Jump to content

marshall_viki - gra na dwóch kontach

Guest -LEON-
 Share

Recommended Posts

Guest -LEON-

Nasz nick: DropShot

Nick gracza łamiącego regulamin: marshall_viki

Opis sytuacji:

gracz posiada zgłoszoną grę na wspólnym IP z przynajmniej jednym kontem na u6.

Jak wiadomo, grać może mama, tata, brat, siora, babka i dziadek i nikt nie udowodni, że gro to jedna osoba na tych kontach.

W takiej sytuacji konieczne jest przyznanie się gracza, do gry na przynajmniej dwóch kontach

Tak ja gram na kilku kontach na u6,

Czy to jest zdanie wyrwane z kontekstu, czy też nie - bez znaczenia. Jest to przyznanie sie do gry na przynajmniej dwóch kontach. Biorąc pod uwagę zgłoszenie gry z jednego IP - wydaje mi sie, że nie ma w ogóle dyskusji.

Chyba, że folwark tu się robi (!)

Dla mnie sytuacja jest jasna. Recydywa (!)

marshall_vi Zasiadanie 15.12.2012 23:31:32 22.12.2012 23:31:32 deusx

Wszelkie możliwe dane (linki lub screeny,czas)

http://forum.ogam.online/topic/13946-dropshot-vs-marshall-viki-ss-36600979/#entry102542

Od ukochanej Viki :)

"jesli mamy dostac bana to tylko za zlamanie ci serca odmową wspolnego ukladu...wez ty sie chlopie do afryki wybierz na wakacje.. tam cieplo na wielbłądach pojeżdzisz..moze ci sie spodoba to bedziesz w wiosce murzynów sie udzielal i uczyl ich gry w kólko i krzyzyk..zawsze to cos...."

a odemnie.... wez ty chłopie znajdz jakis inny cel w zyciu i juz zostaw te ogam....za bardzo sie zaangazowałes w to jak by niewiem co to było...

całe twoje zycie ?

Drop człowieku.... marsh napisał, że całe SS jego i w to wierzysz? ... Jak napiszę, że twoje konto to moje to co, też deusx ma dać bana? pomyśl czasem, poczytaj, a najlepiej idź się przewietrz, bo to co zaczynasz robić, przekracza ludzkie pojęcie...

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.