Jump to content

Odwołanie od bana

ARAB
 Share

Recommended Posts

Wstawiem na prosbe marshall,a

Nasz nick: marshall_viki

Treść blokady: Wulgarne logo sojuszu (mimo ostrzeżeń, recydywa)

Nick SGO, który nałożył bana: deusx

Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana: Mialem zmienic logo sojuszu...zmienilem, to ze sie nowe nie podobało mozna było napisac a nie odrazu banowac.... jak zwykle ban za nic...nagonka trwa....

To ja logo usunąłem, nie ty - i już tutaj poszedłem wam na rękę (czego mogłem nie robić i zrobiłem to ostatni raz), bo mogłem i wcześniej i teraz rozwiązać cały sojusz. Drugie logo nie wymagało uprzedniego poproszenia, bo zawierało wulgaryzmy, które obrażały użytkowników forum i administrację (np. od frajerów, nie będę eksponował tego "plakatu").

Zgodnie z regulaminem:

§8 Kultura, spam i pozostałe normy

2. Zabronione są wulgarne bądź obraźliwe nazwy planet, awatary, tag i nazwa oraz treść sojuszu.

Tabela kar:

Wulgarne wiadomości, nick, awatar, nazwa planety, nazwa sojuszu, tag sojuszu oraz treść zewnętrzna sojuszu – 1 do 3 dni

Jaka nagonka ? Panie marshall, nawet nie wiem jak masz na imię, a ty twierdzisz, że nie lubię twej osoby i nakładam bany (chyba masz za wysokie mniemanie o sobie) - bany nakładam, bo łamiesz regulamin. Poprosiłem o usunięcie loga ? Co dostałem w odpowiedzi ?

Kurde jakich symboli ? bo na forum pisza ? Znowu pretekst zeby mnie zbanowac ?

Słonik ? ktory juz od pol roku jest ? Dlamnie on bardziej smieszy niz kogos zgorsza

ze [wymoderowano] na forum nie lubia graczy w soju SS to beda zawsze sapac co bym tam nie zamiescili ...

skoncz wasc wstydu oszczedz...

2:

Ale co słonik ?

i dlaczego ?

Bo na forum tak sapia ?

Poprostu chce znac powod a nie jak zwykle..."widzi mi sie"

3:

Czemu tym serwem nie kieruje ktos kto potrafi normalnie rozmawiac ? tylko działa sam jak SS ?

Przydała by sie jakas inna osoba do serwa...normalna ...

Chodzi o słonika ? zadalem pytanie i niemam odpowiedzi ? tak kurde ciezko odpowiedziec ?...

zal.pl

Już za pierwszą wiaodomość z obrazą mogłem dać Ci bana. Powód został podany w pierwszej wiadomości, symbole nazistowskie.

Nie mylić forum z grą, panowie z ss i reszta użytkowników, rozwiązujcie swoje spory poza administracja !!!

Rozwiązywanie sporów poprzez administrację na poziomie, który jest prowadzony dotychczas może skutkować jedynie blokadami i warnami za wulgaryzmy, obrazy itp.

Odwołanie odrzucone w całości.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.