanie do przodu a mianowicie kup program antywirus z firewallem coś w nazwie z Intenet security i twoje wszelkie przyszłe i obecne problemy znikną. Bazowanie na programach darmowych to stata czasu, testowałem je kilka lat i po każdej większej aktulazacji coś się pierdzieliło. Odkąd mam KIS-a czyli od 3 lat nie reinstalowałem systemu windows. Koszt stówa rocznie to chyba niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że koniec problemu, ale dziś się powtórzyło. Przeglądarki nie działają, przywracanie systemu też już nie pomaga. Po włączenu komputera i zalogowaniu nie ma pulpitu, jest kursor i działa tylko menadżer zadań i pojawia się błąd - "aplikacja nie została poprawnie uruchomiona (0xc0000005), kliknij OK aby zakończyć aplikację" Coś wam to pomoże... Z formatem to nie będzie tak łatwo, bo nie dostałem w zestawie płytki z windowsem, formatuje się jakoś z użyciem kopii zapasowej (jeśli się nie mylę), ale boję się że jak się za to zabiorę, to komputer zostanie bez systemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"aplikacja nie została poprawnie uruchomiona (0xc0000005)

 

Ten błąd pojawia się przy próbie uruchomienia jakiejś aplikacji czy zaraz po starcie systemu? Czy masz dodatkowo informację o problemie z uruchomieniem ze względu na "read only" ? Napisz coś więcej, czy uruchamiasz i przywracasz system w trybie awaryjnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

odłącz kompa od zasilana. Nacisnij przycisk od kopma (by pozbawić zasilacz energii); Otwórz pokrywę. Posprzątaj w środku (przedmuchaj, odkurz, zbierz pędzelkiem, cokolwiek by usunąć kurz bez uszkadzania podzespołów!). Skup się na wentylatorach - odkręć ten z procka (nie zdejmuj radiatora), wyczyść radiator. Następnie pamięć RAM - chyba tu jest problem. Wyciągnij kości, przedmuchaj, zamień miejscami. Zamknij kompa. Jeżeli grzebałeś w biosie - wróć do ust fabrycznych. Następnie wyczyść rejest (ccleaner np). Powinno pomóc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

Powinno pomóc. Na 85% problem jest w tym, że jest tam brudno i dochodzi do wyładowań elektrostatycznych, plus podzespoły osiągają wysoką temperaturę, co np. dla procka jest niedobre, no i ramu oczywiście.. Tylko jak skończysz, to wszystko dobrze wczepiaj do płyty - znam takiego jednego co nie złożył dobrze i płakał, że mu komp nie działa. Krewisz piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wszystko, prócz odkręcenia wentylatora z procka, bo mam tam jakieś ruskie śrubki. Szczerze mówiąc, nie za wiele to dało, system cofnięty po raz drugi i na razie działa, za nie długo dostanę płytkę od kuzyna i format pójdzie bo pewnie znów pojawią się problemy. Ale dzięki za pomoc. Firma HP ma podobno obowiązek przysłać płytkę z win 7, jeżeli klijent zakupił komputer z orginałem, skontaktuję się z nimi i zobaczymy. Dziwne dlaczego przy kupnie nie dali (głupota).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.