Skocz do zawartości

Pożegnanie - shiwa


SheeVa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie całą społeczność Ogam. nie znalazłem na forum nigdzie odpowiedniego działu,więc piszę tutaj ;)

 

konto na u5 zostało oddane na licytacji charytatywnej dnia 23 listopada - dziś poszedł złom, trudno, szkoda, że nowy właściciel lami :)

konto na u4 zostało zwrócone właścicielowi poprzedniemu

konto na u6 na razie urlopuje,a jego dalszy los jest mi jeszcze nieznany

 

z grą skończyłem w zasadzie w momencie oddania konta na u5. od tamtej pory była to jedynie wegetacja. kończę ze względu na przygotowania do matury no i ogółem, nalatałem się więcej niż większość :)

 

chciałem podziękować wszystkim, z którymi do tej pory miałem przyjemność grać:

ja5ir, kacper, bullshit, marshall, viki, Lobuz, ZdzisLG, Turi, Revenge, MiG, Cat, nyczu, dropshot, pacior, Dusha, wicher, hhsnake0, fazi i wszystkim o których zapomniałem w tej chwili

 

Chcę też podziękować wszystkim sojusznikom i byłym sojusznikom, a przede wszystkim Alienom , trzymajcie się i pokażcie na co was stać :)

 

Życzę wszystkim przyjemnej gry, nieprzespanych nocy i pokaźnych % :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

szkoda, że odchodzisz..

trzeba iść do przodu i za bardzo nie rozglądać się za sobą, żeby nie stracić celu jaki się ma

matura i studia to ważna sprawa, napewno ważniejsza niż ta gra, to pewne

 

obyś zawsze wiedział co jest dla Ciebie ważne i nie zapominał o tym

nie można żyć przeszłością żeby tworzyć przyszłość

 

dobrze zrobiłeś że odchodzisz zawsze Ci powtarzaliśmy -DO NAUKI - ;) , jednak...

 

jednak mam nadzieje, że konta na u6 nie oddasz, że czasem wpadniesz do Nas i powiesz co słychać

pamiętaj, my zawsze będziemy

 

a jak będziesz chciał pogadać to dzwoń, pisz o każdej porze

 

dzięki za wspólną gre, choć w zasadzie nie przecież o samą grę chodziło

 

pozdrawia

oremi & Sojusz AlieN Invaders u5 & u6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shiwa lamo :)

Maturę aby zdać to trzeba mieć tylko taka małą paćkę w głowie, którą nazywają mózgiem.....

 

Aby zdać sensownie ( średnio na 80%) uczyć się nie trzeba tylko odświeżyć wiadomości....

 

zdać koło 100% wtedy trzeba zakuwać..... ale po co na 100%....

 

 

Nie ma co się stresować. Ja maturę zdałem z marszu bez specjalnych przygotowań na ok 80% średnio :)

Jak nie bimbałeś za ostro to zdasz z palcem wiesz gdzie wsadzonym :)

 

Dzięki za pamięć i na luzie do tego podejdź :)

na u7 i tak CI dupsko skopię ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.