Jump to content

turi vs gruby

chorypies
 Share

Recommended Posts

Nasz nick: gruby

Nick gracza łamiącego regulamin: grisza

Opis sytuacji: grisza dal konto graczowi gruby poczym sie na nie wlamal zmienil haslo i podal czas powrotu floty graczowi turi / te konto takze moze byc griszy poniewaz ma zmienne IP

Wszelkie możliwe dane (linki lub screeny,czas) brak z powodu niemozliwosci wejscia na konto

Witam na wstepie zaznacze ze to ja JOZE i ktos beknie za ten walek mianowicie....jakis czas temu 20 letnia kobieta o imieniu karolina dostala od gracza grisza konto o niku gruby....i popelnila blad pisala do mnie na gg wczoraj ze nie zmienila maila i grisza skradl jej to co sam dal poniewaz nie moze zalogowac sie na konto od samego rana...zaczelem obserwowac cala sprawe podala mi czas przylotu floty ze stacjonuj 00;54 jakos - puscilem skana dokladnie a kilka sekund po zostala zezlomowana....nalezy to rozpatrzec poniewaz grisza ma zmienne IP z tego co wiem napewno maczal w tym palce

spinacie sie do mnie o oszustwa jak i do SS a sami krecicie najwieksze walki w tej grze

to musi zostac ukarane

dziewczyna byla lekko w szoku... niewiem co moge jeszcze napisac

a po za tym prosze o odblokowanie mojego konta JOZE poniewaz niebede mial mozliwosci uczestniczenia w ewentualnej dyskusji a co za tym idzie, odpierania jakich kolwiek zarzutow

Edited by chorypies

Jedynie tutaj mogą polecieć bany za multi czy krótkoterminowe oddawanie kont. Sama administracja nie uczestniczy w wymianie kont, a swojego hasła podawać nie można, wtedy mamy pewność, że nikt na nasze konto się nie zaloguje.

Sprawa zostanie rozpatrzona, jednak nie liczyłbym tutaj na coś więcej niż w/w.

Walka odbyła się około 00:52. Natomiast logowania na koncie Gruby miały miejsce:

06.01.2013 11:19:01

06.01.2013 9:08:27

05.01.2013 18:32:56

Potrzebuje informacjii od właścicelki konta "Gruby" na temat tego kiedy został wysłany FS aby zweryfikować kiedy miało miejsce włamanie na konto.

Edit: 07.01.2013

Sprawa zostaje zamknięta ze względu na brak dowodów świadczących o tym, że doszło do złamania regulaminu.

Edited by KarolRadom

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.